روز معاملاتی راهنمایی برای روشن کردن آماتور به جوانب مثبت

[ad_1]

معاملات در روز می تواند خطر ناک راه را به پول. اما آن را بیشتر به چالش کشیدن از بسیاری از مبتدیان فکر می کنم. در اینجا برخی از معاملات روز راهنمایی که می تواند کمک به معامله گر جدید را به عنوان به خوبی به عنوان معامله گر پیشرفته تر برای رسیدن به اهداف خود را سریعتر.

اول: مراقب باشید به بیش از تجارت است. اکثریت از آن زمان بازار تصادفی پیاده روی معنی است که آن را در حال حرکت و بدون هر گونه قافیه یا دلیل. معامله گران تازه کار گرفتن کوچک و موقعیت خود را در بازار پشت این حرکات غیر قابل پیش بینی.

این آماتور تاثیر نمی گذارد دراز مدت حرکت بازار. حرفه ای با حجم بزرگ و تمایل خود را به نگه داشتن موقعیت های دیگر هستند که به ایجاد پایدار حرکت در بازار است که می تواند معنی دار سود.

بسیاری از مردم در حال کشیده به روز معاملاتی به دلیل هیجان و کسب و کار بالقوه برای سریع سود. این نگرش مجموعه تا معامله گر برای شکست است. معاملات روز ندارد از کوره در رفته انرژی از یک بازی ویدیویی. موفق ترین معامله گران روز نشستن حاشیه برای مدت زمان طولانی به سادگی در انتظار بالا-احتمال راه اندازی رخ می دهد. جوانب مثبت تجارت بسیار کمتر از او فکر می کنم.

دوم: روند دوست شما است … گاهی اوقات.

حقیقت این است که روند عادلانه آب و هوا ،

آن است که دوستان خود را در اوایل. اما روند اجرا از بخار.

بنابراین وجود دارد 2 بار به تجارت زمانی که شما می توانید آمار خود را در سمت:

هنگامی که یک روند جدید است که فقط شروع است.

هنگامی که یک روند آن دوره اجرا شده است.

تجارت تنها در این 2 بار اجازه می دهد تا شما را به قرار دادن آمار از “لبه” از منحنی بل در کنار خود. تجارت در وسط یک روند شما قرار می دهد محکم در وسط منحنی بل که در آن هر چیزی می تواند اتفاق می افتد.

سوم: عضویت رایگان اتاق تجارت برای روز معاملاتی راهنمایی اما دقیقا برعکس آنچه که شما می شنوید!

من شرکت در بسیاری از چت روم ها در طول سال و دریافت فوق العاده ای از آنها بهره مند شوند. اما سود نمی آمد از گوش دادن به معلم است. آن را از مشاهده نظرات شرکت کنندگان به عنوان آنها به آنچه آنها انجام می دهند در هر زمان داده شده در بازار است.

اکثریت قریب به اتفاق از زمان آنها مرده بودند اشتباه در رویکرد خود را.

آنها فاش کردن ذهن از سود معامله گران خرده فروشی. آن را تقریبا وهم آور چگونه او فکر می کنم به طور یکسان وقتی که می آید به معاملات بازار. اگر شما گوش دادن به آنها به اندازه کافی طولانی در تجارت اتاق شما شروع به توجه به الگوهای از چیزهایی که آنها را به طور مداوم. مخالف و برنده شوید.

به عنوان مثال یکی از شایع ترین مشکلات در کار معامله گران است که مقاومت در برابر اصرار به مبارزه با روند. شما اغلب شنیدن نظرات مانند: “بازار نمی تواند به هر بالاتر از این است.” “این بازار فقط به نوبه خود در اطراف در این نقطه است.” “بازار است که قطعا راه بیش از حد طولانی در حال حاضر است.”

آن را کاملا شگفت انگیز است برای دیدن چگونه آماتور عادت تجارت در برابر روند در تلاش برای پیدا کردن سقف و کف. آنها دائما به دنبال بازار به نوبه خود در اطراف. به عنوان همیشه مورد شما می توانید سود فوق العاده با در نظر گرفتن طرف دیگر از معاملات خود را.

معاملات روز می تواند بسیار پرارزش اما برای موفق شدن شما باید ایستادن جدا از توده ها و جلوگیری از غریزه است که همواره بسیاری از. این 3 روز معاملاتی راهنمایی می تواند کمک به شما در میان اقلیت که موفق است.

[ad_2]

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *