سرمایه گذاری خصوصی خدمات ارائه شده توسط Pfser در استونی و لتونی

[ad_1]

خصوصی خدمات مالی

خصوصی تامین مالی آسان و مطمئن راه برای به دست آوردن بودجه برای نیازهای شما. نگه داشتن این در ذهن ما در حال توسعه یک سیستم که در آن کارشناسان ما همیشه در دسترس برای کمک به شما تصمیم گیری در جنبه های مالی. نه تنها این که آنها را بهترین پیشنهاد برای شما است. ما زندگی را ساده تر با اعطای وام های خود را برای دیدار با نیازهای فعلی و تعهدات. اگر شما در حال اجرا یک کسب و کار و یا در مورد به انجام هر گونه راه اندازی وب سایت ما را به عنوان با ارزش ترین دارایی خود را در کسب و کار.

تشکیل شرکت در استونی

اگر شما شروع به تا است در استونی شما از آن لذت ببرید. این کشور دریایی در منطقه با توجه به کاهش نرخ مالیات بر سود به صفر است. این کشور بخشی از اتحادیه اروپا از سال 2004. این صلاحیت blacklists نیست. “بنابراین با شروع در استونی یک کارآفرین خرس حداقل مالیات مالیات; آنها ممکن است برای جلوگیری از مذاکرات که فروش محصولات خود را در کشورهای عضو.

Cryptocurrency در استونی

Cryptocurrency می تواند از فکر به عنوان یک دیجیتال همتای فیات ارز. شما می توانید آن را به صورت ارز. در چند سال گذشته cryptocurrency تا به جهان توسط طوفان گرفته شده. بیت کوین امیدوار کننده ترین cryptocurrency. این است که عمدتا مورد استفاده برای بین قاره ای انتقال پول به دلیل آن است که ارزان تر از استفاده از بانک ها و یا خدمات مانند پی پال. آن است که امن و غیر متمرکز. آن را با استفاده از بلوک های زنجیره ای فن آوری و هرگز نمی تواند هک شود.

استونی است که در محل های مورد علاقه برای بسیاری از تجار و بازرگانان برای خود cryptocurrency ICO. ICO مخفف اولیه سکه ارائه شده است. در طول چند سال گذشته استونی دیده است یک افزایش سریع در تعداد ICO در خاک است. اگر ما صحبت از سال 2007 در استونی به تنهایی ثبت نام بیش از 700 cryptocurrency.

این cryptocurrency بازار در حال افزایش است و استونی است که در آن توپی.

ثبت شرکت در استونی

این است که بسیار ساده و سریع می روند. همه شما باید انجام دهید این است که این مراحل را دنبال ساده. پیش پرداخت به میزان 50 درصد. سپس انتخاب های موجود در شرکت و یا ثبت نام برای یک جدید. پس از آن مشخص کردن اطلاعات مالک و نمایندگان مجاز. سپس با ارائه سند موجود با DHL پست الکترونیکی به هر مقصد. دریایی منطقه در استونی می کند مجموعه ای از الزامات مورد نیاز برای اجازه کار اما این اعمال نه به این روش برای ویزا دسته D.

تشکیل شرکت در لتونی

لتونی است که به خوبی مناسب برای انجام کسب و کار. برخی از تجار و بازرگانان معاف از پرداخت مالیات است. ثبت شرکت چندان گران نیست. این کشور ترجیح بین المللی همکاری کسب و کار.

ثبت شرکت در لتونی

در لتونی شما فقط نیاز به یک روز به ثبت نام یک شرکت است. شرایطی که شما ممکن است نیاز به بیش از یک روز به شرح زیر است:

  • انتقال اسناد و مدارک ثبت نام
  • حل و فصل نهایی
  • ثبت اطلاعات
  • ارتباطات لازم با بانک ها
  • اعزام اسناد و مدارک لازم به نگران موسسات
  • پر کردن فرم های شرکت
  • برقراری ارتباط بازخورد دریافت کرده است.

[ad_2]

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.