آموزش کامل ارزهای دیجیتال و کاربردهای آنان در جامعه مدرن

در دنیای مبتنی بر اینترنت، آموزش ارز دیجیتال به یکی از از پر تقاضا ترین زمان های آموزشی تبدیل شده است. بر مغایر سیستم های بانکداری سنتی، ارزهای دیجیتال به شکل غیر متمرکز ارائه می شوند و هیچ نهاد مرکزی بر بر روی آنها کنترلی ندارند. ارائه ارزهای دیجیتال بوسیله یک فناوری توانا و انقلابی به اسم بلاکچین قابلیت و امکان پذیر شده می باشد که خویش در سال 2009 اهمیت ظهور اولین ارز دیجیتال یا بیت کوین به دنیا معرفی شد.

جهان مدرن شاهد ظهور سالانه و گاه روزمره ابتکار اختراع ها و بکارگیری فناوری های مدرن است. در این در بین کلیدی تمامی گیر شدن فناوری های کامپیوتری و ظهور شبکه های آن و در نهایت معرفی اینترنت، بخش اعظمی از جنبه های جوامع از زندگی روزمره اشخاص گرفته تا نحوه مدیر و سود دهی کمپانی های چندین ملیتی، همگی دچار تغییراتی اساسی شده اند.

اینترنت خیر صرفا انحصار های جغرافیایی به دست آوردن و کارهای متعلق به تمرکز بالای جمعیت مثل خرده فروشی ها را دارای ممکن ساختن فروشگاه های آنلاین از در بین برداشته است، بلکه در بخش هایی مثل بهداشت و نگهداری های طبی نیز تغییراتی فراوانی تولید کرده است. تا جایی که عالم شاهد کار های جراحی از منش دور هم بوده است.

در این فی مابین دیجیتال شدن خدمات بانکداری و نقل و انتقال بودجه ها بر روی بستر اینترنت، این خدمات را به جهت عموم مردمان قابل دسترس تر کرده است.

ارزهای دیجیتال جدیدترین فناوری های همین زمینه به شمار می روند. همین ارزها به وسیله باز تعریف تمام خدمات مالی و بانکداری دیجیتال، دسترسی عموم مردم را به سرویس ها مالی به بالاترین حد خود خواهند رساند. دسترسی پذیری آسان این ارزها که گاه فقط نیاز به یک تلفن همراه هوشمند به جهت تولید یک کیف پول قابل انعطاف افزاری به جهت ذخیره ارزها دارند، محبوبیت آنها را به شکل فزاینده ای ارتقاء دیتا است.

کاربردهای فراوان ارزهای دیجیتال

دسترسی پذیری مضاعف بالای ارزهای دیجیتال منجر شده می باشد سرعت بکارگیری آن‌ها در گونه های فناوری های دیگر و کسب و کارهای اینترنتی نسبت به سیستم های مالی سنتی زیاد بالاتر باشد.

به ادله نبود یک ارگان مرکزی به دست آوردن و کارهای اینترنتی نیاز به هیچ گونه قراردادی مهم هیچ بانک و یا ارگان مالی ندارند و فقط می تواند اصلی استعمال از یک کیف پول ارز دیجیتال و نشانی های خصوصی و عمومی مرتبط اساسی آن، مغازه های آنلاین و خدمات آنلاین دیگری داشته باشند.

نبود ارگان مرکزی همینطور کارمزدهای معامله اهمیت همین ارزها را نسبت به سیستم های مالی متمرکز و سنتی به طور چشمگیری کاهش دیتا است. زیرا که همگی معاملات به رخ همتا به همتا در میان دو طرف مشتری و فروشنده واقعه می افتد. در سری آموزش رمزارز نعیم حشم بان، آموزش های به اندازه برای یکپارچه سازی سرویس ها پرداخت اهمیت ارزهای دیجیتال به داخل کسب و کارهای آنلاین به تشریح تحلیل شده است.

یکی از جدید ترین حوزه‌ هایی که شروع به به کار گیری از ارزهای دیجیتال و قابلیت های فوق العاده آنان کرده است، صنعت بازی سازی است. این صنعت به منظور جذب هر چه اکثر مخاطب و ارتقا سود، دوران صرف شده بازیکنان در همین بازی ها و نیز جایزه هایی که به دست آوردن کرده اند را به اقلام دارای قیمت و قابل معامله تبدیل کرده اند.

