خرید کرم لایه بردار

درسته که استفاده از این کرم ها بسیار مفید هست و میتونه موجب زیبایی و شفافیت پوست شما بشه، اما استفاده بیش از حد از این کرم میتونه حساسیت های مختلفی روی پوست صورت ایجاد بکنه، همچنین به دلیل استفاده بیش از حد از کرم های لایه بردار لایه بیرونی پوست بسیار نازک میشود و می تواند بسیار آسیب پذیر باشد و در مقابل اشعه های مضرر خورشید بسیار حساس و آسیب پذیر باشد، به همین دلیل استفاده از کرم ضد آفتاب توصیه میشود. شما چه فکر میکنید؟

این کرمها با خاصیت لایه برداری خود لکها و جای جوش را از صورتتان پاک میکنند و پوستی صاف، شفاف و زیبا را برای شما عزیزان به ارمغان میآورند. اما خبر خوب این است که امروزه راه های مختلفی برای از بین بردن لک و جای جوش داریم که برخی از این راهها کمی هزینه بر و برخی دیگر ارزان اما تاثیرگذار هستند.

این کرم لایه بردار حاوی AHA، دکسپنتانول، مواد پاک کننده و پاک کننده های فیزیکی است و با این کرم لایه برداری فیزیکی و پاک کنندگی منافذ پوست به طور هم زمان کرم لایه بردار اوریاژ صورت می گیرد. از ترکیب این ساباندن و ایجاد فشار منفی یک لایه برداری مکانیکی خوب، روی پوست صورت اتفاق می افتد که خواص زیادی دارد؛ از جمله شادابی و روشن تر شدن پوست، بهبود منافذ باز پوست، بهبود جوش های سرسیاه و سرسفید، کم رنگ شدن لک های صورت و حتی بدن، بهبود چین و چروک های ظریف با واسطه ترشح فاکتورهای رشد متفاوت ثانویه به ایجاد فشار منفی و بادکش روی پوست و بالاخره افزایش نفوذ داروهای موضعی پوست که به ویژه برای بیماران مبتلا به لک صورت یا آکنه می تواند موثر باشد.

همچنین ترکیبات این اسکراب صورت برای انواع پوست حتی پوست های حساس مناسب بوده و به دلیل اینکه فاقد مواد آلرژی زا می باشد به هیچ عنوان برای پوست های حساس ایجاد التهاب و حساسیت نمی کند. کرم لایه بردار گلیکولیفت را در 5 نوبت ابتدایی به صورت یک شب در میان به اندازهی خیلی کم (در حد اندازهی عدس) بر روی پوست و صورت به جز نواحی حساس مثل چشم و دور دهان بمالید. در طول مصرف به علت حساس شدن پوست بر اثر لایه برداری حتما از کرم لایه بردار سازگار با پوست خود استفاده کنید. کسانی که این کرم لایه بردار پوست را خریدهاند از اثرگذاریاش رضایت داشتهاند.

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *