آشنایی با روش های اصلاح طرح لبخند

امروزه با اهمیت فراوانی که انسانها به زیبایی می دهند و پیشرفت روز افزون علم و تکنولوژی در زمینه های مختلف از جمله دندانپزشکی سبب شده تا علم جدیدی به علوم دندانپزشکی اضافه شود به طوری که بحث طراحی لبخند دیجیتال چند سالی است به طور گسترده در حال پیگیری و پیشرفت است. طراحی لبخند دیجیتال یکی از برجسته ترین تحولاتی است که تکنولوژی در علم دندانپزشکی ایجاد کرده است و به بیمار اطمینان می دهد که بهترین راه درمانی برای او چیست. مهم ترین مساله در طراحی لبخند تشخیص و طرح طراحی لبخند دیجیتال چیست درمان درست است. تصاویر و ویدئو ها به آزمایشگاه کمک می کند تا یک مدلی طبیعی تر ایجاد کند که می تواند منجر به زیبا تر شدن چهره و سایر جنبه های مهم طراحی لبخند دیجیتالی چیست شود.

اگرچه سایر ارائه دهندگان دندانپزشکی و برنامه های درمانی ممکن است از تصویر برداری ها و نرم افزار های دیجیتالی استفاده کنند اما اکثر آن ها نمی توانند تکامل طراحی لبخند دیجیتالی را داشته باشند. بعد از این که داده ها به نرم افزار ارسال شد، ارائه دهنده خدمات آلبوم های دیجیتالی خود را بررسی می کند تا متوجه شود از چه اشکالی می تواند در بالای دندان های شما در تصویر قرار گیرد. براکت دندان قالب هایی شفاف بوده که بوسیله نرم افزارهای دندانپزشکی و تجهیزات مدرن ساخته می شود که نقش نگهدارنده را داشته و مرتبط به دوره ی زمانی مشخص هستند.

در طول اسکن، تکنسین شما مراحل تصویر برداری را رصد می کند تا اطمینان حاصل شود تمامی عکس های مورد نیاز را در اختیار دارد. همچنین دندانپزشک شما نیز متوجه خواهد شد که برای ایجاد یک مدل فیزیکی خاص به چه چیزهای از آزمایشگاه دندانپزشکی نیاز خواهد بود. این اغلب شامل فراهم کردن مدل دهان شما به عنوان راهنمای کار است. در برخی از مواقع ممکن است دندانپزشک بتواند الگوهای اولیه را بر روی دندان شما اجرا کند تا شما بتوانید تصویر بهتری از خود در هنگام صحبت کردن یا لبخند زدن داشته باشید.

طراحی لبخند دیجیتال روشی درمانی در دندانپزشکی میباشد، که در آن ارزیابی رابطه، زیبایی شناسی بین دندانها، لثه، صورت و لبخند با استفاده از خطوط و نقشههای دیجیتالی که بر روی عکسهای چهره و دندان های فرد انجام میشود. معمولا برای بدرنگ بودن دندان، شکستگی وقرینه نبودن دندان ها از لمینت و یا پروتز دندان با توجه به شرايط بیمار و طرح درمان دندانپزشک استفاده می شود. استفاده از طراحی لبخند دیجیتال به پاسخ دادن به برخی از سوالات بی پاسخ بیماران کمک می کند. لازم به ذکر است که در این روش طراحی لبخند به علت اینکه میزان تراش دندان در این نوع ونیر زیادتر از دو روش قبلی می باشد ، بنابراین این ونیرها ضخامت بیشتری نسبت به روکش های قبلی دارند.

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.