بیت کوین پرداخت وام مسکن

[ad_1]

Once upon a time in America, داشتن خانه خود را جام مقدس از رویای آمریکایی است. خانه های گران قیمت بودند اما با یک شغل پایدار و ثابت نرخ وام از بانک شما می توانید طرح خود را به آینده و انتظار می رود به یک محل به محل در دوران بازنشستگی خود را حتی اگر شما تا به حال به قطع از نظر مالی در راه های دیگر.

بود که قبل از شناسایی در خارج از آمریکا بازار کار ساخته شده آن را به طور فزاینده ای دشوار است برای گرفتن و نگه داشتن یک شغل خوب پرداخت یا این که بانک ها شروع به بازاریابی refinancing’ به مردم اجازه زندگی کردن مازاد حقوق صاحبان سهام در خانه های خود و یا که بانک ها شروع به فروش وام های مسکن وامهای بیپشتوانه اجازه می دهد تا مردم را به خرید بیشتر در خانه از آنها باید قادر به پرداخت هزینه – پایدار تا زمانی که نرخ بهره نمی رود!

و سپس بیپشتوانه سقوط بازار و تضعیف کل اقتصاد یک رویداد جهانی است و هنوز هم نه تنها هنوز بهبود نیافته اما با فروپاشی دیگر به طور فزاینده ای به دنبال مانند آن در راه است. وجود دارد کمی تعجب است که با توجه به برخی از گزارش های 64 درصد از آمریکایی ها دیگر فکر می کنم که داشتن خانه خود را با یک سرمایه گذاری خوب. شده است وجود دارد برخی از بهبود به بازار مسکن اما حداقل برخی از این جنبش است و از افراد ثروتمند خرید خواص که معنی آنها را برای اجاره – ثروتمند پدر فقیر پدر و استراتژی خرید خواص برای اجاره است و دیگر یک مسیر برای حرکت به بالا اما فقط یکی دیگر از راه برای کسانی که در حال حاضر ثروتمند برای حفظ معلق در هوا تا دیگران بزرگ.

در این چهارم جولای آخر هفته حداقل یک فرد دیگر به نگرانی در مورد خانه خود را با توجه به اولیه و هوشمند سرمایه گذاری در بیت کوین ، صاحب خانه جدید گزارش در ق:

2 سال پیش به قیمت 1 پرداخت ماهانه از 30 سال وام مسکن بلند مدت من در زمان یک فرصت در بیت کوین و خرید 300 bitcoins از یک دوست. دیروز من پرداخت کردن وام مسکن من را گرفته اند و تمام خانواده به جشن در 4. فقط می خواستم به من لطف بیت کوین جامعه است. شگفت انگیز است که به احساس بدهی رایگان در این روز استقلال.

PS: من هنوز هم خود را خیلی بیشتر سکه ها من موفق به انتخاب کنید تا در طول چند سال گذشته است.

روز استقلال مبارک همکار Bitcoiners…

ویرایش: به جای پرداخت بانک هر ماه برای زن و شوهر بعد از چند دهه آن را به خرید بیشتر bitcoins. آن را احساس می کند خیلی بهتر از پرداخت بانک.

این فرد در زمان خطر با بیت کوین بود که آن را حتی بیشتر ناشناخته و توسعه نیافته از آن است که در حال حاضر پرداخت فقط شش دلار در هر بیت کوین و در حال حاضر جمع آوری پاداش.

این امکان برای بسیاری از مردم که در حال حاضر وجود دارد خارج وجود دارد در حال مبارزه با مسکن و سایر مشکلات مالی? احتمالا هیچ. می توان آن را برای برخی از, اگر چه. با وجود یک سری از مشخصات بالا رسوایی بیت کوین هنوز هم شاهد افزایش تصویب به عنوان در نظر گرفته شده توسط تعدادی از کیف پول وجود دارد بیشتر و بیشتر کسب و کار در حال دادن ‘Bitcoin پذیرفته شده در اینجا’ پلاکارد VCs در ادامه به سرمایه گذاری تا کنون به مقدار بیشتر از پول بیت کوین راه اندازی بانک ها شروع به بررسی بیتکوین بیشتر به طور جدی هر دو به عنوان یک تهدید و ممکن است ابزار و حتی چین و روسیه در حال حمایت به دور از تندرو مواضع.

این روند برای بیت کوین مثبت است بنابراین افرادی که سرمایه گذاری در حال حاضر به احتمال بسیار زیاد برای دیدن بزرگ می گرداند. تنها دلیل من می گویند که اکثر مردم نمی بهره مندی از این است که اکثر مردم نمی خواهد خطر. این مهم است که توجه داشته باشید که هیچ چیز خاصی در اینجا – سرمایه گذاری بیشتر در بیت کوین از شما مایل به از دست دادن هرگز ایده های هوشمند. که می شود گفت برای برخی از bitcoiners مانند redditor بالای بیت کوین فقط ممکن است صرفه جویی در رویای آمریکایی است.

[ad_2]

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *