بالا 5 مکان برای خرید طلا و نقره آنلاین

[ad_1]

هنگام خرید طلا و نقره به عنوان پرچین در برابر تورم, آن مهم است که بدانید بالای طلا و نقره نمایندگی مجاز و فروش آنلاین. به منظور جلوگیری از پاره شدن را توصیه من بر این طلا و نقره نمایندگی از آنجا که من در برخورد با بسیاری از آنها.

بسیار مهم است به یاد داشته باشید که هنگام خرید طلا و نقره به عنوان یک سرمایه گذاری, شما فقط برای خرید این فلز محتوا. شما نمی خواهید برای خرید زیباتر یا سکه های نادر زیرا بسیاری از آنها حمل حق بیمه های بالا بیش از نقطه قیمت می باشد.

از آنجا که شما یک سرمایه گذار از طلا و نقره شما می خواهید برای دریافت به عنوان بسیاری فلزی که ممکن است برای پایین ترین قیمت می باشد. یک چیز خوب به یاد داشته باشید این است که تنها به خرید شمش و یا طلا و نقره سکه و شمش.

بسیاری از نمایندگی سکه سعی خواهد کرد به شما فروش نادر و درجه بندی سکه ها به دلیل آنها را بیمه بیش از نقطه قیمت می باشد. برای جلوگیری از پاره شدن مثل من شده اند با خرید فقط سکه شمش و میله های زندان است.

در حال حاضر اجازه دهید بحث در مورد مکان های بالا برای خرید طلا و نقره ای آنلاین.

Monex

Monex یکی از بهترین و کاربر پسند وب سایت های طلا و نقره. آنها بسیار توصیفی ویدئوها از هر فلز شما ممکن است سرمایه گذاری در. Monex واقعا می رود از راه خود را به اطلاعاتی در مورد محصولات شما خرید. Monex یک انتخاب خوب از فلزات را انتخاب کنید از, اما موجودی خود را از شمش است کمی ندارد. Monex به یک لیست قیمت از هر یک از آیتم های آنها به فروش.

قیمت در Monex کمی بالاتر از جاهای دیگر اما آنها نمره 10 در وب سایت خود را طراحی. به طور کلی Monex است که ارزش زمان به اتمام حداقل اگر آن را تنها به نگاهی به فیلم. به شما خواهد آموخت که بسیاری از وب سایت به تنهایی و شما فقط ممکن است تصمیم به رفتن با Monex خود را به عنوان طلا و نقره فروشنده آنلاین.

eBay

eBay.com یک محل عالی برای خرید فلزات گرانبها خود را از. eBay یک بازار بزرگ برای نه تنها طلا و نقره اما عملا هر چیزی که شما می خواهید برای خرید. بهترین چیز در مورد خرید طلا و سکه های نقره ای در eBay عظیم انتخاب.

شما می توانید پیدا کردن معاملات ارزان قیمت اگر شما در اطراف مغازه و گاهی اوقات شما می توانید سکه های نقره ای به صورت زیر نقطه قیمت در eBay. من از eBay برای خرید طلا و نقره, اما در بیشتر قسمت ها قیمت های خود را کمی بیشتر از من می خواهم به پرداخت مگر اینکه شما در پیدا کردن نادر معامله است. بسیاری از زمان شما می توانید حمل و نقل رایگان در سکه های طلا و نقره اگر شما انتخاب می کنید حق با فروشنده است.

به طور کلی نرخ بی به عنوان یک محیط امن و مناسب انتخاب برای خرید سکه های طلا و نقره و شمش.

شمش مستقیم

من شنیده ام برخی از بازخورد خوب در مورد شمش مستقیم اما هرگز از آنها را شخصا. شمش مستقیم دارای یک تبار موجودی فلزات اما وب سایت خود را به عنوان کاربر پسند که Apmex یا Monex.

شما می توانید مستقیم پول خود را به یک شمش مستقیم خود کارگردانی ایرا اما قیمت های خود را بر روی سکه های آمریکایی مانند عقاب نقره ای نگه ندارد تا در برابر Apmex قیمت. اگر ایرا با تایید ایرا نگهبان شما می توانید سرمایه گذاری خود را مالیات معوق بودجه به سکه های طلا و نقره و شمش.

شما در واقع نگه فیزیکی فلزات, اما آنها خواهد شد یا ذخیره شده در شمش مستقیم خرک و یا یک شرکت از انتخاب خود به فروشگاه خود را ، ایرا از طریق شمش مستقیم یک ایده بد نیست. آن را یک ایده بد به خرید فیزیکی فلزات از شمش مستقیم, اما جایگزین های دیگر وجود دارد که ممکن است بیشتر مفید به کیف پول خود را.

Goldline

Goldline یک وب سایت خوب و موجودی را انتخاب کنید. Goldline را حمل و نقل و خدمات به مشتریان رتبه بالا در نظر من پس از آن یک جای خوب برای شروع است. Goldline مانند شمش مستقیم ارائه می دهد فلزات گرانبها ایرا.

تنها مشکل من این است که آنها نه نقل قول قیمت ها در وب سایت خود را. بر خلاف Apmex یا شمش مستقیم قیمت های خود را پنهان هستند و در آن می گوید: “به منظور تماس”. گلن بک از فاکس نیوز یک Goldline طرفدار و او تبلیغ برای آنها در تبلیغات خود گاهی اوقات. من می خواهم این واقعیت است که یک چهره آشنا است که ترویج کسب و کار به دلیل آن باعث می شود من احساس خوبی در مورد خرید از آنها.

من به نظر می رسد برای بدست یک معامله خوب است در هنگام خرید از Goldline اما من فقط دیوانه در مورد این دوربین قیمت. به طور کلی من فکر می کنم Goldline ایستادن شرکت و یک جای خوب برای انجام کسب و کار. شما ممکن است بخواهید برای تماس و گرفتن برخی از نقل قول قیمت قبل از اینکه شما متعهد به خرید هر چند.

Apmex

Apmex.com تا کنون محل های مورد علاقه من برای خرید سکه و طلا, نقره, سکه و نقره و شمش طلا شمش طلا آمریکا, طلا, عقاب آمریکایی و نقره عقاب. Apmex موجودی بزرگی از طلا, نقره, پلاتین, پالادیوم, نادر ارز و فلزات گرانبها ایرا.

Apmex بزرگ قیمت ارزان ترین من در بر داشت و آنها کشتی در عرض یک هفته معمولا. Apmex است که به طور مداوم نیاز فروش و مشخص کردن اقلام است. Apmex بزرگ نیز بسته بندی محصول خود را. آنها را بیش از و بالاتر به مطمئن شوید که اقلام خود را. همین حالا دریافت ضرب دیده در اطراف.

به طور کلی Apmex عالی و قیمت فوق العاده, حمل و نقل, تخفیف های بزرگ و خدمات به مشتریان خوب. من به Apmex.com A+++.

[ad_2]

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *