ردیاب آهنربایی GR800، نسلی پیشرفته از جی پی اس های مغناطیسی خودرو

دلیل دیگر استفاده از آنها این است که بر روی هر خودرویی قابلیت نصب دارند یعنی مهم نیست خودروی شما سواری، اتوبوس یا حتی تریلر کشنده است زیرا میتوانید از آن استفاده کنید و تنها کاری که باید انجام دهید این است که پیش از خرید به نوع استفاده دقت کنید و بر اساس آن و نوع خودروی خود تهیه کنید. اول از هر چیز شارژدهی بالا است که بسته به نوع آن میتواند از دوهفته تا دو ماه دوام داشته باشد. برای نصب ردیاب در زیر خودرو از 6 آهنربای بسیار قدرتمند استفاده میشود که به راحتی نمیتوان آن را جدا کرد.

ردیاب آهنربایی gr800 با داشتن دکمه s.o.s یا درخواست کمک اضطراری در شرایط بحرانی هم به کمک شما میآید و تنها با فشردن یک دکمه میتواند اطلاعرسانیهای لازم برای کمک گرفتن را در اختیار شما قرار دهد.در بین ردیابهای آهنربایی خودرو محصول جی پی اس نظامی GR1500 محصولی مشابه با ردیاب GR800 است اما کیفیت، کارایی و توانایی بسیار حرفهایتری دارد. همچنین قیمت ردیاب آهنربایی در مشهد در برابر امکاناتی که دارد بهصرفه و اقتصادی اجاره ردیاب آهنربایی است. اکنون میدانید این نوع ردیابها به چه شکل کار میکنند اما مزیتهای زیادی وجود دارد که باعث میشود از انواع دیگر متمایز شوند.

با وجود این توضیحات حتماً متوجه شدهاید که کاربر آنها تنها محدود به امینت در برابر سرقت نیست بلکه شرکتهای زیادی که در زمینه حملونقل و باربری فعالیت میکنند از آنها استفاده میکنند تا همه چیز را تحت نظارت داشته باشند به همین دلیل در ردیابی اموال نیز گره گشا هستند. ردیاب خودرو آهنربایی نه تنها برروی اتومبیل شخصی و ماشینهای سنگین قابل نصب میباشد؛ بلکه بر روی کانتینرهای حمل و نقل جادهای، ریلی و هوایی، ماشینهای کرایهای، موتورسیکلت، دوچرخه، تراکتور، قایق، محمولهها، مجرمین و ماشینهای نظامی نیز قابل استقاده است.

معمولا ردیابهای آهنربایی از نوع پیشرفته ردیابها بوده و امکانات و قابلیتهای زیادی دارند که جهت آشنایی به تشریح خصوصیات بارز آنها می پردازیم. از آن جا که این ردیاب در محیطی نصب میشود که دما بهصورت مداوم تغییر میکند و در معرض باد، رطوبت، خشکی و مواد مختلف است باید استحکام و دوام زیادی داشته باشد زیرا زودتر این موارد زودتر از چیزی که فکر میکنید باعث مستهلک شدن اجسام دستگاه ردیاب آهنربایی میشوند. با استفاده از این دستگاه میتوانید بر روی همه چیز نظارت کنید یعنی خودروی شما درحال حاضر کجاست، به چه سمتی حرکت میکند و تابهحال چه مسیری را پیموده است.

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.