اصول اولیه تجارت ارز خارجی تجزیه و تحلیل

[ad_1]

در دنیای فارکس, تجزیه و تحلیل مناسب از روند بازار نقش بسیار بزرگ در تعیین موفقیت است. این تحلیل معمولا یکی از دو شکل: بنیادی و تحلیل تکنیکال. هر کدام شکل خاص خود را دارد استفاده می کند و مزایای استفاده و به این ترتیب معامله گران معمولا استخدام هر دو بهتر به آمده تا با مهم تصمیمات سرمایه گذاری فارکس رایگان فیلم ها.

تحلیل بنیادی شامل تجزیه و تحلیل عوامل مختلف که بر راه ارزهای خریداری شده و به فروش می رسد. این عوامل عبارتند از: شاخص های اقتصادی برای خاص بودن ارز داد و ستد سیاست های دولت که ارز, تورم, نرخ بهره و هزینه های مصرف کننده و همچنین اجتماعی و نیروهای سیاسی. بدیهی است که این عوامل بسیار متفاوت برای هر ارز در حال مطالعه و وابسته هستند در حال حاضر حوادث روز. اما با توجه به جامع بودن این تجزیه و تحلیل آن را می دهد یک تصویر بزرگتر از یک کشور ” دولت و چگونه به احتمال زیاد آن است که به ماندن در آن راه. به همین دلیل اگر یک روند کشف شده است, تحلیل بنیادی کمک خواهد کرد که نشان می دهد چگونه قوی است که روند به احتمال زیاد خواهد بود و چه زمانی که روند در حال رفتن به آخرین پست.

از سوی دیگر تجزیه و تحلیل فنی است که تا حدودی شبیه به اساسی یکی به جز که آن را عامل اقتصادی از جنبه های بسیار اما به جای تمرکز بر روی قیمت ها از بازار است. به عبارت دیگر, آن تلاش می کند برای پیش بینی قیمت ارز تغییر خواهد کرد و بر اساس چندین شاخص از گذشته خود رفتار است. آن را با استفاده از نمودار و فرمول ها و دیگر داده ها برای پیش بینی این شبیه به سهام. از آنجا که این, آن را می توانید انتخاب کنید تا آغاز یا توسعه یک روند آن دوره که در آن قیمت ارز به نظر می رسد در حال افزایش است. همراه با تجزیه و تحلیل بنیادی آن می توانید پروژه بزرگتر تصویر چگونه است که قیمت ارز رفتار خواهد شد.

پس از این از آن بهتر است برای شروع به دنبال در اطراف برای یک متخصص مشاوره در مورد تجارت در بازار فارکس. ارائه شده است که مفاهیم اساسی این دو نوع تحليل درک نسبتا خوبی سپس بحث با کارشناس سازنده تر خواهد بود و می توانید تمرکز بر روی مذاکرات در مورد زمان ورود و خروج به جای خسته کننده توضیح از چه مفاهیم مختلف هستند. نظر به تحقیقات بیشتر برای بیشتر در عمق توضیح و نمونه های دنیای واقعی.

[ad_2]

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *