اوج یادگیری

اوج یادگیری از سال ۹۵ در شبکه دو سیما هر روز در حال پخش برنامه های مشاوره و برنامه ریزی درسی و کنکوری و ارائه محصولات و تدریس های بهترین اساتید بصورت فیلم های آموزشی می باشد تدریس های ارائه شده در این برنامه تلویزیونی برای کلیه دروس اختصاصی و عمومی می باشد و دانش آموزان با مشاهده برنامه ها و فیلم های آموزشی می توانند از تکنیک های ارائه شده برای کلیه دروس استفاده کنند در موسسه خدمات مشاوره رایگان به دانش آموزان ارائه می گردد همچنین آزمون های انلاین رایگان ویژه دانش آموزان موسسه ارائه می گردد.

اوج یادگیری امروز بهترین منابع و برنامه ریزی را ارائه می دهد

برنامه اوج یادگیری دیروز تا امروز و فردا در کنار شما دانش آموزان عزیز خواهد بود ما تا روز کنکور از طریق آموزش در شبکه دو در کنار شما خواهیم بود.

محصولات اوج یادگیری را با تخفیف از ما تهیه کنید

کلیه محصولات و منابع و فیلم های آموزشی دارای تخفیف می باشند و قیمت کلیه مباحث بصورت تک به تک در این برگه گرداوری شده

کانال اوج یادگیری جهت دانلود برنامه اوج یادگیری و نمونه تدریس ها و فیلم ها و آموزش ها

با عضویت در کانال موسسه می توانید به روز ترین تدریس های اساتید و مدرسین موسسه را دانلود کنید

آرشیو برنامه اوج یادگیری در کانال موجود می باشد

دانش آموزان می توانند با مراجعه به کانال موسسه در صورت نیاز به ارشیو برنامه ها و فیلم های آموزشی گذشته قسمت مورد نظر را دانلود و مشاهده نمایند.

شماره تماس برنامه اوج یادگیری ۰۹۱۲۸۳۷۵۷۰۲

کنکور آسان است قیمت :

در این برگه قیمت کل آموزش های اساتید کنکور آسان است موجود می باشد.

کنکور آسان است در شبکه سه سیما

کنکور آسان است از سال ۹۲ تا سال ۹۴ از شبکه سه سیما در خدمت دانش آموز بود و همه روزه اساتید موسسه بهترین راهکار ها را به دانش آموزان ارائه می دادند که هم اکنون این برنامه پخش نمی شود و برنامه دیگری در سال ۹۵ جایگزین آن شد.

یادگیری برتر در شبکه دو

یادگیری برتر که از شبکه دو سیما قبل از پخش برنامه اوج یادگیری بهترین روش های مطالعاتی را به دانش آموزان ارائه می داد و هم اکنون برنامه اوج یادگیری در شبکه دو جایگزین آن شده.

زنگ پنجم در شبکه تهران

زنگ پنجم که هم اکنون از شبکه تهران در حال پخش می باشد و مدرسان موسسه مانند امیر مسعودی و عارف ربیعیان در این برنامه حضور دارند و تکنیک های حل تست های درس فیزیک و شیمی را به دانش آموزان می آموزند

یادگیری آسان در شبکه چهار

برنامه یادگیری آسان که از سال ۹۷ از شبکه چهار سیما در حال پخش می باشد و مدرسان گیلنا مانند امیر مسعودی و عارف ربیعیان و شاهانی در این برنامه حضور دارند و به تدریس بخش هایی از فیلم های آموزشی یادگیری آسان می پردازند موضوع این برنامه مشاوره و برنامه ریزی درسی است

زمان پخش برنامه یادگیری آسان ساعت ۱۶ هر روز از شبکه چهار می باشد.

جهت تهیه فیلم های آموزشی یادگیری آسان با شماره ۰۹۱۲۸۳۷۵۷۰۲ تماس بگیرید

گیلنا با مجوز رسمی

همه این برنامه های تلویزیونی مانند اوج یادگیری زنگ پنجم یادگیری آسان کنکور آسان است یادگیری برتر زیر نظر انتشارات گیلنا با مجوز رسمی از وزارت ارشاد هستند که در شبکه های صدا وسیما در حال اجرای برنامه های آموزشی و کنکوری می باشند.

