آناکوندا بزرگترین مار یافت – برخی از حقایق در مورد آن!

[ad_1]

همواره وجود دارد بسیاری از بحث که به عنوان مار دارای رکورد بزرگترین مار. Anacondas باید بیشتر در نظر گرفته شده است بزرگترین مار به دلیل ابعاد بزرگ. این بزرگترین مار نیز به دلیل جرم و وزن است. دیگر بزرگترین مار می آید که نزدیکترین به آن Asiatic پایتون مشبک و یا از نظر علمی شناخته شده به عنوان Python reticulates.

Anacondas در جنگل های آمریکای جنوبی در نظر گرفته شود بزرگتر از مار پیتون. بحث در مورد بزرگترین آناکوندا یافت شده است حل نخواهد شد و در عین حال با crypto جانورشناس یا zoologists. اما می دانیم که به طور کامل رشد آناکوندا مار به راحتی می توانید کشتن یک ببر یا یک تمساح.

سبز Anacondas همچنین شناخته شده به عنوان آب boas در نظر گرفته می شود بزرگترین و سنگین ترین مار در جهان است. بزرگترین مارها از این گونه ها می تواند به رشد بود تا 35 فوت (11 متر) طول دارد و می تواند وزن تا 1000 پوند (500 کیلوگرم). سبز آناکوندا قرار بود بزرگترین مار پیدا شده از یک رنگ سبز تیره با سیاه و سفید, بیضی, تکه در پشت آن.

این الگوی یکنواخت و خسته کننده را قادر می سازد مار به راحتی ترکیب با خیس متراکم گیاهان از زیستگاه خود را. طرف های مشابه لکه های زرد مراکز. شده اند وجود دارد بسیاری از داستان رفتن در اطراف است که بزرگترین آناکوندا احتمالا بیش از 40 اما چنین داستان ها و گزارش نشده است ثابت شده است. نمونه بزرگتر از 35 پا هرگز دستگیر شده اند.

Anacondas از جمله اندازه بزرگ نامیده می شوند به عنوان cryptids. Anacondas از جمله بزرگ از ظهر بسیار نادر است به چشم. به جای داستان از این anacondas بلعیدن حیوانات و انسان ها یافت می شود بیشتر در فیلم ها و داستان اما در زندگی واقعی آنها احتمالا بسیار نادر است.

اروپایی colonisers و کاشفان به عنوان به خوبی به عنوان بومی هستند به گزارش اول اندیش بزرگترین آناکوندا را اندازه گیری تا 60 فوت (18 متر) در جنگل های انبوه آمریکای جنوبی. انجمن حفاظت از حیات وحش در اوایل قرن 20 به بعد ارائه شده زیادی پاداش نقدی برای تحویل هر گونه مار (زنده) از 30 فوت یا بیشتر در طول.

این جایزه شده است هرگز ادعا کرد با وجود تعداد زیادی گزارش و رؤیت غول anacondas. شده است وجود دارد همچنین چندین نظرسنجی انجام شده در برزیل اما کسانی که هستند هیچ جایی در نزدیکی به ادعای بزرگترین آناکوندا یافت.

شده اند وجود دارد چند ادعا در مورد بزرگترین آناکوندا یافت. یک کلمبیا استخراج اعزامی در سال 1944 ادعا کرد که آنها را اندازه گیری یک آناکوندا 37.5 ، یک دانشمند به نام وینسنت راث ادعا کرد که او تا به حال به ضرب گلوله یک آناکوندا 34 فوت. پرسی Faucett یک ماجراجو ساخته بلند ادعا می کنند.

بزرگترین آناکوندا در بر داشت او را اندازه گیری 62 از بینی به دم. Faucett ادعا کرد که او تا به حال شات آناکوندا. یک مورخ به نام مایک Dash شده است به شدت انتقاد منتقدان چرا که او گفت که او تا به حال اندیش آناکوندا را اعم از 100 تا 150 فوت است. مایک داش پشتیبانی استدلال خود را با کمک از تصاویر اما متاسفانه تصاویر نمی باشند مقیاس. شده اند وجود دارد بسیاری از ادعاها و ادعاهای ضد که آن را دشوار است برای تعیین بزرگترین مار آناکوندا که شده اندیش. این می تواند طیف وسیعی از بیش از 30 تا 150 فوت است.

[ad_2]

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *