ترس نه چین و نه ممنوعیت Cryptocurrency

[ad_1]

در سال 2008 پس از بحران مالی یک مقاله با عنوان “بیت کوین: A Peer-to-Peer نقدی الکترونیکی سیستم” منتشر شد جزئیات مفاهیم سیستم پرداخت. بیت کوین متولد شد. بیت کوین به دست آورد توجه جهان برای استفاده از آن از فناوری blockchain و به عنوان یک جایگزین برای فیات ارز و کالا است. لقب بهترین تکنولوژی سه بعدی پس از اینترنت blockchain ارائه راه حل برای مسائل ما شکست خورده اند به آدرس و یا نادیده گرفته شده در طول چند دهه گذشته است. من نمی خواهد مشغول به جنبه های فنی از آن, اما در اینجا برخی از مقالات و فیلم که توصیه میکنم:

چگونه بیت کوین کار می کند در زیر هود

ملایم آشنایی با فناوری blockchain

همیشه تعجب که چگونه بیت کوین (و دیگر cryptocurrencies) در واقع کار می کند ؟

سریع به جلو به امروز 5 فوریه به طور دقیق مقامات در چین را فقط پرده برداری از یک مجموعه جدید از مقررات ممنوعیت cryptocurrency. دولت چین در حال حاضر انجام می شود بنابراین در سال گذشته, اما, بسیاری از را دور از طریق مبادلات خارجی است. آن را در حال حاضر داوطلب خدمت سربازی متعال, 'فایروال بزرگ چین' برای جلوگیری از دسترسی به مبادلات خارجی در تلاش برای متوقف کردن شهروندان خود از انجام هر گونه cryptocurrency معاملات.

به دانستن بیشتر در مورد چینی دولت موضع let's رد گم کردن یک زن و شوهر سال به سال 2013 زمانی که بیت کوین به دست آوردن محبوبیت در میان شهروندان چینی و قیمت ها افزایش بودند. در رابطه با نوسانات قیمت ها و گمانه زنی های مردم's بانک مرکزی چین و پنج دیگر وزارتخانه ها منتشر شده رسمی اطلاع در ماه دسامبر سال 2013 با عنوان “توجه در جلوگیری از ریسک مالی از بیت کوین” (لینک در ماندارین). چند نکته برجسته شد:

1. با توجه به عوامل مختلف از جمله محدود عرضه گمنامی و عدم متمرکز صادر کننده بیت کوین یک ارز رسمی اما مجازی کالا است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در بازار آزاد.

2. تمام بانک ها و موسسات مالی مجاز به ارائه بیت کوین مرتبط با خدمات مالی و یا شرکت در فعالیت های تجاری مرتبط با بیت کوین.

3. تمام شرکت ها و وب سایت های که ارائه بیت کوین-خدمات مربوط به ثبت نام لازم با وزارتخانه ها.

4. با توجه به گمنامی و مرزی از ویژگی های بیت کوین سازمان ارائه بیت کوین-خدمات مرتبط باید برای پیاده سازی اقدامات پیشگیرانه مانند KYC برای جلوگیری از پول شویی. هر گونه فعالیت مشکوک از جمله تقلب در قمار و پول شویی باید به گزارش به مقامات.

5. سازمان های ارائه بیت کوین-خدمات مرتبط باید به آموزش های عمومی در مورد بیت کوین و فن آوری در پشت آن و نه مردم را با اطلاعات غلط.

در شخص غیر روحانی's اصطلاح بیت کوین به عنوان یک مجازی کالا (به عنوان مثال در بازی اعتبارات) است که می تواند خریداری و یا فروخته شده در شکل اصلی خود و نه برای رد و بدل می شود با فیات ارز. آن را نمی توان به عنوان تعریف پول چیزی است که در خدمت به عنوان یک رسانه از ارز واحد حسابداری و ذخیره ارزش.

با وجود این توجه کنید که مورخ در سال 2013 از آن است که هنوز هم مربوطه با توجه به دولت چین مبنی بر بیت کوین و همانطور که ذکر شد وجود دارد هیچ نشانه ای از ممنوعیت بیت کوین و cryptocurrency. بلکه مقررات و آموزش در مورد بیت کوین و blockchain خواهد شد نقش مهمی در چینی crypto-بازار.

مشابه اخطار صادر شد در ژانویه سال 2017 دوباره تاکید کرد که بیت کوین مجازی کالا و ارز است. در سپتامبر سال 2017 رونق اولیه سکه عرضه (ICOs) منجر به انتشار یک اخطار جداگانه با عنوان “توجه در جلوگیری از ریسک مالی از صادر نشانه”. به زودی پس از ICOs ممنوع شد و مبادلات مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت بسته شده است. (حقیقت این است که 20/20 آنها را ساخته اند حق تصمیم گیری برای ممنوعیت ICOs و توقف بی معنی قمار). یکی دیگر از ضربه رسیدگی شد به چین's cryptocurrency جامعه در ژانویه 2018 زمانی که عملیات استخراج از معادن رو جدی سرکوب استناد بیش از حد مصرف برق.

در حالی که وجود دارد هیچ توضیح رسمی در سرکوب cryptocurrencies پایتخت کنترل فعالیت های غیر قانونی و حفاظت از شهروندان خود را از خطر مالی برخی از دلایل اصلی ذکر شده توسط کارشناسان. در واقع تنظیم کننده های چینی اجرا شده اند کنترل سختگیرانه تر مانند در خارج از کشور خروج کلاه و تنظیم سرمایه گذاری مستقیم خارجی به حد خروج سرمایه و اطمینان از سرمایه گذاری داخلی. ناشناس ماندن و سهولت مرزی معاملات نیز ساخته شده cryptocurrency است برای پول شویی و فعالیت های جعلی.

از سال 2011 چین نقش مهمی را در صعود و سقوط از بیت کوین ، در اوج خود چین اختصاص بیش از 95% جهانی بیت کوین حجم معاملات و سه چهارم از عملیات استخراج از معادن. با تنظیم کننده های پله در کنترل معاملات و عملیات استخراج از معادن چین's تسلط منقبض شده است به طور قابل توجهی در ارز برای ثبات.

با کشورهایی مانند کره جنوبی و هند زیر کت و شلوار در این سرکوب یک سایه است که در حال حاضر قالبی بیش از آینده cryptocurrency. (من باید تکرار نقطه من در اینجا: کشورهای در حال تنظیم cryptocurrency نه منع آن). بدون شک ما بیشتر کشورهای پیوستن به در در ماه های آینده برای مهار پر سر و صدا crypto-بازار. در واقع نوعی از نظم بود و دیر شده است. در سال گذشته cryptocurrencies در حال تجربه نوسانات قیمت بی سابقه و ICOs اتفاق می افتد به معنای واقعی کلمه هر روز دیگر. در سال 2017 کل بازار سرمایه افزایش از 18 میلیارد دلار در ماه ژانویه به تمام زمان بالا از 828 میلیارد دلار است.

با اینحال جامعه چینی در کمال تعجب ارواح خوب با وجود سرکوب. آنلاین و آفلاین جوامع در حال شکوفایی (من شخصا با حضور در چند مراسم و بازدید برخی از شرکت) و blockchain راه اندازی جوانه در سراسر چین است.

عمده blockchain شرکت های مانند نئو QTUM و VeChain در حال گرفتن توجه در کشور است. راه اندازی مانند Nebulas عملکرد بالا Blockchain (HPB) و Bibox نیز به دست آوردن یک مقدار عادلانه از کشش. حتی غول های از قبیل Alibaba و Tencent نیز بررسی قابلیت های blockchain به منظور ارتقاء پلت فرم خود را. لیست در می رود و اما شما به من; آن's برای رفتن به HUGGEE!

دولت چین نیز استقبال blockchain تکنولوژی و افزایش تلاش ها در سال های اخیر به حمایت از ایجاد یک blockchain اکوسیستم.

در چین's 13th, برنامه پنج ساله (2016-2020) این نام را برای توسعه فن آوری امیدوار کننده از جمله blockchain و هوش مصنوعی است. همچنین این طرح به تقویت تحقیقات در استفاده از fintech در مقررات محاسبات ابری و داده های بزرگ. حتی مردم's بانک مرکزی چین نیز تست یک نمونه blockchain بر اساس ارز دیجیتال; اما با آن به احتمال زیاد متمرکز ارز دیجیتال سیلی با برخی از فن آوری رمزنگاری تصویب آن توسط شهروندان چینی باقی مانده است دیده می شود.

راه اندازی اعتماد Blockchain باز آزمایشگاه و همچنین چین Blockchain فناوری و توسعه صنعت فروم توسط وزارت صنعت و فناوری اطلاعات از دیگر طرح های دولت چین برای حمایت از توسعه blockchain در چین است.

گزارش های اخیر با عنوان “چین Blockchain گزارش توسعه 2018” (نسخه انگلیسی در این لینک) توسط چین Blockchain مرکز تحقیقات دقیق توسعه blockchain صنعت در چین در سال 2017 مختلف از جمله اقدامات انجام شده برای تنظیم cryptocurrency در سرزمین اصلی است. در یک بخش جداگانه در این گزارش برجسته چشم انداز خوش بینانه از blockchain صنعت و توجه آن را دریافت کرده است از VCs و دولت چین در سال 2017.

به طور خلاصه دولت چین نشان داده اند که یک نگرش مثبت نسبت به فناوری blockchain با وجود اجرای آن در cryptocurrency و عملیات استخراج از معادن. چین می خواهد به کنترل cryptocurrency و چین را کنترل کنید. تکرار enforcements توسط رگولاتور قرار بود برای حفاظت از شهروندان خود را از خطر مالی از cryptocurrencies و محدود کردن خروج سرمایه. همانطور که در حال حاضر از آن است که قانونی برای شهروندان چینی برای برگزاری cryptocurrencies اما آنها مجاز به انجام هر نوع معامله است; از این رو ممنوعیت مبادلات. به عنوان تثبیت بازار در ماه های آینده (یا سال) ما را ببینید بدون شک دیدن احیای چینی crypto-بازار. Blockchain و cryptocurrency بیا دست در دست (به استثنای خصوصی زنجیره ای که در آن نشانه های غیر ضروری است). کشورهای در نتیجه نمی ممنوعیت cryptocurrency بدون ممنوعیت blockchain عالی فناوری!

یک چیزی که همه ما می تواند توافق بر این است که blockchain است که هنوز در مراحل ابتدایی است. بسیاری از پیشرفت های هیجان انگیز در انتظار ما و در حال حاضر این است که قطعا بهترین زمان برای ذخیره کردن پایه و اساس برای یک blockchain فعال جهان است.

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم, HODL!

[ad_2]

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *