ده E-Commerce دروازه پرداخت

[ad_1]

دروازه پرداخت در حال شخص ثالث تسهيل کننده است که به شما اجازه می دهد به اذعان پرداخت از مشتریان خود را آنلاین. دروازه پرداخت را معمولا انتخاب جایگزین پرداخت که عبارتند از:

  • کارت نقدی
  • کارت اعتباری/دبیت کارت
  • Net-بانکی

هنگامی که مشتری می خواهد به پرداخت از یک فروشگاه آنلاین او می تواند این گزینه را انتخاب کنید که او می شود مناسب ترین و به شما پرداخت. در راه, دروازه پرداخت در عمل به عنوان یک پل اتصال خود را از بانک و ذخیره برای فعال کردن خریداران برای انجام خرید بدون هیچ زحمتی. در محل خدمات دروازه پرداخت ادعا می کند هزینه های خود را از شما از طریق یک معامله تخفیف نرخ (TDR) در معامله ،

آنلاین دروازه پرداخت ضروری است اگر کسب و کار خود و متکی به یک وب سایت تجارت الکترونیک و نیاز به جمع آوری منابع مالی در این سایت در ازای خدمات یا محصولات قابل حصول برای پردازش پرداخت های ساخته شده توسط شما و مشتریان شما. این کمک می کند که مشتریان به پرداخت بدون مشکل و بعد از آن فروشنده/تامین کننده/تولید کننده می تواند دسترسی به پول نقد پرداخت شده توسط مشتری/خریدار یا درخواست برای بررسی و یا برداشت از حساب بانکی خود را.

در زیر مشترک و اصلی ده E-commerce پردازنده های پرداخت در جهان:

1. پی پال

این است که یک ردیف بالا پرداخت acquirer و محبوب ترین در سراسر جهان است. در سال 2011 پی پال قادر به انجام 4 میلیارد دلار معاملات از نظر پرداخت.

2. Authorize.Net

آن دوست خوب در سال 1996 و پس از آن انجام داده است وجوه معاملات بالغ بر میلیاردها. برای ثبت نام یک حساب کاربری شما نیاز به پرداخت یک بار راه اندازی هزینه از $99, هزینه ماهانه بالغ بر 20 $و $0.10 برای هر معامله.

3. برینتری

وجود دارد بدون راه اندازی هزینه برای حساب های تجاری خدمات و پردازنده پرداخت آنلاین. معامله هزینه در هر معامله شامل 2.9% + $0.03 برای واجد شرایط cardholders.

4. سیج پرداخت

وجود دارد بیش از 40 ، 000 کسب و کار با استفاده از سیج پرداخت چرا که اعتقاد بر این است برای ارائه ایمن خدمات پرداخت. گزارش شده است در هر ماه است که این دروازه پرداخت می روند تا به میلیون ها نفر از معامله پرداخت.

5. Google Checkout

حساب متصل به یک پروفایل گوگل را قادر می سازد کاربران اینترنت به خدمات پرداخت و خرید آنلاین محصولات.

6. آمازون پرداخت

این پردازنده پرداخت آغاز شد در سال 2007. این محصول از Amazon.com را قادر می سازد که صاحبان حساب برای ارسال پول از طریق ACH و دریافت وجوه با استفاده از API آمازون. معامله هزینه محدوده اطراف 2.0% + $0.03 برای معاملات بالای 10 دلار در حالی که پرداخت های زیر 10 دلار معامله هزینه 5.0% + $0.05.

7. WePay

این دروازه پرداخت استفاده می شود برای مصرف در پرداخت برای محصولات, کمک های مالی, بلیط رویداد و غیره. آن را بدون راه اندازی هزینه و یا هزینه های ماهانه.

8. 2CheckOut

2CO یا 2CheckOut اجازه می دهد تا به کاربران برای دریافت پرداخت های پی پال و کارت های اعتباری پرداخت. آن را نیز فراهم می کند صدور صورت حساب دوره ای امکانات سبد خرید فروشگاه و بین المللی پرداخت.

9. Dwolla

آن transacts و فرآیندهای 1 میلیون تومان پرداخت روزانه. معامله هزینه و یا اتهامات نه کمتر از $10.

10. مانیبوکرز (Skrill)

این ساده ترین پردازنده پرداخت با بیش از 120.000 تجار در سراسر جهان با 41 ارزهای مختلف و 100 گزینه های پرداخت.

[ad_2]

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *