بررسی ، قیمت و خرید سرور استوک و سرور کارکرده با بهترین کیفیت

اما این که در هنگام خراب شدن هارد اطلاعات مهمی روی آن دارید یا خیر این به خوش شانس بودن و آینده نگری شما بستگی دارد که آیا از اطلاعات مهم خود بکاپ تهیه کرده اید؟ با توجه به این هشدارها کاملا روشن است که شما برای جا گذاری یک هارد درایو معیوب باید که یک هارد درایو جدید را به سیستم اضافه کنید. اگر در انجام این کار موفق نشدید، مانند بسیاری از افراد دیگر که برای آن ها انجام این کار با موفقیت همراه نبوده است، باید اگر برای اولین بار می خواهید یک درایو را جا گذاری کنید به هشدار های زیر توجه نمایید. هارد Elements برای تامین انرژی خود نیازی به آداپتور و یا منبع تغذیه نداشته و می تواند برق مصرفی خود را تنها از پورت USB همراه هارد تامین نمایید. تمامی موارد فوق در صورت همراه داشتن هارد بکآپ در مرکز هارد ایران در زمان ۳ ساعته قابل بازیابی است. مرحله بعدی شروع مراحل بازیابی اطلاعات است .

اغلب اوقات بازیابی اطلاعات در کلین روم انجام نمیشود بلکه در یک کلین هود انجام میشود که بسیاری معتقدند این کار بهتر است. ما در این جا به منظور کمک به ادمین ها برای جاگذاری هارد درایوها، در سیستم های مایکروسافت ویندوز سرور، یک راهنمای جامع را تهیه کردیم که امید می رود برای آن ها استفاده ی کافی را داشته و مفید واقع شود. هارد دیسکها نسبت به گرد و غبار و یا سایر آلودگیهای بسیار حساس هستند و فقط باید در محیطهای فیلتر شده باز شوند. پس از آن که درایو جدید در storage pool قرار گرفت، دیگر می توانید هارد معیوب را جدا کنید. با توجه به روند گفته شده در بالا می توانید ببینید که مایکروسافت روند جایگزینی یک هارد درایو خراب را در ویندوز سرور ۲۰۱۶ بسیار آسان کرده است. پس از این که روند مربوطه تکمیل شد، می توانید در این حالت هارد درایو معیوب را جدا کنید.

درایوهای HPE Midline تحت فرایند صلاحیت مشابه قرار می گیرند تا قابلیت اطمینان و کارایی مورد نیاز برای حجم کاری کم خود را داشته باشند. برای ذخیره سازی اطلاعات در تمامی دستگاه ها و سیستم هایی که قابلیت این موضوع را دارند، از هارد استفاده می نماییم. برای این که یک درایو با اندازه ی یکسان در سیستم خود پیدا کنید، به POOL بروید و آن را روی حالت خودکار و یا AUTOMATIC MODE تنظیم کنید. آبا با نرم افزارهای رایگان رایج در اینترنت اقدام به ریکاوری کردید؟ مرکز هارد ایران بصورت کاملا رایگان اقدام به ارائه گزارش خرابی به مشتری خواهد کرد. 10 درصد هم به دلیل خرابیهای شدید غیرقابل اقدام هستند و عمرشان به دنیا نیست. باید بگوییم در 80 درصد موارد هاردها قابل تعمیر هستند. اساسا باید بگوییم از دید ما هارد سوخته به این روال که بین کاربرها رواج پیدا کرده برای ما معنایی ندارد مگر این که واقعا در آتش سوزی، هارد دچار حریق شده باشد. ارتقای هارد در لپ تاپ به این آسانی نیست و باید سایت تولیدکننده را مطالعه کنید تا بتوانید به درستی هارد را تعویض کنید. قیمت نیوی اورجینال این هارد سرور 240 گیگ HP در سایت معتبر آمازون حدود 350 دلار است.

این فضا مشخصه های مورد نیاز برای ذخیره سازی تجاری را با استفاده از هارد درایوها و یا درایو های SSD فراهم می کند. درایوهای هارد دیسک با حاملهای هوشمند به منظور فراهم نمودن یک رابط برای ارتباط با وضعیت بحرانی و اطلاعات مدیریتی طراحی شدهاند. برای این کار از برنامههای sentinel hard disk یا hdd tune یا Scan HDD یا هر برنامه دیگری که بتواند دسترسی سکتوری به هارد دیسک پیدا کند و زمان صدا زدن سکتور تا پاسخگویی آن را چک کند، استفاد کنید. فضای ذخیره سازی در ویندوز یک راه حل تعریف شده ی نرم افزاری (software defined solution) است که قسمتی از برنامه ی مایکروسافت از زمان ویندوز سرور مشخصات هارد سرور hp ۲۰۱۲ بوده است. در برخی از موارد، زمانی که شما به دنبال یک گزینه بینابینی هستید، میتوانید در سرور از تلفیق درایوهای SAS و SATA بهره ببرید (همچنین میتوانید از درایوهای SSD SATA هم استفاده کنید). آنها درایوها را از سایر تولیدکنندگان خریداری کرده و پس از آزمایش، بازآمادهسازی و نصب لوگو، به فروش میرسانند. درایوهای NVMe قیمت بالاتری دارند و باتوجه به گرانتر بودن ذاتی درایوهای SSD، انتخاب آنها نیاز به بررسی عمیقتر کاربرد نهایی دارد. بله، شما میتوانید در هر زمان سخت افزار شامل رم، پردازنده، هارد و یا ترافیک سرور را به میزان دلخواه افزایش دهید که قیمت آنها را نیز میتوانید در همین صفحه در قسمت addons یا افزونه ها مشاهده کنید.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از هارد سرور 15k دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.