روغن پالم خام آتی در مقابل روغن سویا قراردادهای آتی

[ad_1]

پس از روغن پالم خام قراردادهای آتی در بورس مالزی مشتقات است که به طور فعال معامله در مالزی Ringgit ارز و روغن سویا قراردادهای آتی در DELF (تحت آموزش مداوم گروه در حال حاضر) است که در دلار آمریکا مدت بسیاری از معامله گران تازه کار هستند و به ندرت به دنبال جزئیات همبستگی دو آتی محصولات معامله بیش از دو مبادلات. آنها را همیشه در بالا یا پایین قیمت در تنها بدون دانستن است که هر دو قیمت های آتی محصولات دارای تفاوت بزرگ در مربوطه مشخصات قرارداد.

Soyoil قرارداد آتی اندازه 60 ، 000 پوند در حالی که روغن پالم خام قرارداد آتی اندازه 25 تن متریک است. بنابراین به عنوان یک تجربه گر در هر دو بازار معاملات آتی, شما ممکن است دانستن و اساسی تبدیل برای هر دو قیمت های آتی محصولات به منظور می دانم که اختلاف قیمت هم در حق بیمه و یا تخفیف در کمک به شما برای به حداکثر رساندن سود خود را. اما اکثریت از این دو کالا آتی معامله گران هیچ ایده چگونه به کار کردن حق و محاسبه ساده از تبدیل.

برای سهولت در کار حفظ این عبارت “قیمت هر پوند x 2204.622 = متریک تن قیمت”; برای مثال اگر soyoil آتی قیمت بسته شده است در $0.50 در شیکاگو هیئت بازرگانی تحت قرارداد مشخصات 60000 پوند در قرارداد اندازه soyoil آتی قیمت در هر تن متریک است در مورد $1,102.00 (یعنی 0.50 x 2204.622). اگر روغن پالم خام قراردادهای آتی معامله شده است در RM3,300 در هر تن متریک و USD/RM نرخ ارز در 3.00, قیمت روغن خام پالم آتی است در $1,100.00 (یعنی 3300 / 3) در دلار آمریکا مدت است. در نتیجه ما می توانیم فرض کنیم که هر دو آتی قیمت محصولات است که تقریبا در تعادل. هر گونه حق بیمه و یا تخفیف عمیق ممکن است به تشویق arbitraging استراتژی برای تجربه به معامله گران بیشتر است.

در نهایت به یاد داشته باشید برای سنجش درصد به جای فقط در قیمت و ارزش هر دو قیمت های آتی محصولات اگر هر دو قیمت های آتی اجرا در یک مرحله فرار. حق بیمه و یا تخفیف می تواند کمک به جمع آوری ثروت در معاملات آتی بیش از حد.

[ad_2]

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.