ردیاب شخصی – ردیاب خودرو KingGps

از دیگر کاربردهای ردیاب شخصی می توان به استفاده درون سازمانی در شرکت هایی مختلف مانند شرکت های حمل و نقل اشاره کرد و همچنین مدیران سازمان ها و شرکت ها برای ردیابی کارمندان و ردیابی بازاریاب ها برای افزایش کارایی و کاهش هزینه ها نیز می توانند استفاده کنند. اما کاربردهای ردیاب صرفا به مراقبت شخصی محدود نمی شود. همچنین سیستم هایی وجود دارند که پوشش منطقه ای خاصی را ارائه می دهند ، به عنوان مثال QZSS ژاپن و Beidou چین. با کمک این سیگنال ها ، یک گیرنده GPS می تواند زمان فعلی را در 100 میلیاردیم ثانیه تعیین کند.

گرچه هنوز هم برخی از کشور ها در صورت نیاز حتی برای مناطق خاص ، توانایی غیرفعال کردن سیگنال غیرنظامی را دارند. شما پس از خرید ردیاب شخصی می توانید بدون نیاز به کمک هیچ سرویسکار و فرد متخصصی آن را راه اندازی کنید، در محل مورد نظر خود قرار دهید و در نهایت از آن استفاده کنید. شما میتوانید بهراحتی و با قرار دادن ردیاب شخصی در داخل گاوصندوق از محل آن در هرلحظه باخبر شوید.

با کوچکترین ردیاب شخصی ما به طور کامل آشنا شوید.این ردیاب آن قدر کوچک است که تقریبا هر جایی میتواند پنهان باشد. این سیستم به طور مداوم در حال ارتقا و ماهواره های جدید در حال پرتاب است. اما لزومی ندارد این طور باشد. با این حال ، دسترسی انتخابی ، هماهنگی مناسب برای جابجایی نیروها با واحدهای GPS غیرنظامی را بسیار دشوار می کرد ، بنابراین برای مدت زمان جنگ این سیستم کاملا خاموش بود. شما میتوانید کوچکترین ردیاب شخصی را بدون نیاز به نصب، در داخل لباس یا ساعت فرد موردنظر قرار داده و از عزیزانتان حتی از راه دور مراقبت کنید.

چندین سیستم ماهواره ای ناوبری جهانی دیگر نیز وجود دارد یا در راه است: اتحادیه اروپا در حال کار بر روی سیستمی به نام گالیله است ، روسیه دارای GLONASS (با همکاری هند) و چین نیز برنامه هایی برای سیستمی به نام قطب نما دارد. در هر خانواده ای، افرادی هستند که دارای مشکلات و بیماری های خاصی هستند.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد ردیاب شخصی و آهنربایی مدل fat122 بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.