تعمیر گوشی آیفون

همانطور که در مطالب بالا گفته شد اولین توصیه ما به شما این است که پسورد گوشی و اپل آیدی خود را در چند جا یادداشت نمایید؛ تا در صورت فراموش کردن بتوانید در سادهترین روش به آنها دسترسی پیدا کنید. این گزینه به شما کمک میکند تا در صورت فراموش کردن رمز یا گم کردن گوشی خود به راحتی بتوانید اطلاعات را ریست کنید یا بدون رمز عبور وارد آن شوید. به جرات می توان گفت بالاترین تنوع قاب های گوشی را در قاب گوشی آیفون می توان یافت. در نهایت به عکس گرفته شده توسط گلکسی S21 اولترا میرسیم که خیلی تعریف زیادی ندارد و آیفون عملکرد بسیاری بهتری از این دو گوشی در این بخش دارد.

در این مرحله نیاز داریم تا سیستمعامل را نیز مجددا نصب کنیم و تنها راه انجام این کار نیز این است که از یک کامپیوتر بهره ببرید. اشاره نمود. شما میتوانید برای تعمیرات موبایل آیفون خود با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند و اگر نیاز به قطعه داشته باشید همکاران ما با پیک موبایل شما را به دفتر می برند و پس از تعمیرات موبایل آیفون شما آن را به شما تحویل می دهند و یا اگر شما بخواهید کارشناسان ما به مکان مورد نظر شما فرستاده می شوند و موبایل شما را تعمیر و به شما تحویل می دهند.

در صورت نیاز به راهنمایی در چت آنلاین سایت پاسخگوی سوالات شما هستیم. هزینه کمتر: تمامی خدمات آسمان رایانه با تعرفه کمتر ارائه میشوند و شما میتوانید مطمئن باشید خدمات را با هزینه مناسب دریافت نمودهاید. این اطمینان را به شما میدهیم که تمامی ایرادات نرم افزاری گوشی آیفون در بخش تعميرات موبايل اپل قابل رفع می باشد.

ساختار تمام شیشهای این امکان را به شما میدهد که گوشی را به صورت بیسیم شارژ کنید. این کمپانی که تولیدات اولیه اش رایانه های شخصی و مکینتاش ها برای استفاده حرفه ای بودند، در سال 2000 اقدام به ساخت یک وسیله قابل حمل و کوچک برای پخش آهنگ کرد.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد گوشی آیفون دوازده پرو لطفا به بازدید از وب سایت ما.

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.