درست است Crypto VoIP ممکن است ؟

[ad_1]

سال گذشته آیات مورد نظارت NSA را مجبور شهروندان عادی رمزنگاری محققان و سازمان های کسب و کار به تجدید نظر خود را با استفاده از نرم افزار بدون امنیتی قوی کنترل. قبلا تنها یک زیر مجموعه کوچک از کسانی که مشغول به کار در صنعت فن آوری و یا کسانی که علاقه به امنیت داده ها ساخته شده با استفاده از رمزگذاری کاربر دسترسی به کلمات عبور پیچیده و دیگر پروتکل های امنیتی.

در پی نشت آشکار است که آژانس امنیت ملی آمریکا کار کرده است به تضعیف پذیرش استانداردهای رمزنگاری حتی کارشناسان امنیتی مطمئن نیستید اگر وجود دارد هر گونه تکنیک های چپ که نه خطر افتاده است در برخی از راه و یا دیگر. با این حال که متوقف نشده مصرف کنندگان و شرکت از تقاضاهای مصرانه برای برنامه های کاربردی و یا خدمات است که می تواند به ارائه یک لایه اضافی امنیتی است. بر این اساس شده است وجود دارد افزایش در تعداد از برنامه های کاربردی (برای هر دو دسکتاپ و دستگاه های تلفن همراه) که ادعا می کنند برای ارائه امن کانال های ارتباطی بین کاربران آن است که آیا برای ارسال پیامک و یا به اشتراک گذاری تصاویر.

حداکثر بهره به نظر می رسد در برنامه های که ارائه امن تماس بین گوشی های I. e. رمزگذاری شده اینترنتی. در حالی که شرکت کرده اند به طور کلی استفاده می شود نوعی از رمزگذاری برای تماس های VoIP مصرف کنندگان باید گزینه های کمتر. هر چند اسکایپ با استفاده از کانال های رمزگذاری شده است و به طور گسترده ای مشاهده می شود امن رمزگذاری تنها کار می کند زمانی که تماس در حال ساخته شده بین کاربران هستند که هر دو با استفاده از این سرویس است. اگر یک تماس ساخته شده است به PSTN شماره های بخش تماس است که سفر از طریق مس خطوط لزوما تکه تکه کردن و باز به رهگیری. حتی زمانی که کامل رمزگذاری ممکن است به عنوان در مورد تماس های بین اسکایپ اعضای کاربران مجبور به اعتماد مایکروسافت از اسکایپ با استفاده از فن آوری های اختصاصی به جای استانداردهای منبع باز.

به تازگی یک شرکت به نام سکوت دایره شروع به ارائه “خارج از دایره’ تماس برای کاربران خود به همراه موجود در آن خدمات تلفن خاموش و سکوت متن. اگر چه این “خارج دایره خواستار’ ادعا می کند به ارائه یک جایگزین امن برای استاندارد VoIP تماس های ساخته شده برای تلفن های همراه و خطوط زمین آن است که نسبتا واضح است که تماس های رمزگذاری شده نیستند بیش از کل مسافت طی شده. اگر یک کاربر باعث می شود یک تماس به تلفن همراه و یا تلفن ثابت تنها بخشی از تماس که می گذرد بین کاربر و Silent Circle سرور رمزگذاری شده است. این به این معنی است که تماس به رهگیری در هر نقطه از آن نقطه می کند و به هیچ امنیتی اضافی برای خاموش دایره کاربران است.

حتی اگر مردم بیشتر از قبل علاقه مند به امنیت برنامه های کاربردی ماهیت موجود صدای زیرساخت بدان معنی است که کامل رمزگذاری امکان پذیر نیست. حداقل هنوز رتبهدهی نشده است.

[ad_2]

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *