بهترین جراح لیفت شقیقه در تهران کیست و چه ویژگی هایی دارد؟

کسانی که در انتهای ابرو و دو طرف چشم خود دچار خطوط عمیق شده اند و می خواهند به کم کردن اثرات قابل مشاهده پیری در چهره خود را دارند. افتادگی پوست معمولا در نواحی پیشانی، شقیقه ها، زیر چشم ها و روی پلک بیشتر از سایر اعضای بدن و صورت قابل مشاهده می باشد. برخی تمایل به انجام لیفت شقیقه برای دست یافتن به زیبایی دوچندان چهره و بازگردانی حس جوانی دارند اما بنا به اطلاعات ناکافی نگران درد و یا خونریزی و اتفاقاتی از این قبیل هستند ولی ما در این مقاله سعی داریم دید واضحی از لیفت شقیقه را به زبانی ساده بیان کنیم.

9. 9 هزینه جراحی لیفت شقیقه چقدر است؟ در رابطه با ماندگاری این عمل جراحی میتوان به مقاله منتشر شده در وبسایت کلینیک صدف در رابطه با جراحی لیفت شقیقه اشاره کرد: به طور کلی ماندگاری این عمل بالاست، اما نمیتوان ماندگاری دقیقی را اعلام کرد. جراحی لیفت شقیقه یکی از روش های جوانسازی بسیار موثر در برطرف نمودن افتادگی پوست صورت است.

جراحی لیفت شقیقه یا تمپورال به معنای کشیدن پوست ناحیه شقیقه است. لیفت SMAS: در این روش لیفت پوست و بافت زیرین آن به طور همزمان با یکدیگر انجام می شود. لیفت MACS: در این نوع لیفت که به آن ساب پریوستئال نیز گفته می شود، هدف برطرف نمودن چین و چروک های عمیق پوستی است. کسانی که نیازی به لیفت کامل ابرو ندارند و فقط تنها می خواهند انتهای ابروی آن ها کشیده شود. نتایج لیفت با پلکسر در حدود 5 سال باقی میمانند. استفاده از لیفت شقیقه با تزریق ژل، همانند روش های زیبایی دیگر دارای عوارضی نیز می باشد که اگر این روش در کلینیک های معتبر و توسط پزشک متخصص و ماهر انجام بگیرد عوارض کمتر و موقت را به دنبال دارد.

بهتر است این نکته را در نظر بگیرید که نوع پوست و سن بیمار نیز بر روی نتایج لیفت شقیقه تاثیرگذار می گذارد. 1. 1 جراحی لیفت شقیقه چیست؟ جراحی لیفت شقیقه چیست؟ در این مقاله عمده مباحثی که یک متقاضی جراحی لیفت شقیقه و ابرو باید بداند را در بخش های مختلفی آورده ایم. لیفت شقیقه با نخ از روش های مدرن و کم تهاجمی است،این روش، بدون جراحی انجام می شود،با استفاده از کرم های بی حسی موضعی و ازنوعی نخ مخصوص از انواع نخ های بخیه که قابل جذب هستند استفاده می شود. معمولا از این نوع لیفت در نواحی بالایی اپیدرم پوست استفاده می لیفت شقیقه دکتر طهماسبی شود.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با لیفت شقیقه تبادل نظر وب سایت خود باشید.

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.