تجربیات من در تجارت شکر کالا قراردادهای سلف و گزینه های

[ad_1]

شکر معاملاتی عاشقانه است! در اینجا برخی از نکات ارزشمند و تاب برداشتن واقعی گرفته شده از تجربیات تجاری.

شکر یک بازار بزرگ برای آغاز کالا معامله گران است. شکر قراردادهای آتی نیاز به یک حاشیه کوچک و به ندرت ایجاد حرکت های افراطی. در حال حاضر یک حساب کاربری حاشیه $1200 کنترل خواهد شد در مورد $13,000 ارزش شکر. (112,000 پوند در 12 سنت در هر پوند) یک درصد حرکت در قند برابر است با $1120.

برزیل در حال حاضر انرژی مستقل از آن استفاده از اتانول در قالب الکل. اتانول به دست آمده از قند است. این به ارمغان آورده است یک افزایش بزرگ در تعداد دلالان و تجاری hedgers معاملات شکر در معاملات سلف و گزینه های. نوسانات و نقدینگی تولید مثبت است محصول.

قند معاملات تنها سه ساعت در روز از 9 صبح تا 12 بعد از ظهر. چه بزرگ زندگی به یک کارشناس بازرگانی شکر! این یک پانزده ساعت کار در هفته است.

قند ساخته شده است چندین حرکت های افراطی بیش از سی و پنج سال گذشته. آخرین حرکت بزرگ به 18 سنت در هر پوند در سال گذشته بود. در اوایل سال 1980 شکر ضربه 44 سنت در هر پوند رسید. در اوایل دهه 1970 قند آمار 66 سنت!

از طرف دیگر قند هنگامی که به عنوان کم 2.5 سنت در هر پوند رسید. کل 112,000 پوند قرارداد به ارزش تنها $2800! شما می توانید تحویل گرفته شده و warehoused آن را برای چند سال به فروش می رسد و آن را برای 15 سنت در پوند یا $16,800. (یا فقط نگه داشته نورد قرارداد رو به جلو با تحویل) که بد نیست سود اگر شما اعتقاد شکر قرار بود به صورت رایگان. ضرب این بار ده قراردادها و شما به دنبال بیش از $160,000 در $30,000 سرمایه گذاری. وجود دارد قطعا فرصت اگر کسی مایل به در خطر است.

در حالت عادی و یا آرام بازارهای گزینه های روی قند آتی معمولا ارزان است و شما می توانید مقدار زیادی از زمان. استراتژی های فراوان برای گسترش سابقه و خفه. شکر باعث می شود بسیاری از طرح بلند مدت و تشکل است. موج تجزیه و تحلیل و نوسان معاملات این نسخهها کار خوبی برای قند هنگامی که آن را روند.

برخی از معامله گران به دنبال امکان “pyramiding” قرارداد زمانی که شکر فعال است. این یک روش خطرناک استفاده می شود زمانی که بازار در طولانی ترند. یک معامله گر تلاش می کند برای اضافه کردن آتی موقعیت با استفاده از سود قبلی. هرگز فراموش نکنید این یک شمشیر دو لبه است. اگر شما اضافه کردن به موقعیت مطمئن شوید که برای تنظیم فاجعه بار متوقف می شود به طوری که ضرر و زیان خود هستند و نه خارج از کنترل اگر بازار برگشت. اگر بازار شما متوقف می شود و حرکت در جهت دیگر انجام نمی شود ترس به عقب بر گردیم در صورتی که روند هنوز هم دست نخورده است. شکر روند می تواند بسیاری دیگر پس از آن بیشتر انتظار می رود.

نگاهی به خروج موقعیت پس از حرکت بزرگ در طول صبح باز و یا در نزدیکی نزدیک است. شکر آتی تمایل به معکوس پس از بسیار بزرگ حرکت می کند توسط gapping باز روز بعد. سعی کنید به نگه داشتن سود بزرگ بیش از آخر هفته فکر کردن در صبح روز دوشنبه را دنبال کنید از طریق. شما ممکن است بخواهید برای روشن کردن روز جمعه درست قبل از نزدیک.

اگر شما احساس عصبی در مورد برگزاری بر روی سود بزرگ من بهترین مشاوره و قاعده کلی است که برای حفظ نیمی از موقعیت خود و فروش نیم. به این ترتیب شما هرگز نمی تواند بیش از نصف و نصف سمت راست. این یک قالب “پوسته پوسته کردن” است که روش های مورد علاقه من است. علاوه بر این پس از یک آب و هوایی حرکت قیمت گزینه معمولا بسیار متورم است. گزینه حق بیمه در واقع ممکن است کاهش در باز کردن تخت دوشنبه به دلیل قبلی واکنش نبود توجیه می شود.

طوفان فصل هستند زمانی که شکر در بازار می شود مقدار زیادی از توجه. همیشه این احتمال وجود دارد که این محصول در برخی از قند مناطق در حال رشد می تواند دمیده دور و فراتر از بهبود آسیب دیده. این می تواند اتفاق می افتد اما نادر است. بسیاری از معامله گران خرید گزینه برای پوشش آسیب پذیر این دوره از زمان به دنبال سود است. هر چند بیش از مسافت های طولانی تر و زمان بندی دقیق مورد نیاز است برای پوشش گزینه های حق بیمه هزینه های.

یک استراتژی بزرگ برای قند است و خرید و فروش یکی دیگر از تماس در بالاتر قیمت اعتصاب برای پوشش برخی از حق بیمه هزینه های. (گسترش) همچنین شما می توانید خرید یک قرارداد آتی و خرید ارزان قرار داده و به عنوان حمایت می کند. و در نهایت فروش گزینه های در محدوده تجاری پس از یک حرکت بزرگ است. این یک استراتژی است که استفاده می شود برای گرفتن حق باد برای سودآور فرسایش.

شکر دراز مدت “kick-in-the-شلوار” چرخه که تولید حرکت عظیم هر یازده سال یا بیشتر. چشم را نگه دارید برای یک بعدی.

در اینجا چگونه من به دنبال فرصت هایی در شکر بازار: اول من ایجاد یک جدول زمانی پیش بینی است که نشان می دهد یک حرکت قوی به بالا یا پایین در قند. این جدول بر اساس زمان چرخه و دیگر الگوهای پیش برنامه ریزی شده. من پس از آن تعیین اگر حرکت است و انتظار می رود متلاطم روند و برای چه مدت. این به ما کمک می کند تمرکز ممکن است جهت قراردادهای آتی/گزینه موقعیت یا نوشتن گزینه ها در یک محدوده و یا حتی نوشتن گزینه های با روند.

بعد من با استفاده از خودکار گزینه نرم افزار به جستجو برای بهترین 1600 استراتژی های مبتنی بر بازار حرکت می کند. من مقایسه این گزینه به گزینه ترکیب علیه آتی به گزینه های ترکیب. در برخی از نقطه من برای پیدا کردن یک مصالحه بین ریسک و سود و سادگی در یک یا دو استراتژی. در حقیقت همیشه وجود دارد یک بهترین استراتژی ما می تواند مورد استفاده قرار گیرد. نگه داشتن این در ذهن در هنگام باریک پایین انتخاب کند. هنگامی که به پایان رسید, ما می خواهیم به یک یا دو پتانسیل معاملات برای کار با. تماس با ما انتخاب چند “احتمال کم ریسک معاملات.”

به یاد داشته باشید وجود دارد بیشتر به برنامه ریزی یک تجارت از آینده با یک پیش بینی است. بازار ممکن است حرکت را پیش بینی کرد اما ما هنوز هم می تواند از دست دادن با انتخاب اشتباه معاملات وسایل نقلیه. انتخاب درست وسایل نقلیه و استراتژی است که اجازه می دهد تا ما را به ماندن در بازار و بدون ترس بیش از حد, اما هنوز هم حمل محاسبه خطر است.

ما نیاز به محاسبه ریسک یا بازار نمی خواهد پرداخت هزینه برای خدمات. علاوه بر این وسیله نقلیه را به حرکت به اندازه کافی دور به دست آوردن سود بدون اجازه هزینه حفاظت خوردن ما. حفاظت از بیش از حد (خطر اجتناب) می تواند در قالب گزینه حق بیمه بیش از حد نزدیک-در سفارشات از دست دادن توقف – و بیش از حد پیچیده و گسترش استراتژی. مطابق پیش بینی به یک استراتژی این است که یک مهارت مهم برای موفقیت در تجارت کالا.

تجاری خوب!

وجود دارد قابل توجهی خطر از دست دادن معاملات سلف و گزینه های و ممکن است مناسب برای همه نوع از سرمایه گذاران. تنها ریسک سرمایه باید مورد استفاده قرار گیرد.

[ad_2]

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.