ردیاب آهنربایی GR800، نسلی پیشرفته از جی پی اس های مغناطیسی خودرو

همچنین یکی از امتیازات منحصر این ردیاب قابلیت ضبط صدا می باشد و بدون نیاز به رم شما می توانید بدون محدودیت تنها از طریق نرم افزار اختصاصی RAYANGPS فایل های صوتی را در بازده زمانی 10 الی 30 ثانیه بر اساس ارتعاش صدا دریافت و گوش دهید. بچسبانید و بدون هیچ صدا یا موردی برای دیده شدن اقدام به ردیابی از طریق لب تاب یا موبایل نماید. حالت استند بای یعنی اگر وسیله مورد نظر هیچ حرکتی نکند، دستگاه نیمه فعال می ماند. خرید ردیاب به منظور تامین امنیت خودرو یا شخص مورد نظر صورت میگیرد؛ قیمت ردیابها باتوجه به کارایی که دارند بسیار به صرفه است؛ اما در هر صورت برای هر کالایی که قصد خریدش را داشته باشید برندها و مدلهای مختلف با قیمتهای متفاوتی وجود دارد.

دستگاه های ردیابی با سیم سخت به منبع تغذیه خارجی نیاز دارند زیرا باتری ندارند. باتری های ردیاب مگنتی (آهنربایی) st-905 خاصیت آهنربایی دارند. فقط کافیست با شماره سیم کارتی که داخل ردیاب آهنربایی قرار داده اید تماس بگیرید و صدای داخل خودرو را بشنوید. امروزه جی پی اس ها و دستگاه های ردیاب توجه اکثر مردم را به خود ردیاب آهنربایی شخصی جلب کرده اند. ردیاب GPS مغناطیسی به طور مداوم داده های GPS و سایر اطلاعات ضروری مانند سرعت خودرو و عادات پرخطر راننده را منتقل می کند. زیرا با سیم کشی یک دستگاه ردیاب به خودرو ، می توانید برق آن را تأمین کنید و هنگام روشن یا خاموش شدن احتراق می توانید اعلان ها را دریافت کنید.

برای استفاده از این ویژگی می توانید هنگام خرید از کارشناس نیکان جی پی اس راهنمایی لازم را بگیرید. شما میتوانید باکیفیتترین ردیاب را با قیمت مناسب از نیکان جی پی اس خریداری کنید. پیش از ادامه مطلب پیشنهاد میکنیم برای کسب اطلاعات بیشتر نگاهی به جی پی اس ارزان قیمت GR69 نیز داشته باشید. تبلیغات ردیاب خودرو ردیاب ماشین ردیاب ماشین وکامیون ردیاب شخصی ردیاب مگنتی خرید ردیاب ارزان ردیاب آهنربایی ردیاب سیمکارتی ردیاب کودک ردیاب کوچک کوچکترین ردیاب ردیاب کوچک شخصی ردیاب شخصی ارزان ردیاب خودرو چیست؟

همچنین این نوع ردیاب قیمت بالاتری نسبت به ردیاب های دیگر دارد که البته همان طور که در این مقاله نیز اشاره شد، می توان مدل های ارزان تر آن را نیز تهیه کرد. بیافتد. دومین نکته قابل توجه در ردیاب آهنربایی، توجه به میزان شارژی است که در خود نگه می دارد. قیمت ردیاب آهنربایی GR800 چقدر است؟ خوشبختانه با توجه به اینکه ردیاب آهنربایی G903 با تمام اپراتورهای داخلی سازگاری دارد، میتوان فرایند ردیابی را در هرجایی از کشور انجام داد.

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.