ارز دیجیتال

[ad_1]

Cryptocurrency

Cryptocurrency یک ارز دیجیتال. آن نیز به نام یک ارز مجازی. این یک دیجیتال دارایی است که دسته آن معاملات با استفاده از رمزنگاری رمزنگاری استفاده می شود impenetrably و تایید معاملات.در بسیاری از کشورها cryptocurrencies استفاده می شود به عنوان جایگزین ارز. بیت کوین اضافه شد در سال 2009 به عنوان اولین غیر متمرکز cryptocurrency. پس از آن بسیاری از مختلف cryptocurrencies آمد بر روی بازار است. این معمولا به عنوان شناخته شده Altcoins. این ارز استفاده غیر متمرکز مدیریت به عنوان یک وزنه به متمرکز پول دیجیتال مرکزی و سیستم بانکی.

توزیع مدیریت با استفاده از Bitcoin's blockchain تراکنش های پایگاه داده مانند پرداخت لجر. رمزگذاری دستگاه تولید غیر متمرکز cryptocurrency از پیش تعریف شده در یک قیمت است که ابلاغ به مردم است. در متمرکز بانکی و سیستم فدرال رزرو هیئت مدیره و یا مدیریت دولت اعطای ارز از طریق چاپ واحد پول نقد و ارز انجام شده است با دیجیتال bankbooks. اما در غیر متمرکز cryptocurrency شرکت ها و یا دولت ها نمی توانند تولید جدید اشخاص و یا ارائه پشتیبانی به شرکت های مختلف, بانک ها و یا شرکت هایی که نگه داشتن یک دارایی.

ساتوشی ناکاموتو گروه ایجاد شده در زمینه ویژگی های ابزار به صورت غیر متمرکز cryptocurrencies. تقریبا یک هزار cryptocurrencies ایجاد شد تا سپتامبر 2017, بسیاری از آنها قابل مقایسه با بیت کوین. در cryptocurrency سیستم های امنیتی و یکپارچگی عمومی و دفاتر نگهداری می شود با کمک یک تیم از متقابلا مشکوک احزاب شناخته شده به عنوان معدن به موجب آن عموم مردم دارای اعتبار است با استفاده از سیستم های کامپیوتری خود را و زمان معاملات در حال نگهداری خاص زمان خود طرح. کارگران معدن به منظور حفظ امنیت cryptocurrency لجر به دلایل اقتصادی.

اکثر cryptocurrencies به طور مداوم در به حداقل رساندن تولید به ارز دربندی کل مقدار پول در گردش و تقلید فلزات ارزشمند. بر خلاف عادی ارزهای که برگزار می شود از طریق ارز موسسات مانند نگه داشتن پول نقد در بورس cryptocurrencies دشوار است برای به دست گرفتن توسط اجرای قانون است. این مسئله به دلیل استفاده از فن آوری های رمزنگاری. مقامات مجری قانون در مواجهه با این مشکل در جاده ابریشم مورد که در آن اولبریخت's ذخیره کردن بیت کوین بود “رمزگذاری”. Crypto-ارزهای مانند بیت کوین در حال مستعار اگر چه افزودنیها مانند Zerocoinhave پیشنهاد شده است به ارائه معتبر گمنامی.

برخی از فرد ناشناخته و یا انسان استفاده می شود به عنوان ساتوشی ناکاموتو و افزود: بیت کوین در سال 2009 برای اولین بار ارز دیجیتال. SHA-256 یک تابع هش رمزنگاری مورد استفاده قرار گرفت به عنوان کار طرح در آن است. Namecoin استفاده می شود به واقع در آوریل 2011. Litecoin استفاده می شود, منتشر خواهد شد, در ماه اکتبر سال 2011 Scrypt بود تابع هش در آن است. Cryptocurrency Peercoin استفاده ترکیبی به کار اثبات است. ذره ای استفاده نمی blockchain آن را با استفاده از این درهم و برهم کردن. ساخته شده سفارشی blockchain را Divi پروژه مجوز گردیده خرید و فروش پول از کیف پول و توانایی استفاده از غیر علنی اطلاعات شناسایی برای انجام معاملات. پس از آن بسیاری از منحصر به فرد cryptocurrencies ایجاد شده اند اما تنها تعداد کمی موفق شده اند به عنوان آنها بوده است عدم نوآوری های فنی.

اولین دستگاه خودپرداز بیت کوین استفاده می شود نصب شده در تگزاس, ایالات متحده آمریکا در فوریه 20, 2014, توسط خالق Robocoin اردن کلی.این دستگاه خودپرداز بود یکسان به بانک و خود پرداز atm با این حال این مطالعه شناسایی مانند پاسپورت یا گواهینامه رانندگی از کاربر با کمک اسکنر. تقریبا 1574 دستگاههای خودپرداز بیت کوین بوده است مجزا نصب شده در کشور در سال 2017 با مشترک از 3 خود پرداز شده بود تا قلاب در روز در سال 2017.

حقوقی و قامت از cryptocurrencies منحرف به شدت از کشوری به کشور است و هنوز هم پایدار در بسیاری از آنها. اگر چه برخی از کشورها به وضوح اجازه استفاده از آنها و تجارت دیگران را ممنوع و آن را. علاوه مختلف دولت و موسسات را محدود کرده اند bitcoins متفاوت است. در سال 2014 چین بانک مرکزی ممنوع درمان bitcoins توسط موسسات مالی در چین است. در روسیه اما cryptocurrencies حقوقی اگر چه این جنایتکار به استفاده از دیگر ارز برای خرید کالا به جز روبل روسیه. ایالات متحده خدمات درآمد داخلی مجاز bitcoin موضوع را به مالیات بر سود سرمایه در 25 مارس 2014 این حکم روشن قانونی بودن بیتکوین.

[ad_2]

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.