ارز دیجیتال: فناوری پاسخ به خود اشتغال

[ad_1]

ارز دیجیتال معمولا به عنوان “Cryptocurrency” یک نوع از پول است که تنها وجود دارد در قالب الکترونیکی. آن است که یک سری از داده ها که با استفاده از یک فن آوری به عنوان بلوک های زنجیره ای که در عمل به عنوان یک معین و حفظ سابقه ای از آنچه Cryptocurrency استفاده شده است. شبیه به سکه یا پول کاغذی پول دیجیتال ذخیره شده در یک کیف پول دیجیتال است و می تواند به عنوان یک روش سنتی برای خریداران و فروشندگان به پرداخت برای تبادل کالا و/یا خدمات. انتقال مالکیت از یک ارز دیجیتال نگه داشته است به عنوان یک رکورد در بلوک های زنجیره ای است که می توان ردیابی از کاربر به کاربر است. وجود دارد مزایای واضح از ردیابی فعالیت هر ارز قابل توجهی مزایای بودن اثبات مالکیت و تقلب در پیشگیری و کاهش.

اخیر رشد در محبوبیت Cryptocurrency داده است راه را برای یک دوره جدید از ثروت در صنعت فن آوری. در حالی که روش های سنتی تولید درآمد و یا گردآوری ثروت است به طور معمول درگیر تبادل محصول و یا خدمات برای پول و یا جبران خسارت ارز دیجیتال تولید شده است کاملا متفاوت است. بسیار شبیه به طلا یا نقره کنده از زمین ارز دیجیتال با استفاده از “معدن” به روند هزاران نفر بر هزار نفر از محاسبات در هر دقیقه به طور موثر از طریق حفر یک کوه دیجیتال سنگ و خاک برای قرار دادن آنچه در نهایت به پایان می رسد تا یک راه حل بسیار پیچیده ریاضی مشکل است.

تا این اواخر یک کارشناس توانایی تولید یک چک با تکیه بر ساخت برنامه های کاربردی دیجیتال و یا ارائه مهارت های فنی خود را به یک کسب و کار است. اما با تولد Cryptocurrency یک کارشناس (یا حتی یک کاربر تازه کار با برخی از پایه کامپیوتر و مهارت های برنامه نویسی) می توانید دور زدن اساسی اشتغال و تعامل به طور مستقیم در تولید این ارز جدید ساختمان توسط کادر فوق العاده قدرتمند کامپیوتر که تنها هدف این است که به “معدن” Cryptocurrency.

شرکت های بزرگ جهان به شدت متکی بر مهارت ها و توانایی های کامپیوتر و IT حرفه ای. با این حال به عنوان محبوبیت از پول مجازی در ادامه به رشد و تبدیل شدن به بیشتر و بیشتر محبوب در ترکیب با مهارت های طبیعی برگزار شد و حتی برخی از اساسی ترین برنامه نویسان کامپیوتر, شرکت های بزرگ جهان ممکن است شروع به دیدن Cryptocurrency به عنوان یک تهدید به عملیات کسب و کار. در مقایسه با زمانی که برای پاسخگویی به یک رئیس در یک شرکت فن آوری و استخراج ارز دیجیتال ممکن است بسیار جذاب فرصت شغلی در نتیجه منجر به پتانسیل کمبود واجد شرایط برنامه نویسان کامپیوتر در صنعت فن آوری.

[ad_2]

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *