امور مالی كمي خواندن لیست – برنامه نویسی

[ad_1]

آموزش نحوه پیاده سازی مدل های مالی سه مرحله روند. مرحله اول نیاز به یک درک عمیق از نظریه فراهم می کند که لازم ریاضی کلاهبرداری است که می تواند مورد سوء استفاده برای بهینه سازی کد. مرحله دوم شامل درک محاسباتی زبان پیاده سازی و نحوه اعمال آن در نرم افزار مهندسی محیط است. سوم از جنبه های ازدواج دو مرحله است. این است که چرا داوطلبان دکتری در یک رشته فنی به شدت در پی برای مهندسی مالی به عنوان آنها در حال حاضر دارای توانایی به طور مستقل مدل ویژگی های پدیده.

در مدرن مالی جهان در C++ است که تا کنون رایج ترین زبان برنامه نویسی است. درک خوبی از زبان خواهد بود لازم شرط لازم برای به دست آوردن یک مصاحبه. آن را بسیار آسان تر برای کار از طریق برنامه نویسی کتاب های درسی از متون ریاضی رو بیشتر وجود دارد در اینجا ذکر شده نسبت به مبانی نظری مقاله. پس فوق اولین مرحله از “اجرای” مورد بحث قرار گرفته در مقاله قبلی مرحله دوم در نظر گرفته خواهد شد در اینجا در خصوص++ C زبان.

C++

نظر اول است که در آن شما خواهد شد برنامه های خود را کد. شما باید برای به دست آوردن یک محیط توسعه مجتمع (IDE) است که در آن شما خود را وارد کنید و نحو و اجرای برنامه های خود را. بسته به سیستم عامل خود را انتخاب شما ممکن است مایل به دانلود نسخه رایگان از مایکروسافت ویژوال استودیو C++ و یا استفاده از کامپایلر GCC که بخشی از بسیاری از توزیعهای لینوکس. به طور خاص اگر شما با استفاده از اوبونتو لینوکس شما نیاز به اجرای “apt-get install build-essential” به منظور به دست آوردن ابزار. به عنوان برای لینوکس توسعه محیط زیست نویسنده ترجیح می ایمکس اما vi یا گرفتگی هستند به همان اندازه مناسب است.

وجود دارد بسیاری از مبتدی راهنمایی برای یادگیری C++. نویسنده تجربه با جسی لیبرتی را Teach Yourself C++ در یک ساعت در روز است که در حال حاضر در آن 6th Edition. این کتاب به شما یک پایه خوب در C++ زبان و نحو. آن را به شما آموزش اصول برنامه نویسی از جمله توابع برنامه جریان, مدیریت حافظه و شی گرا است. آن را لمس حتی در کتابخانه قالب استاندارد (STL). آن را بسیار توصیه می شود.

مرحله بعدی در یادگیری چگونه به خوبی C++ برنامه نویس است که به نظر سبک طراحی نرم افزار اصول به دست آوردن یک سطح عمیق تر از جسم و جهت گیری کلی برنامه نویسی. نویسنده شخصا در بر داشت Solter و Kleper حرفه ای C++ Programming (برنامه نویس به برنامه نویس) می شود بسیار مفید در این زمینه است. خوب است در فصل مدیریت حافظه سبک و C++ خصلت. آن است که کمی از تاریخ در مورد نرم افزار طراحی, اصول, اما باقی مانده از کتاب صوتی است.

Scott Meyers شهرت خوبی سزاوار به عنوان یک C++ متخصص و او دو کتاب در مورد چگونه به منظور بهبود C++ برنامه نویسی مفید خواهد بود حتی برای چاشنی توسعه دهندگان. متخصص ترین C++ توسعه دهندگان نمی خواهد حتی نظر به استخدام شما مگر اینکه شما را به خواندن این دو کتاب. اولین کتاب Effective C++: 55 راه های خاص خود را برای بهبود برنامه ها و طرح های است که در آن 3rd Edition و تمرکز بر روی مدیریت حافظه و شی گرا است. کتاب دوم موثر تر C++: 35 راه های جدید خود را برای بهبود برنامه ها و طرح های, صرف زمان بیشتری را بر روی استثنای حمل و نقل و بهره وری. Herb Sutter استثنایی C++ نیز قابل توجه خواندن تمرکز بر استثنا ایمنی و شی گرا است.

آموزش C++ به سطح Meyers کافی خواهد بود برای میز quant مصاحبه های استخدامی است. اما اگر تسلط بر C++ است که هدف خود را پس از یادگیری در مورد الگوهای طراحی و STL بعدی گام های منطقی. این “باند چهار” کتاب Design patterns: Elements of Reusable Object-Oriented Software است که در متن استاندارد در طراحی الگوهای. Josuttis’ متن در STL در++ C استاندارد کتابخانه: آموزش و مرجع است که به شدت توصیه می شود اما بسیار سنگین بخوانید. آن است که تنها به دنبال ارزش یک بار شما خیلی راحت با C++ نحو و اصطلاحات. Meyers همچنین یک کتاب در مورد بهترین شیوه برای STL استفاده موثر STL: 50 خاص راه هایی برای بهبود استفاده از قالب استاندارد کتابخانه – که ارزش چیدن.

خلاصه و پیشنهاد خواندن روزشمار

  1. Teach Yourself C++ در یک ساعت در روز – آزادی, et al.
  2. حرفه ای C++ Programming (برنامه نویس به برنامه نویس) – Solter, Kleper
  3. موثر در C++: 55 راه های خاص خود را برای بهبود برنامه ها و طرح ها – Meyers
  4. موثر تر C++: 35 راه های جدید خود را برای بهبود برنامه ها و طرح ها – Meyers
  5. C++ استاندارد کتابخانه: آموزش و مرجع – Josuttis

در مقاله بعدی متون در روش های عددی در نظر گرفته خواهد شد که به شما دانش شما نیاز به در نهایت پیاده سازی مدل و به دست آوردن نتایج مفید.

[ad_2]

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *