آیا این امکان پذیر است برای سرمایه گذاری در بیت کوین?

[ad_1]

شانس هستند که شما در حال خواندن این مقاله پس از آخرین دیوانگی از ارزش بیتکوین پرش که آن را دیدم فقط خجالتی از $ 20,000. در حال حاضر شما به دنبال دلیل برای سرمایه گذاری در این cryptocurrency و فناوری blockchain. در اینجا برخی از دلایل شما باید:

بیشتر به آمده

اولین چیزی که بسیاری از مردم فکر می کنم زمانی که آنها شنیدن از قیمت فعلی این است که آنها بیش از حد دیر شده و افرادی که هنوز هم خرید بیت کوین فقط پریدن روی ارابه موسیقی. در حقیقت با سالها معدن می آیند و ارز است که هنوز در مراحل ابتدایی (بیشتر مانند سال) ارزش آن است که هنوز هم به افزایش است و این یک سرمایه گذاری صدا.

خودکار فناوری

Blockchain نه فقط در مورد cryptocurrency. آن است که در آینده از زنجیره تامین و مبارزه با جعل و تقلب. فوق العاده هوشمند پروتکل چنین دائو (غیر متمرکز مستقل سازمان) و هوشمند قراردادهای چند چیز برای جلوگیری از blockchain که به طور خودکار عملکرد یک سازمان و معامله از پول است.

امن

هر روز مردم دزدیدند و بانک heists در حال انجام است. بیت کوین و Blockchain تضمین می کند که پول های ذخیره شده در خود را از کیف پول دیجیتال است که در یک سطح امنیتی است که بسیار امن تر از شماره مجازی به تصویر می کشد پول نقد خود را در بانک های محلی خود را.

صرفه جویی در پول

تا به حال تجربه بد که در آن شما نیاز به ارسال برخی از پول را به طرف دیگر از جهان و میزان هزینه های تبدیل ارز, باز کردن نامه از اعتبارات بانکی هزینه و غیره. شما انقباض غیر ارادی ماهیچه? بیت کوین را دور می کند با همه که. از آنجا که هیچ سیستم بانکی وقتی که می آید به cryptocurrencies هیچ واسطه مانند یک بانک. شما می توانید از تمام این بیش از حد به اتهام ارسال پول به طور مستقیم به گیرنده مورد نظر.

زمان پول است

آیا ما به ذکر است شما می توانید ارسال پول به طور مستقیم خود را ؟ که شما موجب صرفه جویی در زمان از آنجا که شما لازم نیست برای پر کردن فرم ها و برنامه های کاربردی. فقط بخواهید برای گیرنده's عمومی آدرس و کلیک دور مقدار مورد نیاز است.

بدون تورم

پس از Bitcoins در تعداد محدود (تنها 21 میلیون نفر را تا کنون تولید می شود) ارزش این cryptocurrency نمی توان devaluated به عنوان عرضه محدود اما افزایش تقاضا به معنی آن است که خود شناور ارز است. هیچ تورم ترجمه را به یک سرمایه گذاری عالی.

خود را

به یاد داشته باشید یونان بحران مالی که در آن شوراهای شهر خواسته شد به دست بیش از پول اضافی به بانک مرکزی ؟ با عادی ارز بانک مرکزی است صاحب شما و شما را مجبور به آن را به آنها. بیت کوین متعلق به هیچ کس جز خودتان برای مقدار در دست است. هیچ کس نمی تواند به زور آن را به دور از شما.

آن است که نه بیش از حد دیر به سرمایه گذاری در بیت کوین و Blockchain اما مانند هر ارز دیگر آینده را نمی توان پیش بینی کرد. مطالعه نمودار مورد نظر خود بیت کوین ارز کاملا قبل از ورود به یک سرمایه گذاری است.

[ad_2]

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *