آشنایی با رمزنگاری

[ad_1]

سرمایه گذاری در رمزنگاری بازار ارز فضا می تواند یک کمی دلهره آور به صورت سنتی سرمایه گذار به سرمایه گذاری به طور مستقیم در رمزنگاری ارز (CC) نیاز به استفاده از ابزارهای جدید و اتخاذ برخی از مفاهیم جدید. بنابراین اگر شما تصمیم به شیب انگشتان خود را در این بازار شما می خواهید به یک ایده بسیار خوبی از آنچه به انجام و چه به انتظار.

خرید و فروش سی سی است نیاز شما را به انتخاب یک ارز است که در معاملات محصولات شما می خواهید برای خرید و فروش آنها Bitcoin, Litecoin, و یا هر یک از بیش از 1300 دیگر نشانه ها در بازی است. در نسخه های قبلی ما به طور خلاصه توصیف محصولات و خدمات در دسترس در چند مبادلات به شما ایده های مختلف ارائه شده است. وجود دارد بسیاری از مبادلات را انتخاب کنید و همه آنها را به انجام همه چیز را در راه خود را. به دنبال چیزهایی که برای شما مهم هستند برای مثال:

– سپرده سیاست های, روش ها و هزینه های هر یک از روش

– خروج سیاست ها و هزینه های

– که ارزهای بدون پشتوانه آنها در معامله برای سپرده ها و برداشت ها

– محصولات آنها در معامله مانند رمزنگاری سکه طلا و نقره و غیره

– هزینه های معاملات

که در آن است این ارز بر اساس ؟ (ایالات متحده آمریکا / انگلستان / کره جنوبی / ژاپن و…)

آماده برای تبادل روش راه اندازی به طور مفصل و طولانی به عنوان مبادلات به طور کلی می خواهم به می دانم که بسیاری در مورد شما. آن است که شبیه به راه اندازی یک حساب بانکی جدید به عنوان مبادلات کارگزاران از اشیاء با ارزش و از آنها می خواهید مطمئن شوید که که شما می گویند شما هستند و که شما یک فرد قابل اعتماد برای مقابله با. به نظر می رسد که “اعتماد” به دست آورده است در طول زمان به عنوان مبادلات به طور معمول اجازه می دهد تنها سرمایه گذاری های کوچک مقدار برای شروع با.

ارز خود را حفظ خواهد کرد شما CC را در ذخیره سازی برای شما. بسیاری از ارائه “سردخانه” است که به سادگی بدان معنی است که سکه های خود را نگه داشته “آفلاین” تا زمانی که شما نشان می دهد که شما می خواهید برای انجام کاری با آنها. وجود دارد کاملا چند اخبار از مبادلات هک شدن و بسیاری از سکه های به سرقت رفته است. فکر می کنم در مورد سکه های خود را در چیزی شبیه به یک حساب بانکی در بورس اما به یاد داشته باشید که سکه های خود را در حال دیجیتال تنها و که همه blockchain معاملات برگشت هستند. بر خلاف بانک خود این مبادلات ندارد بیمه سپرده پس آگاه باشید که هکرها همیشه در خارج وجود دارد تلاش همه چیز آنها می توانند به شما Crypto سکه و سرقت آنها است. مبادلات به طور کلی ارائه رمز عبور محافظت می شود حساب و بسیاری از ارائه 2-عامل مجوز طرح – چیزی به طور جدی در نظر گرفتن به منظور محافظت از حساب خود را از هکرها.

با توجه به اینکه هکرها عشق به شکار در مبادلات و حساب ما همیشه توصیه می کنیم که شما با استفاده از یک کیف پول دیجیتال برای سکه های خود را. آن است که نسبتا آسان به حرکت سکه های خود را بین حساب ارز و کیف پول خود را. مطمئن شوید که به انتخاب یک کیف پول که دسته تمام سکه های شما می خواهید برای خرید و فروش. کیف پول خود را نیز روی دستگاه شما با استفاده از به “صرف” سکه های خود را با تجار که قبول CC را برای پرداخت. دو نوع کیف پول هستند “گرم” و “سرد”. داغ کیف پول بسیار آسان برای استفاده اما آنها را ترک سکه های خود را در معرض اینترنت اما تنها بر روی کامپیوتر شما نمی اکسچنج سرور. سرد کیف پول استفاده آفلاین ذخیره سازی رسانه های چنین به عنوان تخصصی سخت افزار کارت حافظه و ساده چاپ کپی سخت. با استفاده از یک سرماخوردگی کیف پول باعث می شود معاملات پیچیده تر اما امن ترین.

کیف پول خود را شامل “خصوصی” کلید است که اجازه تمام معاملات شما می خواهید برای شروع. شما همچنین باید یک “عمومی” کلید است که به اشتراک گذاشته شده در شبکه به طوری که همه کاربران می توانند با شناسایی حساب خود را هنگامی که درگیر در یک معامله با شما. هنگامی که شما برای دریافت کلید خصوصی خود را, آنها می توانند حرکت سکه های خود را هر کجا که می خواهید و آن را غیر قابل برگشت است.

با وجود تمام چالش ها و نوسانات ما مطمئن هستیم که زمینه فناوری blockchain تعویض بازی است و انقلابی که چگونه معاملات انجام شده رفتن به جلو.

[ad_2]

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *