این است که تقاضا برای طلا فصلی و آن را دنبال می کند یک الگو ؟

[ad_1]

این یک پرسش و پاسخهای متداول. بدون شک تقاضا برای طلا فصلی است در سراسر جهان. های مختلف وجود دارد الگوهای فصلی تقاضای طلا و جواهرات. الگوی متفاوت از یک کشور به کشور دیگر. تقاضای جهانی برای طلا به طور معمول قوی در سه ماهه چهارم این سال است. تقاضا برای طلا به طور کلی ضعیف ترین در نیمکره شمالی تابستان زمانی که اروپا جواهرات تولید عمدتا بسته است. تقاضا را افزایش می دهد در سه ماهه چهارم سال چون کشورهای مختلف جشن های مختلف جشنواره و رویدادها در آن زمان.

در جهان غرب به خصوص در زمان کریسمس مردم به خرید طلا بیشتر است. بنابراین کریسمس فصل برای خرید طلا در غرب است. در آستانه کریسمس مردم به طلا هدیه به عزیزان خود و کریسمس خود را زیبا تر.

تا آنجا که به جهان اسلام نگران است ul عید فطر (پایان ماه مبارک رمضان) مهمترین طلا دادن رویداد. Eid Al Adha یکی دیگر از رویداد ویژه برای مسلمانان است. آن را می گیرد هفتاد روز پس از عید فطر. Eid Al Adha نیز اهمیت طلا-دادن زمان به دوستان و خانواده. زائرانی که به مکه و مدینه برای حج و Umra همچنین خرید طلا را برای خود و بستگان خود را.

پاکستان است که در میان ده بالا مصرف کنندگان طلا. در پاکستان مردم بیشتر به خرید طلا در زمان عروسی فصل است. در هر عروسی در پاکستان, طلا در نظر گرفته شده است ضروری مورد از جهیزیه. قیمت طلا در زمان ازدواج فصل معمولا بالا است.

در ترکیه تقاضا است که بیشترین توجه را به گردشگری خرید در سه ماهه سوم سال است. نقطه قابل توجه این است که الگوی فصلی نیست تاثیر هزینه از طلا. آن است که معمولا شناخته شده طلا در بازار است و از این رو با قیمت مناسب. در علاوه بر این به تقاضا وجود دارد بسیاری از عوامل دیگر که بر هزینه از طلا در ترکیه است.

در چین و شرق آسیا مردم بیشتر به خرید طلا در زمان سال نو چینی است که در واقع آخرین بخش از بهمن یا نیمه اول فوریه است. در طول جشن مردم برای برجسته نشان دادن طلا به دلیل آن نشانگر خوبی است.

در هند طلا خرید بالاتر می شود در طول فصل عروسی و در زمان جشنواره که متفاوت از یک منطقه به منطقه دیگر. بزرگترین هندی, جشنواره دیوالی. از منطقه ای به منطقه عروسی فصل متفاوت است اما به طور کلی از ماه نوامبر تا ماه مه. دو هفته Shrad دوره در طول ماه اوت ناامید کننده است برای مراسم مرتبط با طلا خرید. Adik Mas دنبال این است که هم زمان برای خرید طلا است. (تاریخ دقیق متفاوت به عنوان هندو تقویم قمری یکی است.)

شما می توانید پیدا کردن قابل مشاهده سنبله در ماه ژانویه و سپتامبر از آنجا که در آن زمان هند تولید کنندگان به طور معمول دوباره پر کردن موجودی برای تحقق خواسته های دو عروس هندی فصل است. جشنواره دیوالی شروع می شود در ماه نوامبر به پایان می رسد و در ماه دسامبر. دوم آغاز می شود در اواخر ماه مارس و اوایل ماه مه. حتی به قیمت طلا را افزایش می دهد با افزایش ارزش دلار, مردم هنوز هم خرید طلا به خصوص در زمان جشن و در حال حاضر خرید طلا است تبدیل به یک نیاز است.

[ad_2]

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.