انتشار کربن تجارت, اصول توضیح داده شده

[ad_1]

پروتکل کیوتو است که سازمان ملل متحد-چراغ های بین المللی به توافق رسیده و در سال 1997 در کیوتو ژاپن به مشکلات تغییر آب و هوا و کاهش انتشار گازهای گلخانه ای. پروتکل کیوتو رفت و به زور در فوریه 2005.

کشورهای امضا متعهد به حرکت به دور از سوخت های فسیلی و منابع انرژی – نفت و گاز و زغال سنگ به منابع تجدید پذیر انرژی مانند آب و باد و انرژی خورشیدی و کمتر با محیط زیست راه از سوزاندن سوخت های فسیلی است. گازهای گلخانه ای مانند دی اکسید کربن و متان و اکسید نیتروژن به طور عمده تولید شده توسط سوزاندن سوخت های فسیلی است. سطوح بالاتری از انتشار گازهای گلخانه ای باعث گرم شدن زمین و تغییر آب و هوا.

پروتکل مرتکب 38 کشورهای صنعتی برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای توسط 2008-2012 به طور کلی سطح است که 5.2 درصد پایین تر از سطح سال 1990. اهداف برای انتشار گازهای گلخانه ای کاهش تاسیس شد برای هر صنعتی کشور است. کشورهای در حال توسعه از جمله چین و هند خواسته شد به مجموعه داوطلبانه اهداف برای انتشار گازهای گلخانه ای.

کانادا هدف کیوتو برای کاهش 2012, انتشار گازهای گلخانه ای توسط شش درصد زیر خود را در سال 1990. ایالات متحده نمی تصویب پروتکل کیوتو و در فوریه سال 2002 معرفی پاک آسمان و تغییر جهانی آب و هوا ابتکارات است که در آن اهداف برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای مرتبط به طور مستقیم به تولید ناخالص داخلی و حجم اقتصاد ایالات متحده.

تجارت کربن تولید گازهای گلخانه ای است که در ارتباط با یک برنامه به نام Cap-and-Trade. درک این مفهوم لازم است برای شروع معاملات موثر. یک قدرت مرکزی (معمولا یک دولت و یا بین المللی بدن) مجموعه محدود و یا کلاه بر میزان تولید گازهای گلخانه ای تخلیه به اتمسفر است. شرکت هایی که بیش از این کلاه ممکن است موضوع به خوب و یا نظارتی تحریم. کسانی که پیدا کردن آنها نمی توانند با شرایط کلاه نگاهی به خرید اعتبار از کسانی که آلوده کمتر است.

بسیاری از قدیمی تر تاسیس شرکت ها مجبور به صرف مبالغ قابل توجهی از پول نوسازی گیاهان. در بسیاری از موارد این زمان طول می کشد معمولا سال برای رسیدن به. در مقایسه با نسل جدید فن آوری است که در مواجهه با بالا-درجه بندی و امکانات مطابق با سال 1990 انتشار استاندارد. تجارت انتشار اعتبارات راه را برای انتشار کم شرکت های مانند مزارع بادی به فروش اعتبار برای سود بالاتر ساطع شرکت. Cap-and-trade برنامه در نهایت کمک بودن سود خالص به کشور میزبان را قادر می سازد آن را برای دیدار با این تعهد به پروتکل کیوتو توافق.

از همان ابتدا این اولین مرحله از اتحادیه اروپا و تولید گازهای گلخانه ای تجاری طرح یا اتحادیه اروپا-ETS در نظر گرفته شده بود به یادگیری دوره به کار کردن تاب برداشتن و جلب عمده گاز گلخانه ای قطره چکان در هیئت مدیره.

در تاریخ 1 ژانویه سال 2005 اتحادیه اروپا-ETS در آمد آنلاین با cap-and-trade برنامه پوشش حدود 12,000 تاسیسات از جمله تولید برق و برخی از صنایع سنگین. این 27 کشور عضو اتحادیه اروپا نشان دهنده حدود 45 درصد از کل اروپا گاز CO2 تولید گازهای گلخانه ای.

در حال حاضر سه سال بعد در میان سراسیمگی از انتظارات و بحث های عمومی اتحادیه اروپا معتبر است نتایج تا ادعای خود را از موفقیت است. به تازگی یک موسسه تکنولوژی ماساچوست و تحلیل اتحادیه اروپا تجارت انتشار گازهای گلخانه ای طرح (ETS) تأکید می کند که با وجود نسبتا ناپایدار آغاز این سیستم شده است یک موفقیت بی سابقه است. مهمتر از آن باز می شود درب برای شک و تردید در کشورهایی مانند ایالات متحده به دنبال کت و شلوار.

ایالات متحده شده اند ملزم به کاهش انتشار گازهای گلخانه ای 7 درصد پایین تر از سطح سال 1990 تا به حال آن را پذیرفته تصویب کیوتو. در عوض ایالات متحده تولید گازهای گلخانه ای در حال حاضر افزایش یافته است بیش از 16 درصد بین سال های 1990 و 2005.

دولت بوش و حزب جمهوری خواه قانونگذاران مخالف انتشار کلاه شده اند touting آسیا-اقیانوسیه مشارکت در توسعه پاک و آب و هوا که شامل استرالیا, چین, هند, ژاپن, کره جنوبی و ایالات متحده است. هدف از این طرح آغاز شد که در سال 2005 است که به ترویج همکاری در راه هایی برای بهبود توسعه انرژی پاک و کاهش انتشار گازهای گلخانه ای جهانی بدون حکم. اما از آنجا که این طرح آغاز شده ایالات متحده و هند و چین آمده اند تحت افزایش فشار داخلی به حرکت به سمت اجباری انتشار کنترل. کالیفرنیا است که در میان چندین ایالت آمریکا که وارد به مشارکت و یا تصویب قوانین برای کنترل گازهای گلخانه ای جلوتر از دولت فدرال منجر به یک مرحله نهایی مسابقات با کنگره قانونگذاران. شهرستانها عمده ایالات متحده نیز برقرار یک میزبان از سیاست های طراحی شده برای کاهش گازهای گلخانه ای.

بدون ایالات متحده ورود به یک الزام و تعهد و بیم آن می رود که چند کشور در حال توسعه که هنوز امضا نشده است به علاوه برخی از کیوتو را امضا کنندگان ممکن است تمایلی به موافقت اضافی تعهدات بین المللی.

[ad_2]

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.