برنامه های تابستانی رادیو صبا اعلام شد/ تمرکز بر طنز و سرگرمی

[ad_1]

به گزارش گروه سیما جام جم آنلاین از فارس، سعید یوسف نیا مدیر رادیو صبا، درخصوص برنامه های تابستانه رادیو صبا گفت: از آنجا که رویکرد برنامه های رادیو صبا، طنز و سرگرمی است، تمامی برنامه های آن رویکردی تابستانه، مفرح و شاد دارد.

وی افزود: برخی از برنامه های رادیو صبا با توجه به شروع تابستان تغییراتی در آنها صورت می پذیرد و رویکردی کاملا تابستانه می گیرد. برنامه صبح صبا، شب نشینی با صبا و هم پای صبا به سراغ موضوعاتی می رود که در تابستان بیشتر مطرح می شود و با حال و هوای تابستان منعطف می شوند.

یوسف نیا در ادامه گفت: عصر تابستان برنامه ویژه عصرگاهی رادیو صبا در تابستان است که به موضوعات و مشاغل تابستانی مرتبط است.

مدیر رادیو صبا درباره ویژگی برنامه عصر تابستان گفت: برنامه عصر تابستان یک برنامه مفرح، شاد و طنز است که ساعت ۱۷:۳۰ تا ۱۹:۰۰ به مدت 90 دقیقه به روی آنتن می رود.

وی با بیان اینکه برنامه عصر تابستان از سال 97 تابستان ها همراه مردم بوده است، درباره آیتم های این برنامه توضیح داد: آیتم های مسابقه، عصر سفر، عصر عسل، عصر تابستان، عصر تعطیلات و عصر فسقلی در ساختار برنامه قرار گرفته است که رویکردی کاملا طنز و شاد دارند.

برنامه زنده «عصر تابستان» به تهیه کنندگی سجاد کلبادی نژاد و با اجرای نازنین مهیمنی، آسیه گرجی و امیر زنده دلان و به نویسندگی مهتاب سهیلی نیک، سوگند ایرانمنش، معصومه پاکروان، امیر زنده دلان و حامد کریمی است و احسان حجتی، پیمان پورنیکدست و علیرضا دیلمی هم آیتم ساز این برنامه هستند.

[ad_2]

Source link

این نوشته در متفرقه ارسال و , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *