ردیاب حیوانات را دقیق بشناس! ردیابی دام

به این صورت که با استفاده از تنظیمات و تعیین محدوده به محض خروج یا ورود حیوانات به محدوده مورد نظر یک آلارم یا یک پیامک ارسال می شود. از مهم ترین آپشن های ردیاب حیوانات این است که می توان امن برای حیوانات خانگی تعریف کرد. مهم ترین هدف افراد برای استفاده از یک ردیاب حیوانات فراهم کردن امنیت و اطلاع یافتن از موقعیت مکانی حیوانات است. معمولا در گاوداری ها نیز به صورت دسته جمعی از انواع ردیاب حیوانات استفاده می شود. در زمان طراحی و تولید ردیاب ها اغلب از بهترین قطعات و متریال استفاده می شود تا بهترین و دقیق ترین عملکرد ممکن را برای ردیابی در اختیار کاربر قرار دهند.

است. این دستگاه ردیاب می تواند موقعیت مکانی دقیق حیوانات را نشان دهد. این حیوانات بیشتر از دیگر حیوانات خانگی لازم است که بیرون از خانه برده میشوند. ردیاب حیوانات خانگی صرفا برای سگ یا گربه و دیگر حیوانات خانگی استفاده نمی شود. به وسیله نرم افزار هوشمند در هر ساعت از شبانه روز و در لحظه موقعیت حیوانات نشان داده شده و قابل رویت است. ردیاب یک وسیله ضروری است و این باعث می شود حتی در صورت بروز سرقت به راحتی قابل ردیابی است.

آفلاین: در این حالت می توان با تنظیم حالت ردیابی دستگاه به صورت آفلاین ردیاب را تنظیم کرد که در ساعت های معینی از روز موقعیت را ارسال کند. در این حالت سیستم ردیاب حیوانات آلارم هشدار میدهد. سادگی نصب، راه اندازی و استفاده از هر دو ردیاب شخصی و حیوانات بدون نیاز به نصب یکسان بوده و به آن شهرت دارند. نکته بسیار مفید درباره این ردیاب این است که می توان آن را به برنامه های گوشی های موبایل هوشمند متصل کرد و به سادگی مسیر حرکت را رصد کرد.

صاحب حیوان می تواند به وسیله اپلیکیشن مخصوص ردیاب یک محدوده مشخص را روی نقشه برای حیوان ترسیم کند که اگر از آن محدوده خارج شد سریعا به وسیله ردیاب متصل به قلاده حیوان برای صاحبش یک پیام هشدار ارسال میشود که شخص میتواند به صورت آنلاین مکان حیوان خانگی خود را بر روی موبایل و یا کامپیوتر ردیابی کند. چرا که معمولا برای حیوانات خانگی کیف، لباس و یا البسه خاصی در نظر گرفته نمیشود تا ردیاب به طور ایمن و در عین حال کاربردی درون آن قرار بگیرد. برای افرادی که عاشق پرندگان هستند و ترس از پرواز کردن و رفتن پرندهی خود دارند، داشتن این نوع ردیاب حیوانات امری ضروری می باشد.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد خرید ردیاب زیرپوستی حیوانات لطفا از صفحه ما بخواهید.

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.