دو درصد قانون

[ad_1]

در کتاب کلاسیک “بازار جادوگران” یکی از معروف مصاحبه معامله گران توصیه می کند که معامله گران ریسک بیش از 2% از سرمایه خود را در هر یک تجارت است. هر مقدار بالاتر گر متخصص اعلام شبیه به یک کابوی تفنگ دار.

اگر چه همه شرایط متفاوت هستند به طور کلی در این قانون خیلی خوبی است. چرا ؟ به خوبی خطر تنها 2 درصد از حساب یکی از هر تجارت باعث می شود آن را بسیار دشوار است برای گرفتن محو به سرعت. همانطور که اکثر مردم احتمالا می دانید اکثر معامله گران جدید دریافت محو در سال اول خود را. نگه داشتن هر فردی از دست دادن کوچک است که یک راه برای ماندن در بازی و به شما روش معاملاتی زمان برای تولید سود است.

چگونه می توانید یک معامله گر جدید با معاملات محدود سرمایه احترام این 2 درصد قاعده و هنوز هم در تجارت بازی ؟ اساسا سه راه وجود دارد:

1) تجارت الکترونیکی-مینی کامپیوترها مینی یا میکرو فارکس بسیاری و یا تعداد بسیار کمی از سهام. سود در اینجا این است که شما می توانید شرکت در بازار بدون ریسک کامل در بسیاری از اندازه و یا مقدار زیادی از سهام. اشکال این است که خود را به حساب حقوق صاحبان سهام رشد خواهد کرد بسیار به آرامی و به احتمال زیاد شما را خسته و می خواهید به تجارت بزرگتر است. اما آن است که یک راه خوب برای شروع به ساختمان از سرمایه خود را.

2) تجارت با بسیار تنگ متوقف می شود. در یک حساب 10.000 دلار 2 درصد خواهد بود $200. به طوری خواهد بود که مقدار شما می خواهم محاسبه توقف خود را برای. مشکل عمده این روش این است که نقطه توقف ممکن است تا نزدیک در ورودی خود را که حتی جزئی نوسانات تصادفی شما را متوقف خواهد کرد و با یک دست دادن. علاوه بر این کمیسیون و اسپرد در حال حاضر بخش مهمی از این از دست دادن مقدار. 20 دلار کمیسیون شما را با برگ تنها 180 دلار در مجاز نامطلوب حرکت قیمت – خوب نیست. با تنگ متوقف می شود, شما ممکن است از دست دادن همه حساب خود را در چند معاملات, اما شما احتمالا بیش از یک تعداد زیادی از معاملات.

3) جمع آوری بیشتر سرمایه های تجاری. بسیاری از افراد که مایل به تجارت نفرت این یکی – به من اعتماد کن من به اندازه کافی دریافت ایمیل از افرادی که $500 یا 1000 $و می خواهید به تجارت. من به آنها بگویید برای دریافت بیشتر سرمایه و آنها از جا در رفته. اما هرگز کسی آمد و “من نادیده گرفته و مشاوره خود را آغاز تجارت با 500 دلار و در حال حاضر یک میلیونر” اگر چه من مطمئن هستم که آن را می تواند انجام شود (اگر شما آن را انجام دهید لطفا به من ارسال عکس خود را و من می توانید آن را به عکس های من از پاگنده و Loch Ness Monster). در حالی که شما در حال جمع آوری بیشتر سرمایه شما نخواهد بود به طور فعال معامله اما شما هنوز هم می تواند درگیر با تجارت. تحقیقات به دنبال بازارهای در حال توسعه روش های تجاری هستند و همه فعالیت های تجاری شما می توانید بدون در واقع تجارت. و آنچه شما بدانید در طول این زمان احتمالا شما صرفه جویی در هزاران دلار در دراز مدت است.

هنگامی که معامله گران معروف اظهارات جسورانه مانند “خطر بیش از 2 ٪ در هر یک از موقعیت” شانس هستند شما باید به آنها گوش دهید. یک دلیل وجود دارد که آنها معروف هستند و بیشتر از بقیه از ما هستند.

[ad_2]

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *