است وجود دارد یک نقره کمبود بلندی در آینده ما ؟

[ad_1]

با توجه به U. s. Geological Society که به تازگی گزارش شده است که نقره ای خواهد بود که برای اولین بار فلز در جدول تناوبی عناصر برای رفتن منقرض شده وجود دارد جدی نقره کمبود جلوتر است. افزایش صنعتی تقاضا همراه با سرمایه گذاران به دنبال به فروشگاه پول خود را در سراسر جهان از بحران مالی ایجاد کرده است, طوفان کامل برای یک نقره کمبود که جرقه هرگز قبل دیده می شود قیمت نقطه و پرش باور نکردنی در هزینه های نقره ای برای سرمایه گذاری و همچنین برای استفاده در الکترونیک و ضد باکتری و ضد برنامه های کاربردی و طلا و جواهر.

در نظر بگیرید که نقره ای است نادر تر از طلا در بالای سطح زمین شمش فرم و که اکثر نقره ای تا کنون استخراج شده و مصرف شده است و قابل بازیابی نیست. اکثر طلا شده است که استخراج شده اما هنوز هم در استفاده به عنوان شمش و یا طلا و جواهر. بسیار کمی از آن را از دست داده است و به نقطه که unrecoverable.

طلا ارزش است که آن را به ارزش. برای هزاران سال مردم در نظر گرفته اند این فلز گرانبها و ارزشمند است و بنابراین آن را به ارزش یک مقدار خوبی از پول در هر ارز. نقره ای, در علاوه بر این به عنوان یک فلز گرانبها است که دارای سابقه طولانی و حتی بیش از طلا متعدد صنعتی و برنامه های کاربردی است که برای آن هیچ فلز دیگری است که کار خواهد کرد. برای مثال نقره ای بهترین هادی حرارتی و الکتریکی اتصال.

فکر می کنم در مورد آنچه که این تمام معنی است. نقره ای نادر است و بسیاری از استفاده است که بر اساس آن ما تکنولوژیکی جامعه بستگی دارد برای زندگی به عنوان ما آن را می دانم و برای آن هیچ جایگزین. چین به خصوص که انتظار می رود به شدت افزایش تقاضا برای نقره در سال های آینده.

نقره نیز یک فلز گرانبها در طول تاریخ ارزش به عنوان یک محل برای ذخیره ثروت و جهان در حال تجربه یک جریان رکود اقتصادی یا افسردگی ممکن است که باعث شده است بسیاری از به خرید سکه نقره و شمش.

این عوامل را به ایجاد یک طوفان کامل به طوری که به عنوان بسیاری از نقره تحلیلگران پیش بینی قیمت این فلز گرانبها خواهد شد به احتمال زیاد به طور چشمگیری افزایش در آینده نزدیک احتمالا بیش از حد طلا در برخی از نقطه در طول اجرای آن.

وجود دارد برخی از شواهد حدس و گمان های زیادی و در حال بررسی پرونده های حقوقی که ادعا می کنند بانک های بزرگ باید دستکاری قیمت ثابت در نقره ای به صورت مصنوعی سرکوب واقعی نقطه قیمت نقره و در نتیجه تجارت ارزش سکه نقره و شمش.

بهترین راه برای سرمایه گذاری در نقره ای برای خرید فیزیکی واقعی نقره را دارید را در اختیار شما. اما همانطور که بیشتر و بیشتر سرمایه گذاران به دنبال این روند تقاضا برای نقره در برقی و فن آوری بخش را افزایش می دهد, آن را تقریبا مسلم است که یک نقره کمبود بلندی است در آینده ما است.

[ad_2]

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *