بیتکوین چیست و Blockchain و چرا از آن مهم است برای سرمایه گذاری در حال حاضر

[ad_1]

وجود دارد به طور فزاینده ای در حال رشد علاقه و وزوز در اطراف بیت کوین این روز است. ممکن است شما از آن شنیده یا نه. یا راه آن است که چند تریلیون دلاری صنعت مالی است که عملا پرواز تحت رادار اکثر مردم (تنها حدود 2% از جمعیت است و حتی از وجود آن آگاه) که باعث می شود آن زمان نخست به قرار گرفتن قبل از آن بازدید اصلی. و زمان در حال حاضر به دلیل cryptocurrency آگاهی در حال رفتن ویروسی. حتی برخی از دانشگاه ها در حال تدریس در کلاس های بیت کوین cryptocurrencies و فناوری blockchain!

بیتکوین چیست دقیقا ؟

بیت کوین یک پول دیجیتال (یا پول دیجیتال) که به صورت الکترونیکی برگزار می شود, که به معنی آن است نه ملموس مانند فیات ارز (دلار, یورو, ین و…). آن ایجاد شد cryptographically و نتیجه آن cryptocurrency. این اجرا در نرم افزار منبع باز است و تحت کنترل اشخاص. آن است که غیر متمرکز و توسط اداره بانک ها و یا دولت است.

چه Blockchain?

Blockchain تکنولوژی است که در آن بیت کوین و دیگر cryptocurrencies وجود داشته باشد. این blockchain نیز استفاده می شود برای برنامه های کاربردی دیگر و دیگر از cryptocurrencies مانند در حال اجرا هوشمند قرارداد ، در یک کلام این blockchain دیجیتال لجر که غیر متمرکز است. این فروشگاه ثبت تمام معاملات رخ می دهد که در درون آن است و اجرا توسط یک همکار به همکار شبکه. این به این معنی است که افراد و کسب و کار استفاده از آن برای انتقال دارایی های دیجیتال به یکدیگر از طریق اینترنت با شخص ثالث (به عنوان مثال بانک ها, دولت ها) مورد نیاز است.

اهمیت Blockchain تکنولوژی و سرمایه گذاری در آن

از منظر کسب و کار blockchain تکنولوژی می تواند در بهبود فرآیندهای کسب و کار و به طور قابل توجهی هزینه های پایین تر. آن را نیز اجازه می دهد تا کسب و کار به ارائه مزایای بیشتری از خدمات به مشتریان. برای مثال موسسات مالی می تواند با استفاده از فناوری blockchain به بهبود فرآیندهای برای چیزهایی مانند شهرک ها و بیمه.

از یک فرد چشم انداز فناوری blockchain ارائه می دهد فرصت برای به طور قابل توجهی بازده بالا در cryptocurrency سرمایه گذاری به عنوان سنتی در مقایسه با سرمایه گذاری.

Blochchain تکنولوژی و cryptocurrencies به سرعت اثبات می شود بخشی اجتناب ناپذیر از آینده پول و امور مالی در اقتصاد جهانی است. آن چیزی است که به زودی تبدیل به جریان اصلی در جهان بازار مالی و کسانی که سرمایه گذاری اولیه به عنوان adopters اولیه از این فناوری های نوآورانه خواهد بود در میان جدیدترین میلیونرهای در سال آینده و فراتر از آن.

ما در سومین موج بزرگ از اینترنت است. اول بودن وب سایت ها و دامنه (dotcom بوم) دوم اینکه رسانه های اجتماعی (سایت های دوستیابی, Twitter, Facebook, YouTube و غیره.), و سوم blockchain فن آوری بیت کوین و دیگر cryptocurrencies. زمان زیادی آن را برای دریافت قرار گرفته است.

[ad_2]

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.