روبات فارکس و واقعیت فیزیکی

[ad_1]

فقط روز دیگر من تا به حال یک درخواست از یک فرد تمایل من به جای یک لینک و یا تبلیغ در وب سایت من برای یک تجارت ربات. من علاقه مند بود و من به شما بگویم چرا.

بازار فارکس: روبات ها در مقابل انسان ها

که باعث می شود بازار حرکت در یک جهت ؟ انسان یا کامپیوتر (رباتها)?

بازار ارز حرکت می کند تریلیون دلار در ارز هر روز. وجود دارد میلیون ها نفر از معامله گران با حساب اعم از چند هزار دلار به 100s از میلیون ها نفر هر یک برخی از آنها اجازه می دهد تا یک ربات تجاری به معاملات برای آنها.

در حالی که من می تواند هر گونه پیدا آمار قابل اعتماد در اینترنت در مورد چه درصدی از معامله گران استفاده از روبات های تجاری را به تصمیم گیری برای آنها تخمین می زنند که از آن است که احتمالا کمتر از 50 درصد است. باقی مانده 50 ٪ از معامله گران بازار فارکس با استفاده از نوعی از نرم افزار تجاری به منظور کمک به آنها در تصمیم گیری, اما آنها (انسان ها) هستند ساخت تصمیم گیری نهایی نه ماشین.

هوش مصنوعی یا AI ساخته شده بهبود سریع در 10 سال گذشته و پیشرفت های آینده به سرعت. پیشرفته ترین هوش مصنوعی سیستم می توانند یاد بگیرند که در سطح یک کودک کوچک و انطباق با تغییرات زیست محیطی. این نوع از سیستم های طراحی شده برای تجارت در تمام سطوح و موفقیت متوسط.

هنگامی که مقیاس راهنمایی

به عنوان شبکه های عصبی و الگوریتم های پیچیده تر به اعتقاد من بیشتر و بیشتر مردم انتخاب خواهد شد برای استفاده از روبات های تجاری برای انجام این تفکر برای آنها. اما من معتقدم که برای روبات برای ایجاد یک تاثیر قابل توجهی در بازار فارکس وجود دارد باید بیش از 50 درصد از ارز دوره در حال اجرا توسط روبات هوشمند و بدون دخالت انسان. من باور نمی کنم در این نقطه در زمان (2014) که روبات تسلط بر بازار ارز, اما آنها به طور فزاینده ای در حال استفاده. مقاله اخیر من در خواندن یکی از عمده مالی رسانه های خبری اعلام کرد که استفاده از سیستم های خودکار بازرگانی توسط بانک های بزرگ است و در حدود 65%. دلیل این کار این است که به کاهش در فعالیت های غیر قانونی از معامله گران خودی گروه های دستکاری قیمت ها. اگر این درست است پس ما باید یک وضعیت که در آن قیمت ها نوسان می تواند به طور چشمگیری با کمی و یا بدون هیچ دلیل و احساسات انسانی هستند نه به عنوان یک عامل است. اگر ما می دانیم که اکثر الگوریتم های مورد استفاده توسط بانک های بزرگ و سپس ما بهتر می تواند پیش بینی حرکت قیمت.

به نظر من

اگر وجود دارد این است که درصد بیشتری از جهان را ارز داد و ستد توسط ربات و سپس وجود دارد می تواند بیشتر قابل اعتماد استفاده از تجارت با استفاده از سیستم های رباتیک. جالب است توجه داشته باشید که تمام این کامپیوتر الگوریتم و یا EAs (Expert Advisors) که در حال استفاده توسط سیستم بانکی شد و برنامه ریزی شده با استفاده از الگوهای تجاری حرفه ای انسان معامله گران است. تفاوت اصلی بین یک انسان معامله گر و یک برنامه کامپیوتری است که آن را نمی تواند تغییر برنامه خود را برای انطباق با تغییر شرایط بازار است. موجود در ابر رایانه ها و پیچیده ترین شبکه های عصبی نمی تواند هیجان بخرج دادن. سیستم های بیولوژیکی انجام نمایشگاه احساسات و این جایی است که ماشین خراب میکند. غیر بیولوژیکی کامپیوتر نمی تواند احساس وجد از یک تجارت سودآور و نه می تواند آنها احساس درد مشقت بار margin call. آنها می توانند احساس ترس یا احساس عجله از حرص و آز و در نتیجه اقدامات خود را فراموش نمی کنند این احساسات به حساب آورد; و نه می تواند آنها را پیش بینی کند این پاسخ های عاطفی با دقت 100٪. حتی اگر درصد بیشتری از تجارت در جریان است با استفاده از این روبات فارکس حرفه ای معامله گران هنوز هم در کنترل هستند و اغلب فراموش کنید و یا به یک تجارت به صورت دستی اگر آنها را به یک سیستم فارکس انجام چیزی است که آنها نمی خواهید آن را به انجام.

این است که چرا من نمی استفاده از روبات فارکس یا نرم افزار یا الگوریتم برای کمک به من در تجارت است. نه من بیولوژیکی هنری غیر منطقی estimative رویکرد به تجارت بر اساس نگاه کردن به داده ها تجزیه و تحلیل احساسات و عوامل دیگر قرار داده و آنها را به من بیولوژیکی مغز را تحصیل حدس بزنید.

[ad_2]

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *