در زندان بر رونالدینیو چه گذشت؟

[ad_1]

به گزارش جام جم آنلاین ،ایسنا نوشت: رونالدینیو اکنون در یک هتل مجلل در حبس خانگی به سر می برد. بازیکن بازنشسته برزیلی به خاطر پاسپورت تقلبی یک ماه در زندان پاراگوئه بود. بلاس ورا، رییس بخش زندان در یک مصاحبه با نشریه اوله درباره روزهایی که ستاره سابق تیم ملی برزیل در آن جا بود صحبت کرد. او گفت: زمانی که رونالدینیو به آگروپاسیون آمد، در روزهای نخست همه می خواستند در کنارش باشند. با گذشت زمان حضور بازیکن بازنشسته عادی شد. او با خیلی از زندانیان دوست شد. همه چیز عادی بود. روند کار به خاطر رونالدینیو تغییری نکرد.

ورا افزود: در میان زندانیان قاچاقچی، شخص سیاسی، دزد و… بود اما هیچ کس مانند رونالدینیو مشهور نبود. سیستم ما نیمه باز بود و نه میله، قفل و نه کلیدی وجود داشت. چند روز طول کشید تا خود را با شرایط جدید وفق دهد. سپس بهتر شد و شروع کرد به تقسیم کباب ها. همچنین به فوتسال و فوتبال ساحلی بازی کردن مشغول شد.

رییس بخش زندان آگروپاسیون در ادامه اظهار کرد: زمانی که رونالدینیو به زندان رفت یک تورنمنت بین زندانی ها شروع شده بود که او در این رقابت ها شرکت نکرد. در بازی فینال از او خواستند که با جام عکس بگیرد که آن پیشنهاد را قبول کرد.

ورا درباره رسیدگی به ستاره سابق تیم ملی برزیل گفت: حال او را می پرسیدیم‌. اگر به چیزی نیاز داشت من در آنجا حاضر بودم. با لبخندی که روی لبانش است همیشه نشان می‌داد که حالش خوب است. هرگز در رفع نیازهای اولیه اش کمی و کاستی وجود نداشت.

او افزود: زمانی که در زندان حاضر شد لباسی را به تن داشت که با آن بازداشت شده بود. وکلایش برایش لباس های بیشتری آوردند. همچنین تلویزیون، یخچال کوچک و تخت های نو آوردند. آنها اجازه داشتند چنین کاری را انجام دهند.

ورا در ادامه اظهار کرد: ۹ صبح نخستین یکشنبه ۵۰ دختربچه و پسربچه یک صف را تشکیل داده بودند تا از رونالدینیو امضا بگیرند. ما او را بیدار کردیم و به او اطلاع دادیم کودکان آمده اند و می خواهند تو را ببینند. او در پاسخ گفت که بله، مشکلی نیست. سپس به استقبالشان رفت و همه را در آغوش گرفت و برایشان امضا کرد. عصر دوباره این اتفاق تکرار شد و هر روز برنامه همین بود تا این که شیوع ویروس کرونا این ملاقات ها را متوقف کرد.

او در پایان گفت: من به خاطر سمتی که داشتم نمی توانستم با رونالدینیو عکس یادگاری بگیرم. باید مراقب باشم که هر عکسی از من منتشر نشود.

[ad_2]

Source link

این نوشته در متفرقه ارسال و , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.