بیت کوین کارگزاران – درک مزایای CryptoCurrency تجارت

[ad_1]

بیت کوین یک cryptocurrency که می توان ذخیره و یا سرمایه گذاری کرده و می توان آن را به سرقت رفته بیش از حد است. تجارت با Bitcoins در نظر گرفته شد اما روند کنونی نشان می دهد که آن را تبدیل به یک ضربه بزرگ دودویی گزینه های بخش. این غیر متمرکز ارز تنظیم شده است توسط هر دولت یا هر قدرت مرکزی.

آنچه تعیین کننده قیمت بیت کوین?

بیت کوین به قیمت تعیین شده با توجه به عرضه و تقاضا نسبت. قیمت را افزایش می دهد زمانی که تقاضا افزایش می یابد, نرخ شاقول به پایین زمانی که تقاضا می افتد. بیت کوین در گردش محدود هستند و آنهایی که جدید ایجاد شده در سرعت بسیار آهسته. از آنجا که آن را نمی کند به اندازه کافی پول ذخیره به حرکت قیمت در بازار قیمت آن می تواند بسیار فرار.

بیت کوین تجارت محبوب است به دلیل –

  • تورم پایین در معرض خطر – تورم است که بزرگترین مسئله برای معامله گران, چرا که تمام ارزها از دست دادن برخی از قدرت خرید خود را هنگامی که بانک مرکزی در حفظ و چاپ پول بیشتر. با بیت کوین ضرب سیستم محدود بودن به 21 میلیون بیت کوین آن را به سختی می شود نهفته با تورم است.
  • کم خطر سقوط – ارز نوسانات بستگی دارد دولت در تجارت و سیاست است که در زمان باعث تورم و حتی منجر به سقوط ارز. بیت کوین مجازی جهانی ارز است که تنظیم شده توسط هر دولت است.
  • ساده و امن و ارزان – بیت کوین پرداخت های بین peer-to-peer بدون هیچ گونه واسطه است که چرا از آن است که ساده و ارزان است.
  • حمل آسان – بیت کوین به ارزش میلیون دلار انجام می شود در جیب شما در یک کارت حافظه مموری استیک. این را نمی توان با طلا و یا پول نقد.
  • Untraceable – صدور بیت کوین تنظیم شده است توسط هر دولت پس خطر تشنج صفر است.

گزینه های دودویی پلت فرم تجارت بیت کوین

کارگزاران گزینه های باینری در حال آشنا شدن با محبوبیت این Bitcoins و ثابت آن نوسان ارزش. بنابراین آنها با استفاده از این فرصت برای ارائه معامله گران با آخرین فرار ومخفی ارز به عنوان یک اضافی روش پرداخت. بیت کوین کارگزاران ارائه رمزنگاری ارز به عنوان گزینه های تجاری عبارتند از: –

  • یک گزینه را لمس کنید – بیت کوین تجارت می تواند انجام شود با AnyOption یا یک گزینه را لمس کنید. به عنوان مثال زمان محبوب جفت ارز BTC/USD.

  • SetOption – آخرین گزینه موجود برای دارایی تجارت بیت کوین/USD.

بیت کوین کارگزاران ارائه یک تجارت ساده پلت فرم آنلاین. همه شما باید انجام دهید این است که بازدید از وب سایت خود را وارد کنید اطلاعات خود را و ایجاد یک حساب کاربری. شما می توانید شروع با حساب دمو به درک بازار عمل است.

تجارت صفحه نمایش ساده است.

  • انتخاب قیمت جهت (بالا/پایین)

  • انتخاب بازه زمانی

آیا بیت کوین تجارت امن است ؟

شبکه بیت کوین است که احتمالا جهان گسترده ای گسترش محاسبات پروژه است. شایع ترین ضعف در اینجا این است که به کاربر خطا است. Bitcoin wallet فایل می توانید از دست داده و به سرقت رفته و یا حذف شده به طور تصادفی درست مانند هر فایل دیگری در این صورت دیجیتال.

با این حال کاربران می توانند با استفاده از صدا و استراتژی های امنیتی برای حفاظت از پول نقد خود را. متناوبا, شما می توانید از را انتخاب کنید ارائه دهندگان خدمات که ارائه سطح بالای امنیتی و همچنین بیمه در برابر از دست دادن و یا سرقت.

[ad_2]

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.