در بیت کوین به ما اعتماد کرد ؟

[ad_1]

در حال حاضر شما احتمالا شنیده بیت کوین, اما شما می توانید تعریف آن ؟

اغلب از آن است که به عنوان یک سازمان غیر دولتی ارز دیجیتال. بیت کوین نیز گاهی اوقات به نام cybercurrency یا در اشاره به آن رمزگذاری شده ریشه cryptocurrency. کسانی که شرح دقیق هستند اما آنها هنوز به نقطه. آن را مانند توصیف دلار ایالات متحده به عنوان یک سبز تکه کاغذ با تصاویر در آن است.

من راه خود توصیف Bitcoin. من فکر می کنم از آن به عنوان فروشگاه های اعتباری بدون فروشگاه. یک سیم کارت اعتباری تلفن بدون گوشی. فلز گرانبها بدون فلز. مناقصه ها و مزایده قانونی برای هیچ بدهی عمومی یا خصوصی مگر اینکه حزب به آنها آن است که مناقصه مایل به قبول آن است. یک ابزار حمایت توسط ایمان کامل و اعتبار تنها از آن ناشناس سازندگان در آنها من بنابراین جای هیچ ایمان و به چه کسی من را هیچ اعتباری به جز نبوغ.

من نمی لمس یک بیت کوین با 10 پا کابل USB. اما تعدادی از مردم در حال حاضر کمی بیشتر به زودی ممکن است.

این تا حدودی به دلیل کارآفرینان کامرون و تایلر Winklevoss بهترین و شناخته شده برای نقش خود را در ریشه های Facebook در حال حاضر به دنبال استفاده از فن آوری زرنگ و دانا و پول را به بیت کوین به جریان اصلی.

این Winklevosses به امید شروع یک صندوق ارز داد و ستد برای bitcoins. یک ETF را بیتکوین بیشتر به طور گسترده ای در دسترس برای سرمایه گذاران که فاقد فن و دانش به خرید این ارز دیجیتال به طور مستقیم. به عنوان از آوریل Winklevosses که برگزار شد حدود 1 درصد از تمام موجود bitcoins.

ایجاد شده در سال 2009 توسط یک ناشناس cryptographer بیت کوین در عمل بر این فرض استوار است که هر چیزی حتی نامحسوس بیت از کد می تواند ارزش داشته باشد تا زمانی که مردم به اندازه کافی تصمیم به درمان آن را به عنوان با ارزش است. Bitcoins وجود داشته باشد تنها به عنوان نمایندگی دیجیتال و ثابت به هر سنتی ارز.

با توجه به بیت کوین در سایت “بیت کوین طراحی شده است در اطراف این ایده از یک شکل جدید از پول است که با استفاده از رمزنگاری برای کنترل آن ایجاد و معاملات به جای تکیه بر مقامات مرکزی.” (1) جدید bitcoins “استخراج” توسط کاربرانی که حل الگوریتمهای کامپیوتری برای کشف سکه های مجازی. Bitcoins ادعا سازندگان گفته اند که نهایی عرضه bitcoins پوش خواهد شد در 21 میلیون.

در حالی که بیت کوین ترویج خود را به عنوان “بسیار امن و ارزان راه برای رسیدگی به پرداخت” (2) در حقیقت چند کسب و کار ساخته شده اند که حرکت به bitcoins. از کسانی که تعداد قابل ملاحظه ای کار در بازار سیاه است.

Bitcoins معامله ناشناس از طریق اینترنت بدون هیچ گونه مشارکت در بخشی از تاسیس موسسات مالی. به عنوان 2012, خرید و فروش مواد مخدر و دیگر بازار سیاه کالا اختصاص حدود 20 درصد از مبادلات از بیت کوین به دلار ایالات متحده در اصلی بیت کوین ارز, به نام Mt. Gox. آژانس مبارزه با مواد مخدر به تازگی انجام آن اولین بیت کوین تشنج پس از گزارش بستن یک معامله ناشناس بیت کوین-تنها بازار جاده ابریشم به فروش داروهای تجویزی و غیر قانونی مواد مخدر.

برخی از کاربران بیت کوین همچنین پیشنهاد کرد که ارز می تواند به عنوان وسیله ای برای جلوگیری از مالیات است. که ممکن است درست باشد اما تنها به این معنا است که بیت کوین کمک های غیر قانونی فرار مالیاتی نه به این معنا که آنها در واقع خدمت به هر نقش در اصل برنامه ریزی مالیاتی. تحت قانون مالیات فدرال بدون نیاز به تغییر در سفارش برای یک معامله مشمول مالیات به رخ می دهد. داد و ستد کالا و دیگر غیر نقدی در مبادلات و هنوز هم به طور کامل مشمول مالیات. هیچ دلیلی وجود ندارد که معاملات مربوط به بیت کوین خواهد بود درمان متفاوت است.

خارج از عنصر جنایی بیت کوین اصلی جانبازان هستند دلالان که به هیچ وجه قصد استفاده از بیت کوین برای خرید هر چیزی. این سرمایه گذاران معتقد هستند که عرضه محدود bitcoins را مجبور خواهد کرد تا ارزش خود را به دنبال مستمر در مسیر رو به بالا.

بیت کوین در واقع دیده می شود برخی از مهم های در ارزش. اما آن را نیز تجربه عمده تلفات از جمله 80 درصد کاهش بیش از 24 ساعت در ماه آوریل است. در شروع این ماه bitcoins بودند به حدود 90 دلار از بالا از $266 قبل از مارس سقوط. آنها تجارت نزدیک به 97 دلار در اوایل این هفته با توجه به mtgox.com.

این Winklevosses را به بیت کوین سرمایه گذاری آسان تر اجازه می دهد در مقیاس کوچکتر سرمایه گذاران به سود و یا از دست دادن به عنوان مورد ممکن است بدون هیچ زحمتی از واقع خرید و ذخیره سازی الکترونیکی سکه. با وجود ادعای امنیت بیت کوین سازی ثابت شده است مشکل ساز باشد. در سال 2011 پس از یک حمله در Mt. Gox ارز را به طور موقت تعطیل و باعث شد که قیمت بیت کوین به طور خلاصه به سقوط نزدیک به صفر است. پس از معاملات بیتکوین همه ناشناس احتمال کمی وجود دارد که ردیابی کردن مجرمان اگر شما به طور ناگهانی خود را در کیف پول الکترونیکی خالی است. اگر Winklevosses دریافت تصویب قانونی خود را ETF کمک خواهد کرد سپر سرمایه گذاران از این تهدید از فردی سرقت. ETF, اما, انجام هیچ چیز به مشکل نوسانات ناشی از مقیاس بزرگ دزدی در جای دیگر در بیت کوین در بازار است.

در حالی که بیت کوین می آید پیچیده با تکنولوژی بالا در روکش این جدیدترین نرخ ارز است مقدار شگفت آور مشترک با یکی از قدیمی ترین واحد پول: طلا. بیت کوین خود واژگان به خصوص واژه “معدن” برجسته این ارتباط و به عمد ، معدن فرایند طراحی شده است که دشوار است به عنوان یک کنترل در عرضه تقلید استخراج معمولی بیشتر از منابع زمین. کنون از ارائه یک حس امنیت, اما, این حرف باید به عنوان یک کلمه از احتیاط.

طلا یک سرمایه گذاری است که از آخرین رفت و آمد مکرر. آن را کمی ارزش ذاتی است. آن را تولید می کند که مورد علاقه. اما از آنجا که عرضه آن محدود است آن است که دیده می شود به عنوان با ثبات تر از انواع پول است که می تواند چاپ خواهد شد.

مشکل با طلا است که آن را انجام نمی دهد هر چیزی. پس از سکه و طلا کاهش یافته است از استفاده از بسیاری از جهانی طلا در حال حاضر نشسته در vaults بانک مرکزی و دیگر موسسات مالی. به عنوان یک نتیجه, طلا کمی اتصال به اقتصاد واقعی است. که می تواند به نظر می رسد مانند یک چیز خوب زمانی که اقتصاد واقعی احساس می کند مانند یک مکان ترسناک بود. اما به عنوان به زودی به عنوان جذاب دیگر گزینه های سرمایه گذاری به نظر می رسد طلا درخشش خود را از دست می دهد. این چیزی است که ما را دیده اند با کاهش های اخیر قیمت طلا.

در فشار آوردن بیت کوین به جریان اصلی خود را مروج پذیرفته اند و در برخی موارد به دنبال افزایش قوانین و مقررات. ماه گذشته Mt. Gox ثبت نام خود را به عنوان یک پول خدمات کسب و کار با وزارت خزانه داری را به جرائم مالی اجرای شبکه. آن را نیز افزایش مشتری تایید اقدامات است. این تغییرات در پاسخ به مارس بخشنامه از جرائم مالی اجرای شبکه روشن استفاده از قوانین آن به ارزهای مجازی. این Winklevosses’ پیشنهاد ETF را به یک سطح جدید از پاسخگویی.

در پایان اما من انتظار دارم که بیت کوین محو خواهد شد بازگشت به سایه از بازار سیاه است. کسانی که می خواهند یک تنظیم امن ارز که آنها می توانید استفاده کنید برای کسب و کار مشروع معاملات را انتخاب کنید از یکی از بسیاری از ارزهای در حال حاضر اسپانسر شده از طرف یک دولت ملی مجهز به کافی منابع واقعی اقتصاد جهان و به مراتب بیشتر شفافیت و امنیت از بیت کوین جهان ارائه می دهند.

پس از بیت کوین انفجار حباب ما حتی نمی خواهد بود قادر به استفاده از باقی مانده سکه های طلا و جواهر.

Souce:

1) بیت کوین “در مورد بیت کوین”

2) بیت کوین “بیت کوین برای کسب و کار”

[ad_2]

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *