استراتژی های معاملاتی برای معاملات آتی گزینه های تماس

[ad_1]

اگر شما به تجارت آنلاین سپس شما ممکن است بخواهید بدانید که زمانی که شما می توانید استفاده از برخی آتی استراتژی گزینه. برای مثال شما ممکن است بخواهید بدانید که اگر کسی خواهد خرید یک گزینه تماس در آتی یا کالاها در بازارهای اگر این فرد است که انتظار واقعی آتی قیمت را افزایش دهد. پاراگراف زیر را امتحان کنید به برگ ریزان برخی از نور در چند استراتژی های معاملاتی.

هنگامی که یک شخص اقدام به خرید یک گزینه تماس با او و یا او را به خرید واقعی قرارداد آتی برای اعتصاب قیمت در هر زمان قبل از انقضای قرارداد. اما این به ندرت رخ می دهد و در واقع وجود دارد کمی سود در نظر گرفتن این رویکرد بنابراین شما نباید درگیر در رسمی تعریف برای خرید گزینه های تماس.

اکثر معامله گران به خرید یک گزینه تماس از آنجایی که آنها بر این باورند که یک کالا در بازار بالاتر حرکت خواهد کرد به طوری که آنها می خواهم به سود حاصل از این حرکت. البته شما به راحتی می توانید ترک این گزینه قبل از انقضای در این دوره از بازار ساعت.

همه گزینه ها را محدود زندگی است. این خواهد بود تعریف خاص تاریخ انقضا که تعیین شده توسط بورس آتی. شما می توانید وب سایت برای معاملات آتی برای دریافت دقیق تاریخ انقضا برای کالاها در بازار.

محل مناسب گزینه های تماس برای خرید

شما باید اول تصمیم گیری در اهداف خود و سپس به دنبال گزینه ای برای خرید. برخی از چیزهایی که در نظر بگیرید هنگامی که خرید کردن گزینه های تماس عبارتند از:

دوره از زمان شما قصد تجارت

مقدار کل است که شما می توانید صرف خرید کردن گزینه های تماس

مقدار یک حرکت پیش بینی شما از بازار است.

تقریبا همه قراردادهای آتی و کالاها باید بسیاری از گزینه های مختلف انقضا ماه و اعتصاب قیمت است که اجازه می دهد تا شما را به انتخاب یک گزینه که ارضا اهداف خود را.

دوره از زمان است که شما در حال برنامه ریزی برای شرکت در تماس با گزینه های تجارت

در صورتی که شما پیش بینی است که یک کالا را تکمیل بالاتر حرکت در دو هفته بهتر است برای خرید یک کالا که حداقل دو هفته از زمان معاملات باقی مانده است. به عنوان یک قانون شما نمی خواهید برای خرید یک گزینه با شش تا نه ماه باقی مانده زمانی که شما تنها در تجارت برنامه ریزی برای چند هفته به این دلیل که گزینه های است که اغلب گران تر است و این را به شما باعث از دست دادن مقداری از اهرم.

به خاطر داشته باشید که زمان حق بیمه برای گزینه خواهد فرو ریختن سریع تر در فینال سی روز. به عنوان یک نتیجه شما می توانید راست بر روی یک تجارت در عین حال این گزینه را از دست می دهد مقدار زیادی از زمان با ارزش و این را تا پایان از دست دادن. شرط بندی امن است که همیشه برای خرید گزینه های با سی روز بیشتر از زمانی که شما انتظار می رود به باقی می ماند در این تجارت است.

[ad_2]

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *