آشنایی با روش معاملاتی گن

[ad_1]

با استفاده از ثابت در بازار ابزارهای تجزیه و تحلیل مانند Gann روش ارائه خواهد شد معامله گران از این فرصت برای بهره برداری از بازار به نفع خود. زمان آزمایش روش های قابل اطمینان ترین ابزار است که معامله گران نمی تواند بدون انجام دهد. درک درستی از تکنیک های مختلف نیز خواهد شد بسیار مفید به خصوص برای کسانی که جدی در مورد ماندن طولانی در کسب و کار تجارت. معامله گران باید به درک بیشتر در مورد Gann زوایای مربع از 9 به عنوان به خوبی به عنوان حلقه 60 و شش گوش. آنها می توانند با استفاده از این اطلاعات برای کمک به آنها را در سمت راست حرکت می کند به.

Gann قادر به تعیین حرکت قیمت سهام و همچنین کالاهایی که با او معامله شد. او سپس ترکیب ریاضیات با سایر زمینه های مرتبط مانند هندسه و حتی نجوم است. مختلف دانش و تجربیات تجاری او قادر به تدوین “قانون ارتعاش است.” این در حال حاضر تبدیل به پایه و اساس خود را از طرح نقاط زمانی که قیمت ها در بازار ممکن است به پایین و یا بالا رفتن بیش از یک دوره محدود از زمان است. این Gann زاویه را تبدیل به محبوب به عنوان معامله گران امروز را استفاده از آن در پیش بینی حرکت قیمت در هر بازار است. معامله گران تقسیم عنصر زمان و قیمت را در برابر واحد است که می رسم در chards.

این روش اجازه می دهد تا معامله گران برای محاسبه ممکن است نقاط عطف به خصوص که در آن قیمت کف و سقف هستند که انتظار می رود. تئوری حساب به صورت دوره ای در حرکات قیمت بیش از یک دوره زمانی است. Gann قادر به پیش بینی دقیق در طول سال از زندگی حرفه ای تجارت خود از جمله 1929 سقوط بازار سهام. اگرچه نیروهای بازار به نظر هنوز قیمت حرکت در الگوهای یا چرخه است که ممکن است برای پیش بینی. یک زاویه است که در واقع یک خط مورب است که در حال حرکت در سرعت عادی. این روش استفاده می شود برای محاسبه سرعت از روند و مسیر آینده قیمت.

معامله گران می توانید در نمودار گذشته, حال و آینده قیمت ممکن. سپس آنها می توانند پیش بینی به عنوان حمایت و مقاومت سطوح است که کمک خواهد کرد که آنها را تعیین تجاری خود را حرکت می کند. این مهم است که معامله گران قادر به تعیین زمان عنصر به عنوان آنها می توانید تجارت در روزانه, هفتگی یا ماهانه. آنها نیاز به یک قاب برای فعالیت های تجاری خود را به منظور برای آنها را به قادر به استفاده از Gann Trading روش به طور موثر تر و کارآمد تر.

[ad_2]

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *