ارز سوالات – پیر ارز

[ad_1]

“این چیست 2000 پزوی توجه به ارزش?” است متداول در اینجا در آمریکا ارز. متاسفانه پاسخ این است که به ناچار “هیچ چیز نیست.”

در سال 1996 پزوی مکزیک بی ارزش بود و پول جدید به عنوان صادر 20, 50,100 و 200 و 500 و 1000 پزوی یادداشت ها. یادداشت های جدید صادر شده توسط “Banco de Mexico.” قبل از -1992 یادداشت های تبادلی در نرخ 1000 “پزو moneda nacional” برای هر پزوی. در این رای 2000 پزوی پول ملی توجه داشته باشید در حال حاضر خواهد بود به ارزش 2 سنت عملا هیچ چیز.

ارزهای دیگر نیز بی ارزش در میان آنها ترکیه و رومانی Lei. پس از آن است که به ویژه مهم است با ما تماس بگیرید در 248 203 9883 قبل از رفت و آمد به بیرمنگام به خصوص اگر ما در فاصله بسیار دور از خانه خود را. ما باید به راحتی قادر به شما بگویم که آیا یادداشت های خود را در حال حاضر با درخواست شما چند سوال در مورد یادداشت ها.

پس از تشکیل اتحادیه اروپا این کشورها به پیوستن به اتحادیه تغییر پول خود را به یورو. کشور متعلق به اتحادیه اروپا عبارتند از:

اتریش

بلژیک

قبرس (به استثنای قبرس شمالی),

فنلاند

فرانسه (به جز کالدونیای جدید, پلینزی فرانسه, والیس & فوتونا, آلمان

یونان

ایرلند

ایتالیا

لوکزامبورگ

مالت

هلند (به جز آروبا و آنتیل هلند),

پرتغال

اسلوونی

و اسپانیا.

در همه این کشورها اشاره کرد استثنا یورو ارز استفاده می شود. ارز است که استفاده قبل از یورو پذیرفته شده در بانک و بیشترین مبادلات ارزی اما در حال خرید در نرخ پایین تر از آنها دیگر در حال استفاده است. نمونه ایتالیایی لیره به آلمانی خوانده شده را علامت و فرانک فرانسه. در برخی از نقطه در آینده این ارزهای دیگر خواهد بود به ارزش هر چیزی به جز دلتنگ ارزش. هر کسی اختیار داشتن آنها باید فروش آنها را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

آمریکا ارز آیا در حال حاضر خرید این منسوخ ارزهای یادداشت ها در یک رقابتی نرخ ارز.

کشورها نه پیوستن به اتحادیه اروپا هنوز هم نگه داشتن پول خود را دارند. این کشورها عبارتند از:

دانمارک, کرون

سوئد, سوئد

بریتانیا پوند

بلغارستان لو(یک)

جمهوری چک koruna

استونی kroon(i)

مجارستان فورینت

لتونی, لتونی (lati, latu)

لیتوانی litas (lital, litu)

لهستان zloty (zlotych)

رومانی leu (لی)

و اسلواکی. Koruna (koruny, korun)

در میان این یادداشت رومانیایی پلیمر یادداشت مورخ 2000-2003 ممکن است بازخرید بدون محدودیت زمانی در نرخ 10,000 پیر لی برای 1 جدید leu. مسن کاغذ یادداشت ها بی ارزش هستند.

کشور دیگری که دارای ارزش ارز آن است که لیره جدید ترکیه. متحجر و مثله شده اشاره کرد تنها می تواند بازخرید در بانک مرکزی. همه ترکی یادداشت در فرقه از 50 ، 000 و در حال در اوردن از گرو تا پایان سال 2015 در نرخ 1,000,000 پیر لیره برای یکی از جدید.

قاعده کلی این است: انجام تحقیقات کمی قبل از اینکه شما درایو به گرو در اوردن خود را به ارز خارجی. اگر آن را نشسته است در کسی کشو برای سال, آن ممکن است ارزش به اندازه کافی برای پرداخت هزینه برای گاز آن را به درایو به ارز. حتی بدتر از آن ممکن است ارزش هیچ چیز در همه.

[ad_2]

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *