بررسی صلاحیت «رزم‌حسینی» وزیر پیشنهادی صمت در کمیسیون صنایع مجلس

[ad_1]

سخنگوی کمیسیون صنایع مجلس از بررسی صلاحیت «علیرضا رزم‌حسینی» وزیر پیشنهادی «صمت» در این کمیسیون خبر داد.

 

حجت الله فیروزی سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، از حضور علیرضا رزم حسینی وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت در جلسه روز (یکشنبه 6 مهر) کمیسیون صنایع و معدان مجلس خبر داد.

وی افزود: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده قرار است در این جلسه اعضای کمیسیون صنایع سوابق و برنامه‌های علیرضا رزم حسینی برای تصدی در این منصب را بررسی کنند و وی به سوالات نمایندگان پاسخ دهد.

سخنگوی کمیسیون صنایع مجلس، ادامه داد:کمیسیون صنایع و معادن در روز دوشنبه (7 مهر) به جمع‌بندی گزارش کمیسیون در اجرای ماده 202 قانون آیین‌نامه داخلی درباره وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت می‌پردازد.

فیروزی با اشاره به دستورکار روز (سه شنبه 8 مهر) کمیسیون صنایع مجلس، اضافه کرد: ادامه بررسی طرح جهش تولید دانش‌بنیان و همچنین ادامه بررسی لایحه اصلاح قانون بخش تعاونی اقتصادی جمهوری اسلامی ایران در دستورکار اعضای کمیسیون در روز سه‌شنبه قرار دارد.

به گزارش تسنیم، حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور روز(سه‌شنبه اول مهر) در نامه‌ای علیرضا رزم حسینی را به عنوان وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت به مجلس معرفی کرد که نامه معرفی وزیر پیشنهادی روز چهارشنبه در جلسه علنی مجلس از سوی هیئت رئیسه اعلام وصول شد.

انتهای‌ پیام/

 

[ad_2]

Source link

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.