دکوراسیون اداری اتاق مدیریت خود را متمایز کنید +تصاویر – طراحی دکوراسیون داخلی نیکا

اگر مایل ­هستید از صحت­ این موضوع در روانشناسی محیط­ کار آگاه ­شوید، میتوانید خیلی راحت آن را مورد آزمایش بگذارید. هدف از استاندارد ابعاد مبلمان اداری و میز اداری جهت استفاده راحت و امن در فضاهای اداری و مسکونی می باشد یادآوری: در این استاندارد دو واژه میز کارشناسی و میز اداری معادل در نظر گرفته شده اند و به منظور سهولت در نگارش استاندارد فقط واژه میز اداری بکار برده می شود. هدف و رسالت شرکت یا کمپانی خود را در طراحی داخلی در نظر داشته باشید. در این نوع سبک دکوراسیون داخلی فضای اداری از چیدمان هر گونه لوازم و تجهیزات اضافی در محیط خودداری می شود. برای دکوراسیون و چیدمان یک دفتر کار اداری، باید به رنگ دیوار ها و وسایل، نور، وسایل و لوازم کار، مبلمان اداری، موقعیت و دسترسی آسان به لوازم کار و… بهتر است به این افراد اجازه دهید که وسایل ­شخصی و عکس ­عزیزان خود را در اتاق ­کارشان داشته ­باشند. دکوراسیون اداری مدرن که یکی از محبوب ترین سبک ها در طراحی دفتر کار اداری است و اشیا و وسایل به صورت کاملا تصادفی در کنار یکدیگر قرار داده می شوند.

طبق مطالعات انجام شده در مورد اهمیت محل کار و داشتن بهره وری ، مهم ترین عامل در داشتن تمرکز یک کارمند، محیط فیزیکی وی است. در طراحیها از رنگهایی خنثی استفاده میشد و میزهای خلوت و ساده به نسبت میزهایی که روی آنها وسایل­ زیادی قرار داشت، بیشتر طبق ­میل افراد بودند. میزی باز برای کار کردن با کامپیوتر و یا گردهمایی های عمومی و در کنار آن اتاق هایی کوچک و کاملا آرامی نیز تعبیه شده که افراد در صورت نیاز به داشتن آرامش و تمرکز می توانند به آن ها پناه ببرند. شما باید رنگهایی استفاده کنید که محیط کوچک شما را بزرگ نشان دهند. تصمیماتی که رئیس­ یک ­مجموعه برای موفقیت ­کار و بدست ­آوردن نتایجی مثبت، وظیفه دارد به کار ببرد. زیرا علاوه بر بزرگتر به نظر رسیدن و زیبایی محیط کارتان، باعث آرامش کارکنان و ارباب رجوع نیزمیشود. زیرا با این کار کسالت و خشکی ­محیط کاهش پیدا­ میکند. آوردن طبیعت به فضای کاری یکی از راهکارهای کاهش استرس و ایجاد جوی پویا در طراحی داخلی دفتر کار است. از مسائل مهم در طراحی داخلی اداره، توجه به ساختار و ماهیت فضای اداری دکوراسیون داخلی فضاهای اداری است. از دیگر اصول طراحی و دکوراسیون اتاق اداری استفاده از رنگ مناسب جهت دیوار و سقف هست که باید هماهنگ با چیدمان محیط صورت گیرد.

این طراحان معین­ میکنند که چگونه موارد­ مختلف باید طراحی­ شوند. تمام این شرایط شما را از نظر روانی خسته و بی­انگیزه میکند! با استفاده از سیستم های جدید تکنولوژی روشنایی روز که مسیر نور را هدایت کرده و تغییر می دهند. این در حالی است که طراحی محیط کارتان به حدی خسته­ کننده و دلگیر است. این یکی از ویژگی های متمایز کننده سبک طراحی مدرن است. طراحی و دکوراسیون دفترکار اداری دفتر کار و جانمایی المان های مناسب می تواند در رضایت شغلی کارکنان تاثیر گذار باشد و همچنین قرار گرفتن افراد در محیط های دیزاین شده در رفتار آنها تاثیر گذار و به بهبود رفتار متناسب با فرهنگ سازمانی کمک می کند همچنین می تواند به ارزیابی مثبت مشتری از دفتر کار ، سطح سازمانی شما و هویت برندتان منجر گردد. خدمات ارائه شده در دیزاین یک محیط اداری ، به فاکتورهای مختلفی از جمله شرکت یا فردی که مسئولیت اجرای آن را بر عهده گرفته ؛ سیاست کاری آن فرد یا شرکت و میزان اهمیت به مشتریان بستگی دارد. در کنار آن به علت تضادی که با دیوارهای رنگ ­روشن دارند، جذابیت ­بیشتری هم به محیط ­کار می­دهند.

اگر هم چنین شرایطی برای شما فراهم نیست و دفتر کاری خود را از قبل انتخاب نموده اید می توانید با استفاده از نورپردازی مصنوعی و استاندارد محیطی کاملاً روشن و پر انرژی را فراهم کنید. حتی به جای یک پد ساده، یک پد رنگی را برای موس انتخاب کنید. بهتر است محیط های اداری را با توجه به کارکرد هر یک از پرنسل و کارمندان به فضاهایی مجزا تقسیم کنید این تقسیم بندی ها می تواند بر روی افزایش تمرکز و آرامش کارمندان تاثیرگذار باشد. در نتیجه تمام این تغییرات در جهت افزایش بهره­وری و صرفه­جویی در هزینه­ها و همچنین فضا به کار گرفته شده ­است. بی شک در صورتی که فضای لابی بزرگتر باشد در این صورت میزان اقلام مصرفی نیز بالاتر بوده و در نتیجه میزان کار بیشتری نیز طلب خواهد کرد که این مورد سبب افزایش میزان هزینه ها خواهد شد. باید شما را تحریک­ کند که به ­فکر راحتی نشستن­ کارکنان خود باشید و به آن اهمیت­ دهید.

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.