تایل- مولتی استایل – الوند پلاست

1. ورق های مولتی استایل نسبت به اشعه UV مقاومتی ندارند و می بایست در دمای پایین نگهداری شوند . ورق های مولتی استایل رنگی به دلیل اینکه به طور کلی دارای قیمت پایین تری در مقایسه با ورق های پلکسی گلاس هستند، در بسیاری از موارد به جای آنها مورد استفاده قرار می گیرند.

قیمت ورق های مولتی استایل با توجه به نوع ، رنگ و طرح ورق ها و همچنین ضخامت و برند آنها تعیین می مولتی استایل مسی شود . هم چنین برای تزئینات مختلف و در مواردی جایگزینی با فلز میتوانید از این ورقها استفاده کنید. مولتی استایل را می توان برای مواردی از جمله مولتی استایل بر روی پلکسی گلاس ، مولتی استایل چلنیوم ، مولتی استایل نئون پلاستیک ، مولتی استایل تابلو راهنما و دیگر موارد بکار برد . به عنوان مثال مواردی نظیر برش کاری که میتواند با برش با ابزارهای دستی باشد مانند کاتر و اره و یا برش با دستگاه باشد مانند برش لیزر، حکاکی که در ارتباط با حکاکی نیز امکان انجام آن با ابزارهای دستی و با دستگاه میسر است.

ضخامت این ورق ها معمولاً 1/5 میلی متر است . فرآیند مربوط به چاپ داغ و چاپ روی صفحه و چسباندن آن بر روی ورق و سایر پردازشهایی از این قبیل بر روی این ورق ها امکان پذیر است. بعد از نصب کامل مولتی استایل در مرحله پایانی روکش نایلونی محافظ از روی آن جدا می شود.

سهولت حمل و نقل به دلیل وزن کم و انعطاف پذیری بالا، تنوع در طرح و رنگ و سهولت در برش و نصب ورق ها از جمله مزایای استفاده از آن هاست. انعطاف پذیری بالایی دارد و در برش در حوزه های مختلف به وفور مورد استفاده واقع می شود . در ورق های مولتی استایل رنگی امکان برخی برشهای ساده وجود دارد اما چندان انعطاف پذیر نیستند و در صورتیکه بیش از حد به آنها فشار وارد کنیم، قطعا احتمال شکستن آنها وجود دارد. به این منظور توصیه میشود که در هنگام خرید ورق مولتی استایل رنگی، به ویژگیهای گفته شده همچنین مورد مصرف خود حتما توجه فرمایید.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت مولتی استایل رنگی.

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.