انتشارات گیلنا اولین موسسه کنکوری با دی وی دی های آموزشی

موسسه گیلنا اولین موسسه کنکوری کشور می باشد که شیوه کار خود را بر ارائه دی وی دی های آموزشی و فیلم های آموزشی پایه گذاری کرد که این روش در آنها سال ها روشی بسیار جدید می بود و تقریبا همه دانش آموزان در آن سال ها در کلاس های آموزشی شرکت می کردند,با شروع به کار موسسه دانش آموزان بسیاری شیوه مطالعه خود را بروز کرده و تغییر دادن و در حال حاضر کلیه دانش آموزان کشور با هر سطح تحصیلی می توانند از تدریس بهترین اساتید از طریق فیلم های آموزشی بهره مند شوند.

فیزیک اوج یادگیری :

درس فیزیک یکی از مهم ترین درس های رشته تجربی و رشته ریاضی است که معمولا دانش آموزان در این درس مشکلات زیادی دارند و درصد های پایین می زنند و دانش آموزان برای بدست آوردن رتبه خوب باید حتما مشکلات خود را در این درس حل کنند.

حل اصولی و درست مشکلات دانش آموزان

در درس فیزیک محصولات امیر مسعودی بصورت فیلم های آموزشی آماده شده و با تدریس فوق العاده امیر مسعودی به اوج مهارت خواهید رسید تدریس ها کاملا تکنیکی است با تدریس مهندس امیر مسعودی به قدرت صد درصد زدن خواهید رسید.

ریاضی برنامه اوج یادگیری :

درس ریاضی هم مانند درس فیزیک یکی از دروس مهم برای داوطلبان کنکور محسوب میشود و متاسفانه بسیاری از دانش آموزان در این درس مشکل دارند و حتی درصد هایی زیر ۲۰ درصد دارند که برای رتبه های برتر کنکور اصلا مناسب نیست باید حتما درصد هایی خود را در درس ریاضی افزایش دهید ریاضی موسسه توسط مهندس امیر مسعودی بصورت فیلم آموزشی تدریس شده و فوق العاده تکنیکی و رمز گردانی شده با زبانی ساده تدریس شده و ان شاالله به درصد های بالا خواهید رسید.

شیمی اوج یادگیری:

درس شیمی یکی از درس های مهم رشته تجربی و رشته ریاضی است برای تجربی ها بسیار مهم و برای ریاضی ها رتبه آور است پس حتما باید نظر ویژه ای به این درس داشته باشید. مدرس درس شیمی اوج یادگیری مهندس عارف ربیعیان است. با تدریس و فیلم های آموزشی فوق العاده عارف ربیعیان به اوج مهارت در درس شیمی خواهید رسید.

زیست مجموعه اوج یادگیری :

درس زیست دقیقا مهم ترین و سخت ترین و رتبه ساز ترین درس رشته تجربی است و با توجه به طراحی تست های کنکور بصورت ترکیبی در کنکور دانش آموزان هم حتما باید بصورت ترکیبی این درس را بیاموزند تدریس زیست گیلنا توسط دکتر مهدی شیخی برای نطام قدیم ها و نطام جدید ها بصورت کاملا ترکیبی از طریق فیلم های آموزشی تدریس شده تدریس ها و روش تست زنی بصورت ترکیبی را با ندریس دکتر شیخی حرفه ای بیاموزید.

ادبیات گیلنا :

درس ادبیات یکی از مهم ترین دروس عمومی برای دانش آموزان رشته تجربی انسانی و ریاضی است دانش اموزان با یه مقدار دقت و اموزش تکنیکی و رمز گردانی شده این درس می توانند حتی به ۱۰۰ درصد برسند اساتید مجموعه گیلنا درس ادبیات به روشی کاملا جذاب و شیرین برای شما تدریس کردن با تدریس های ما ادبیات را تکنیکی و حرفه ای بیاموزید.

دین و زندگی انتشارات گیلنا :

درس دین و زندگی با ضریب ۳ برای دانش آموزان نظام قدیم تقریبا درس مهمی است ولی یه مقدار سنگین است به علت وجود حجم زیاد ایات و سوالات نیاز به یکسری روش ها دارید که نیازی به حفظ با حجم بالای این مفاهیم نباشید اساتید برتر این مفاهیم درس دین وزندگی را با روش های جذاب برای شما تدریس کردن درس سال گذشته دانش آموزان بسیاری بودن که با استفاده از این تدریس ها در کنکور سراسری به قدرت ۱۰۰ درصد در این درس رسیدن پس شما هم میتونید به ۱۰۰ درصد زدن برسید رتبه خود را بهبود ببخشید.

