بیت کوین همچنان فرار گزینه برای سرمایه گذاران

[ad_1]

برای کسانی که شده اند در پی حماسه رمزنگاری بیت کوین و Litecoin, آن ممکن است به عنوان یک شگفتی آمده است که ارزهای با ارزش ذاتی باقی می ماند فرار کالا برای سرمایه گذاران است. برای کسانی که حفظ شده است تا با تبدیل نرخ ارز دیجیتال روشن است که بسیار نوسانات است که تعریف شبه ارز همان چیزی است که نگه داشتن سرمایه گذاران علاقه مند در این زمینه است. تغییرات اخیر در ارزش مانند ارز و همچنین ورشکستگی یکی از بزرگترین سیستم عامل در جهان تبادل بیت کوین به سوال نامیده می شود که در آینده از این پول دیجیتال. کارشناسان اطمینان کسانی که می خواهند به استفاده از رمزنگاری ارز Litecoin و بیت کوین است که “هوس” است که منجر به پول دیجیتال است که احتمالا در اینجا به ماندن بگیرید.

تاریخچه کوتاه از Bitcoin, Litecoin و رمزنگاری ارز

بیت کوین و سایر اشکال شبه ارز استفاده می شود به عنوان پرداخت برای هزینه های معامله محصولات و خدمات. بیت کوین یا Litecoins می تواند رد و بدل می شود به صورت “واقعی” ارز در یک نرخ داده شده. کارشناسان نگران بودند که بیت کوین و سایر ارز دیجیتال ممکن است مورد استفاده قرار گیرد برای فعالیت های غیر قانونی به عنوان آنها بسیار آسان تر به ارز و “شستن” از دیگر اشکال از پول است. بیت کوین استفاده شد دخیل در مواد مخدر غیر قانونی سایت, برای مثال, و همچنین ممکن است نمونه های دیگر از استفاده های غیر قانونی که هنوز گزارش شده است.

ارزش این ارز نیز بوده است موضوع بحث است. بیت کوین ارزش های رز 90 برابر در سال 2013 ایجاد یک “بیت کوین حباب” است که تخلیه به سرعت در سال 2014. این افت ناگهانی در ارزش حدود 50 درصد منجر به حدس و گمان که شبه ارز زمینه در حال مرگ است و به زودی به راه بست.

اما آن را بیش از حد به زودی اعلام Bitcoin و Litecoin یک شکست ؟ مخالفت کارشناسان در مورد این موضوع اما برخی ادعا می کنند که وجود دارد یک محل در فردا بازار مالی برای ارز دیجیتال.

بیت کوین مشکلات و راه حل ها

اخیر ورشکستگی Mt. Gox توکیو بر اساس ارز برای بیت کوین و بزرگترین پلت فرم تبادل بیت کوین در جهان در زمان اکثر سرمایه گذاران ، حتی بیشتر گیج کننده بود این خبر که معادل 400 میلیون دلار به ارزش سکه رفته بود گم شده است.

حتی ناپدید شدن شش درصد از کل بیت کوین در جهان به نظر نمی رسد به آهسته غول ارز بسیار پایین. بیت کوین همچنان به نبرد برخی از شرکت ها مانند اپل با توجه به درک که پول ممکن است قانونی اما تعداد فزاینده ای از برنامه های کاربردی و برنامه های پذیرش بیت کوین با هیچ مشکلی.

برخی از کارشناسان ورشکستگی Mt. Gox به عنوان یک گام رو به جلو برای بیت کوین. زمینه ای نرم افزار بدون تغییر است و بسیاری از فروشندگان مشتاق به کسب و کار خرید و فروش با استفاده از پول دیجیتالی. بیشتر این فروشندگان ادعا می کنند که تن. Gox مشکل بود و بسیاری از فعالیت های غیر قانونی مرتبط با بیت کوین ناشی از این سازمان نه از مشروع فروشندگان و مشتریان.

بررسی ارزش های خود را

بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد در آینده با Bitcoin, Litecoin و اشکال دیگر از ارز دیجیتال یک چیز تغییر نخواهد کرد: نیاز به پیدا کردن یک لحظه در پاسخ به سوال “چقدر است من پول ارزش دارد؟”

به منظور یادگیری این واقعیت مهم مشتریان را به دسترسی به یک پلت فرم قابل اعتماد است که به روز رسانی ارزش Bitcoins Litecoins و دیگر اشکال رمزنگاری ارز در زمان واقعی است.

[ad_2]

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *