تجارت کاهش در قیمت کالا و نوسانات

[ad_1]

بازار کالا طراحی شده بودند برای تولید کالا و کالا به پایان خط مصرف کنندگان به منظور محدود کردن نوسانات و ریسک در مدل های کسب و کار. تولید کنندگان تنها مایل به حفظ تولید در زمانی که آنها می توانید فروش خود را به تولید در سود و پایان خط کالا پردازنده تنها مایل به خرید آنها را اگر آنها می تواند به تحقق سود بر فروش محصولات آنها به پایان رسید. ایجاد کالا طبقه تجاری ارائه شده منحصر به فرد محل برای این معاملات به ثبت همراه استاندارد زمان و کیفیت است. متاسفانه تولید کنندگان کالا فقط می خواهید به فروش در قیمت های بالا و کالا به مصرف کنندگان تنها می خواهم به خرید در قیمت های پایین. این ایجاد بازار سازندگان کف معامله گران و سفته بازان دسته ها که آمده اند به این بازار به ارائه نقدینگی با ارائه پیشنهادات و ارائه می دهد در بین تولید کنندگان و کاربران نهایی است. این هفته ما تمرکز بر روی ایجاد کالا شاخص و تبادل وجوه معامله ایجاد شده توسط بخش بانکی و چه اثر دوره فعلی از کم نوسان و کاهش قیمت در بانک ها است که آنها را ایجاد کرده.

تکامل از بازار ایجاد و گسترش شبکه ای از کالا های مرتبط با شغل از طریق پرسنل مورد نیاز برای اجرا به شرکت های تجاری و مستقیم استاندارد کالا قرارداد ذخیره سازی و پردازش. خارج از بورس کسب و کار مانند ذخیره سازی ، حمل و نقل و تامین مالی بخش همواره به عنوان فرعی به اصلی تأمین مواد اولیه در دسترس بودن به پایان خط کاربران است. پس از حوادث غم انگیز از 11 سپتامبر ایالات متحده فدرال رزرو در هیئت مدیره شروع به اتخاذ راحت تر شرایط تامین مالی برای فقط در مورد هر کسی. ارزان پول ساخته شده آن مطلوب تر به قرض گرفتن پول و ساخت یک کالا تسهیلات ذخیره سازی یا خودتان پر کنید یا برای اجاره فضای ذخیره سازی برای دیگران است. این روند تا حدی مسئول این کالا رالی 2008. متعاقب آن 6 سال از وری به کاهش قیمت اقدام همراه با پیش بینی رشد منابع در افق سقوط سودآوری این مدل است و در حال حاضر کمک به کالا رکود فقط به عنوان آن را افزایش قیمت از ’08.

دو کالا بخش که بیشترین گرما را در طول این دوره بودند دانه و بازارهای انرژی. مواد غذایی و سوخت زندگی است که گاهی اوقات که ساده است. این نیز برخی از ساده ترین بازار که در آن برای ذخیره کردن این کالای فیزیکی خود را. بزرگ کالا شرکت هایی مانند ADM شرکت کارگیل و مونسانتو صورت گرفت یک تن از گرما از عموم مردم برای چه بود و اساسا کسب و کار به صورت عادی (البته در قیمت های بالاتر) شیوه های. اما JP مورگان دویچه بانک UBS, مورگان استنلی, بارکلی و غیره استفاده می شود خود را تجربه بانکی به شیر به کالا جریان درآمد. در اصل آنها شرکت کردند به طور غیر مستقیم از طریق یک عمل مبادله فیزیکی برای آینده خطر زمینه ای کالا و اقدام به عنوان واسطه در کارگزاری روند. بسیاری از این شرکت در زمان آن را به سطح بعدی به عنوان آنها درگیر شد در جسمی برگزاری و توزیع کالا در سراسر جهان به عنوان شروع تا تامین مالی شد ناچیز هزینه انجام فیزیکی کسب و کار در یک نرخ بهره صفر جهان است.

وحشی نوسانات ارزان نرخ بهره و به طور کلی بالا و قیمت کالاها جذب بازیکنان بیشتر از همیشه به بازارهای کالا ، شد حزب هیچ کس می خواست به دست. به نظر می رسد به عنوان اینکه آن آخرین تماس برای بسیاری از این اواخر comers و آنها به سرعت در حال تقلا کردن درب به عنوان عدم وجود تورم و کاهش قیمت کالا در کل و افزایش مقررات خورد سودآوری از این یک بار پایین آویزان میوه. در حال حاضر بارکلیز دویچه بانک چیس و بانک مرکزی آمریکا هستند همه محدود خود کالا منافع و یا خروج این بخش به طور کامل در میان سخت تر مقررات و آهسته رو به کاهش بازار. با توجه به بلومبرگ کالا مربوط به سود ده بانک در سال 2013 در حدود 4.5 میلیارد دلار در مقایسه با آب بالا علامت $14.1 میلیارد دلار در سال 2008.

ما ارسال کرده اید چند نمودار برای نشان دادن این نکته نیز درست است تجاری معامله گران اثر در تجارت در زمان آب و هوا. بازار کالا در حال بازگشت به حالت قبلی از تجارت است که باید سود واقعی کالا معامله گران کمی و ترک خروج بانک ها با گذشت زمان به لیسیدن زخم های خود را قبل از آنها را از دست ندهید بزرگ بعدی رالی در بازارهای کالا ،

یکی از اصلی مدل کسب و کار بانکی بخش به معرفی کالاها بود ETF (Exchange Traded Fund). ETF را مانند گاو (گاو) و نفت (نفت) طراحی شده بودند برای حفظ مشتریان بانکی در شرکت به جای اجازه دادن به آنها در شرکت به طور مستقیم در بازار کالا از طریق کارگزار کالا از مشتریان خود را انتخاب. بیشتر به طور خاص بخش بانکی ایجاد شده غیر مارجین طولانی تنها شاخص بودجه است که مشتریان در نظر گرفته خواهد رفتار مانند کالا های آنها ساخته شده است برای پیگیری. نه تنها بسیاری از این بودجه موفق به پیگیری خود زمینه ای همتایان همه است که از نزدیک اما آنها بلوک مشتری از دو مزیت اصلی بورس مورد معامله آتی. اول از همه معاملات آتی استفاده از حاشیه. این اجازه می دهد تا شرکت کنندگان در بازار قرار داده تا کسری از ارزش اسمی این قرارداد در حالی که با استفاده از پول نقد بیش از حد به عنوان عامل ارز. ثانیا ETF را انجام نمی دهد پوزیشن های که به طور موثر از بین بردن 50% از این فرصت به سود. نتیجه نهایی این است که بانک ها جای حاشیه با تبادل در حالی که اعطای وام از مشتریان بیش از حد ذخایر. در نهایت این بانک طول می کشد و از طرف دیگر مشتریان معاملات ایجاد بانک خود کوتاه از وضعیت بازار می افتد و مشتریان خروج از بازار است.

من عذر خواهی برای بلند نفس و اساسی طبیعت باز اما باید زمینه برای بحث در مورد وضعیت فعلی بازار. با اشاره به شش نمودار ما ارسال کرده اید شما می توانید ببینید به طور کلی مقطع از اقتصاد به عنوان یک کل. ما ارسال شده نفت و مس, طلا و 10 سال خزانه که همه معامله وری به پایین انجام می شود و بنابراین با کلی ثبات و عدم ریز ریز کردن. این نمودار که این خبر با اشاره به زمانی که آن را در مورد “کاهش کالا در نوسان باشد.” بعلاوه خود کاهش قیمت را کاهش و سود بالقوه از امکانات ذخیره سازی خریداری و یا ساخته شده توسط بانک های بزرگ. همه و همه بازارهای نسبتا منظم و تورم معاملات برد, بسیاری از بانک های بزرگ کالا مدل های کسب و کار.

کسب و کار ما این است که تجارت کالا. آن آغاز شده و بیش از 150 سال پیش زمانی که برای اولین بار Waldock آمد بیش از Herfordshire, انگلستان به عنوان کشاورزان گراز. ما تجارت فلسفه همواره در تلاش برای تعیین ارزش واقعی چیزی است که با استفاده از هر ابزار در دسترس ساخته شد به ما در زمان. پدر بزرگ من استفاده می شود به تور کشور شرق می سی سی پی با یک کیف پر از پول نقد و غول پیکر هفت تیر (حداقل آن را عظیم به عنوان یک بچه) و انجام هر یک از خود اقدام به خرید در فرد است. پدر من استفاده می شود نوار صدای تیک تیک و خطوط تماس ویژه به ایجاد قیمت در سراسر مناطق مختلف کشور است. در حال حاضر من با استفاده از این تعهد از معامله گران گزارش همراه با یک شبکه عصبی برای تعیین نه تنها به اندازه تجاری معامله گران’ اقدامات بلکه اشتیاق خود را به عمل در با توجه به سطح قیمت.

این ما به ارمغان می آورد به های اخیر فروش در قیمت های کالا و خروج از بازار کالا توسط بسیاری از بزرگترین بانک ها. با اشاره به بازگشت به نمودار تجاری, معامله گر حرکت پایین هیستوگرام. قرمز منفی است و آبی مثبت است. روشن است که عمده فروش در بازار است که با قرار دادن این بازار در ارزش منطقه تجاری طولانی hedgers. نمونه الگوی تجاری طولانی hedgers به ادامه خرید به عنوان مواد اولیه ورودی هزینه های سقوط به گسترش سودآوری آینده تمام محصولات تولید. به دنبال در نمودار به ما می گوید که شرکتها در حال کردن در نفت خام به زیر $98 در هر بشکه سویا و ذرت زیر 12 $و $4.50 در هر بوشل بود و مس زیر 3.15 دلار در هر پوند و در نهایت طلا زیر 1300 دلار در هر اونس در هر اونس. کاهش قیمت ها همراه با یک مسئول کاهش نوسانات در سراسر چندین بخش غلات, مواد اولیه, فلزات گرانبها, انرژی و رنگ بسیار جامد تصویر از محدوده محدود بازار در انتظار آینده است.

این نوع از محدوده محدود جزر و مدی نوع بازار است که به طور فزاینده ای غایب از شاخص معاملات سوداگرانه پاسخ فوق العاده خوبی به بازخورد منفی با مدل تجاری است که معامله گران به طور معمول در استخدام. این به این معنی است که دورتر از تعادل در بازار می افتد بیشتر تجاری hedger (بلند یا کوتاه) اضافه خواهد شد و موقعیت خود را به عنوان آنها را مناسب تولید برآورد خود شرکت به آینده در بازار قیمت های جدید و سطوح. این می تواند به وضوح دیده می شود در نمودار کوتاه مدت حرکت بازار همچنان به فشار بازار در یک جهت شما می توانید موقعیت تجاری در رشد تقریبا برابر و قطعا در جهت مخالف. این است که همچنین به نام “بازگشت به میانگین تجارت است.” بازار تظاهرات به فروش می رسد و ریزش خریداری شده و بر اساس پیش بینی که بازار باز خواهد گشت های اخیر سطح به ما ارائه با یک سود.

این کالا در بازار کاهش قیمت و نوسانات تا به حال به رخ می دهد به سادگی از آنجا که این قانون از پول آسان مجبور بازار برای پیدا کردن یک راه گریز به بهره برداری بیش از حد می گرداند. که راه گریز شد, معاوضه, ذخیره سازی و توزیع امکانات در بخش کالا. در بسیاری از راه های کسب و کار عمومی در ده سال گذشته شده است بسیار شبیه به یک روند تجارت است. کسانی بودند که در اوایل بدیهی است که بیشترین توانایی را به سود کسانی که ماند دیر پیدا کردن خود را در رقابت برای سود در هزینه کاهش حاشیه ها و افزایش مقررات نه به ذکر است نرخ های بهره بالاتر در افق. من با افتخار از ارزش معاملاتی مبتنی بر سبک ما در طول سال و به خاطر اصل و نسب که همیشه به من آموخت که بازار همیشه درست است.

[ad_2]

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *