باید بیت کوین جایگزین ارز از بانک مرکزی?

[ad_1]

تفاوت بین بیت کوین و ارز از بانک مرکزی

چه تفاوتی بین بانک مرکزی مجاز و ارز بیت کوین? حامل بانک مرکزی مجاز ارز می تواند صرفا مناقصه ها و مزایده آن را برای تبادل کالا و خدمات است. دارنده Bitcoins نمی تواند مناقصه را به خاطر آن یک ارز مجازی مجاز توسط بانک مرکزی است. اما بیت کوین دارندگان ممکن است قادر به انتقال بیت کوین به حساب دیگر از یک بیت کوین عضو در تبادل کالا و خدمات و حتی بانک مرکزی مجاز ارز.

تورم را پایین آوردن ارزش واقعی ارز بانک. کوتاه مدت و نوسان در عرضه و تقاضای ارز بانکی در بازار پول اثر تغییر در هزینه استقراض. اما ارزش اسمی یکسان باقی می ماند. در مورد بیت کوین خود ارزش اسمی و ارزش واقعی هر دو تغییرات. ما به تازگی شاهد تقسیم بیت کوین. این چیزی است مانند تقسیم به اشتراک گذاری در بازار سهام است. شرکت ها گاهی اوقات تقسیم سهام به دو یا پنج یا ده بسته به ارزش بازار است. این کار باعث افزایش حجم معاملات. در حالی که ارزش ذاتی یک ارز کاهش می یابد بیش از یک دوره از زمان از ارزش ذاتی بیت کوین را افزایش می دهد به عنوان تقاضا برای سکه ها را افزایش می دهد. در نتیجه احتکار Bitcoins به طور خودکار را قادر می سازد یک فرد را به سود. علاوه بر اولیه دارندگان بیت کوین را یک مزیت بزرگ بیش از دیگر بیت کوین دارندگان که وارد بازار بعد. در این معنا, بیت کوین رفتار مانند یک دارایی که ارزش افزایش و کاهش می یابد به عنوان است که توسط آن نوسانات قیمت.

که اصلی تولید کنندگان از جمله کارگران معدن فروش بیت کوین را به عموم عرضه پول کاهش یافته است در بازار است. این پول است که قصد ندارم به بانک مرکزی. به جای آن می رود را به یک چند افرادی که عمل می کنند مانند بانک مرکزی است. در واقع شرکت ها مجاز به افزایش سرمایه از بازار است. اما آنها در حال تنظیم معاملات. این بدان معنی است که مجموع ارزش بیت کوین را افزایش می دهد سیستم بیت کوین خواهد شد که قدرت مداخله بانک های مرکزی سیاست های پولی.

بیت کوین بسیار نظری

چگونه می توانم به شما خرید یک بیت کوین? به طور طبیعی کسی را برای فروش آن فروش آن به صورت یک ارزش, ارزش تصمیم توسط Bitcoin بازار و احتمالا توسط فروشندگان خود را. اگر وجود دارد در حال خریداران بیشتر از فروشندگان سپس قیمت بالا می رود. به این معنی بیت کوین اعمال مجازی کالا. شما می توانید ذخیره و فروش آنها را بعدا برای سود. اگر چه قیمت بیت کوین می آید پایین ؟ البته شما از دست دادن پول خود را فقط مانند راه شما از دست دادن پول در بازار سهام است. نیز وجود دارد یکی دیگر از راه های کسب بیت کوین از طریق استخراج از معادن. استخراج بیت کوین روند که معاملات تایید شده و اضافه شده به دفتر کل عمومی شناخته شده به عنوان زنجیره ای سیاه و سفید و همچنین به این معنی که از طریق آن جدید Bitcoins منتشر می شوند.

چگونه مایع است که بیت کوین? این بستگی به حجم معاملات. در بازار سهام نقدینگی از سهام بستگی به عواملی مانند ارزش, شرکت, سهام شناور آزاد, تقاضا و عرضه, و غیره. در مورد بیت کوین به نظر می رسد شناور آزاد و تقاضا عوامل است که تعیین قیمت آن است. نوسانات بالا در قیمت Bitcoin است که با توجه به کمتر شناور آزاد و تقاضا بیشتر است. ارزش مجازی شرکت بستگی به اعضای خود تجربه با معاملات بیتکوین. ما ممکن است برخی از بازخورد مفید از اعضای آن است.

چه چیزی می تواند یک مشکل بزرگ با این سیستم از معامله ؟ هیچ اعضا می توانند فروش بیت کوین اگر آنها یکی نیست. به این معنی که شما باید برای اولین بار به دست آوردن آن توسط مناقصه چیزی با ارزش شما را داشته و یا از طریق استخراج بیت کوین. یک تکه بزرگ از این چیزهای با ارزش در نهایت به یک فرد است که اصلی فروشنده از بیت کوین ، البته مقداری به عنوان سود قطعا به اعضای دیگر که اصلی تولید کننده Bitcoins. برخی از اعضا نیز از دست دادن اشیاء با ارزش خود را. به عنوان تقاضا برای بیت کوین را افزایش می دهد, اصلی فروشنده می تواند به تولید بیشتر Bitcoins به عنوان در حال انجام است توسط بانک های مرکزی. به عنوان قیمت بیت کوین را افزایش می دهد خود را در بازار اصلی تولید کنندگان می تواند به آرامی انتشار bitcoins خود را به سیستم و یک سود بزرگ است.

بیت کوین خصوصی مجازی ابزار مالی است که تنظیم نیست

بیت کوین مجازی ابزار مالی هر چند آن را نمی واجد شرایط به طور کامل ارز نه نشانی از آن را قانونی و حرمت است. اگر بیت کوین دارندگان مجموعه خصوصی دادگاه به حل و فصل مسائل خود را ناشی از معاملات بیتکوین سپس آنها ممکن است نگران حقوقی حرمت است. نتیجه آن است که خصوصی مجازی ابزار مالی برای یک مجموعه منحصر به فرد از مردم است. افرادی که بیت کوین خواهد بود قادر به خرید مقادیر عظیمی از محصولات و خدمات در حوزه عمومی است که می تواند بی ثبات کردن بازار نرمال. این خواهد بود یک چالش به رگولاتور. انفعال از تنظیم کننده می تواند ایجاد یکی دیگر از بحران مالی به عنوان آن را به حال اتفاق افتاده در طول بحران مالی 2007-08. به طور معمول ما نمی توانیم قضاوت نوک کوه یخ است. ما نمی خواهد بود قادر به پیش بینی آن آسیب می تواند تولید کند. آن را تنها در آخرین مرحله که ما می بینیم همه چیز زمانی که ما ناتوان از انجام هر کاری به جز خروج اضطراری برای زنده ماندن از بحران. این ما تجربه شده است از آنجایی که ما شروع به آزمایش بر روی چیزهایی که ما می خواستیم را به کنترل بیش از. ما موفق و شکست خورده در بسیاری از, هر چند بدون فداکاری و از دست دادن. ما باید صبر کنید تا ما دیدن تمام چیزی است ؟

[ad_2]

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.