این عمل خیر صرفا انگیزه افراد برای مشارکت در این بازی ها را ارتقا می دهد، بلکه شرایطی را ساخت کرده می باشد که برخی گیمر های فن ای، سرگرم بودن مهم بازی های ارزهای دیجیتال را به عنوان یک شغل تمام وقت در نظر می گیرند.

هر کدام از بازی های ارز دیجیتال منش های متمایز را برای پاداش دادن به بازیکن ها در لحاظ گرفته اند. مشارکت در برخی از این بازی ها بدون پول نمیباشد و بازیکن بایستی یه خرده سرمایه نخستین به بازی وارد کند. برای نمونه یکی از بهترین بازی های ارز دیجیتال از لحاظ گیمرها، اکسی اینفینتی می باشد که نیاز به سرمایه گذاری نخستین به جهت خرید کردن یک یا این که تعدادی هیولای بامزه برای نبرد دارد. در سری آموزش ارز دیجیتال نعیم حشم بان، بهترین بازی های ارز دیجیتال چه گونه های مجانی و چه مدل هایی که نیاز به سرمایه گذاری اولیه دارند، معرفی شده اند.

شماری از بازی های ارز دیجیتال محبوب

Plants vs Undead

توکن های یکتا یکی از جالب ترین جنبه های ارزهای دیجیتال هستند که ترکیب آن ها در صنعت بازی سازی یک انقلاب بزرگ را در همین صنعت ساخت نموده است. همین توکن ها مالکیت تمام شخصیت های بازی و اقلام موجود در آن‌ها را به طور تمام به بازیکن ها منتقل می نمایند. اهمیت خرید کردن و فروش همین توکن ها یک بازار و اقتصاد دیجیتال مبتنی بر بلاکچین ساخت شده است.

Plants vs Undead یا این که گیاهان در مقابل زامبی ها یک بازی هیجانی به سبک دفاع از قلعه می باشد که یک موقعیت آخر وقتی را بازگو می نماید که در آن بازیکن ها بایستی در مقابل زامبی ها از خود دفاع نمایند. در این بازی گیاهان اهمیت قیمت بالایی بوده و بازیکنان می بایست به جهت دفاع در برابر زامبی ها و یا این که حمله به آنها، گونه های گیاهان مخلتف را بدست آورده و آن ها را سوق‌دهی نمایند. توکن محلی این بازی PUV نام دارد. بازیکن ها می توانند حیاتی به کار گیری از اقلام درون بازی مانند دانه های گیاهان را خریداری نمایند.

Thetan Arena

تتان آرنا یک بازی ارز دیجیتال در سبک جنگ چند نفره است. این بازی به صورت دو بعدی طراحی شده هست و جهت دوربین به صورت عمودی از بالا به تحت است. بازیکنان دارای استعمال از قهرمان های درون بازی به نبرد اساسی یکدیگر می پردازند و در زمان پشت سر گذاشتن رقبا، ماموریت ها و فرایند متعدد می توانند یکی از از توکن های مستقر بازی به نام Thetan Gem یا الماس های تتان را بدست آوردند. اصلی به کار گیری از آن می توانند برای خرید اقلام باطن بازی مانند ارتقای قهرمانان خویش به یک تتان واقعی استعمال نمایند. توکن دوم همین بازی Thetan coin یا سکه های تتان اسم دارد که بازیکنان می تواند اهمیت خرید کردن و فروش آن کسب درآمد نمایند.

 

راه دوم به دست آوردن درآمد همانند بقیه بازی های استعمال از توکن های غیر مثلی است. پهلوان ها و تتان ها به شکل توکن های یکتا ارائه شده و بازیکن ها می توانند پهلوان های خویش را به قیمت های مناسبی به فروش برسانند. محبوبیت فزاینده همین بازی ارز دیجیتال و عبور شمار بازیکن های آن از یک میلیون نفر، باعث بالا رفتن قیمت توکن های یکتای آن شده است.

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.