عربی :

درس عربی درسی بسیار سخت و رتبه آور می باشد به این دلیل که بسیاری از دانش آموزان در این درس مشکلات اساسی دارند و کلا تست های این درس را در کنکور کار نمی کنند پیشنهاد ما استفاده از تدریس های فوق تکنیکی اساتید ما است که شما را در این مسیر همراهی می کنند دانش آموزان زیادی در کنکور های گذشته با این تدریس ها به قدرت صد زدن رسیدن.

درس های رشته انسانی :

دروس رشته انسانی با توجه به حجم زیاد مطالب باید حتما بصورت رمز گردانی شده اموزش داده شوند اساتید ما این شیوه های نوین را در اختیار شما قرار داده اند تا شما داوطلبان کنکور نهایت استفاده را از این تدریس ها استفاده کنید. اساتیدی که خود رتبه برتر کنکور این درس بوده اند.

زبان انگلیسی :

زبان انگلیسی شاید آسان ترین درس عمومی برای رشته های مختلف است با تدریس فوق تکنیکی دکتر دانش زاده درصد خود را به ۱۰۰ نزدیک کنید کلیه مباحث درس زبان مثل گرامر لغات سوم و پیش و ریدینگ و کلوز تکنیکی تدریس شده است

نکته:

همه اساتید موسسه اموزش کتاب درسی را هم انجام میدهند و دانش آموزان نگران نباشند چون بسیاری از دانش آموزان در مفاهیم کتاب هم مشکل دارند و برای فراگیری روش های کنکوری باید از قبل مفاهیم کتاب مسلط باشید به همین علت اساتید این مجموعه آموزشی این نکته مهم را در نظر گرفته اند که قبل از ارائه روش های تکنیکی و تست زنی مفاهیم آموزشی و پیش نیاز ها را آموزش دهند.

مواردی که شامل این مجموعه می باشد آموزش خط به خط کتاب درسی به صورت مفهومی ترکیبی و حل جدیدترین تست های کنکور های سراسری داخل و خارج از کشور به همراه سوالات امتحان نهایی و تست های تالیفی کاربردی می باشند.

نکته در مورد روش های تست زنی در گیلنا :

پکیج های روش های تست زنی کلیه دروس در این پکیج ها ابتدا یک آموزش کوتاه  جامع و کاربردی ارائه می شود که شما عزیزان هر آنچه در مجموعه جامع مطالعه کرده اید به صورت کامل برای شما مرور و بازآوری شود سپس به تعداد فراوان تست هایی با سطوح مختلف هم سراسری و هم تالیفی حل می شود و در قالب حل این تست ها تکنیک های سریع و ما فوق حرفه ای به شما ارائه می شود تا بتونید سوالات و تست ها رو یکی پس از دیگری زیر ۳۰ ثانیه به جواب برسید.

جمع بندی انتشارات گیلنا :

جمع بندی کلیه دروس اختصاصی و عمومی برای کلیه دروس فراهم شده که برای دوران نزدیک کنکور بسیار برای شما کارایی دارد. و در این منابع تست های پر تکرار کنکور و تست های مهم هر درس اختصاصی و عمومی بصورت مجزا کار شده است همچنین دانش آموزانی که برنامه درسی خود را در زمان کم شروع می کنند می توانند از این منابع جمع بندی استفاده کنند تا با فراگیری همین تست های مهم به درصد بالا در آزمون ها برسند.

حجم منابع جمع بندی بسیار کم است و شما در زمان کوتاهی می توانید یک درس را جمع بندی کنید. حل تمامی سوالات بر اساس ترتیب دفترچه کنکور و مرور هر آنچه شما تا به اینجا مطالعه کرده اید این مجموعه ها برای ابتدای کار و آشنایی با تیپ و تست های کنکور یا برای دوران جمع بندی عید و ماه های آخر کنکور می باشد.

اوج یادگیری کنکور آسان است

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *