سکه سرمایه گذاری در مقابل اوراق قرضه

[ad_1]

سکه می تواند سرمایه گذاری اگر شما سرمایه گذاری به درستی. اوراق قرضه نیز می تواند امن سرمایه گذاری اگر شما یک شرکت قوی. آن را دشوار است به مقایسه سکه با اوراق قرضه به دلیل وجود دارد بسیاری از اوراق قرضه و بسیاری از بد اوراق قرضه وجود دارد. اما ما هنوز هم می توانید مقایسه سیب با سیب و مشاهده منافع و هزینه ها در همان زمین بازی. ما فقط نیاز به مقایسه خاص نکات کلیدی بین سکه و اوراق قرضه.

وجود دارد بسیاری از امن اوراق قرضه و وجود دارد بسیاری از اوراق قرضه وجود دارد. امن اوراق قرضه پرداخت بین 4% تا 5%. این اوراق قرضه را پرداخت می تواند در هر نقطه بین 7 درصد به 11 درصد است. Cearly آشغال اوراق قرضه خوب نیست سرمایه گذاری است. یک دلیل وجود دارد که چرا آنها به نام اوراق قرضه. خوب قرضه بسیار امن تر است اما بازده خود را معمولا کم تا متوسط. آنها هرگز بهتر از متوسط بازده. اما اگر هر یک از شما خرید اوراق قرضه تا کنون به طور پیش فرض شما چیزی دریافت کنید. شما فقط به به اشتراک گذاری دارایی های با بقیه دارندگان اوراق قرضه. این است که از دست دادن مطمئن به دلیل فروش دارایی ها به ندرت بیش از نیمی از قیمت خرید خود را. شما هرگز نمی دانید چقدر پول قرض گرفته شد و توسط شرکت. آن به راحتی می توانید تبدیل به یک کلاهبرداری است.

سکه بسیار متفاوت از اوراق قرضه. اگر شما خرید بد سکه, آنها ممکن است هرگز در ارزش. آنها هرگز از دست دادن همه از ارزش خود را. در اکثر آنها را می توان تعقیب نرخ تورم است. با بد باند شما ممکن است آن را از دست بدهند و در نهایت با هیچ چیز. خوب سکه سرمایه گذاری به طور متوسط بین 8% تا 11%+. به وضوح سکه بازده سرمایه گذاری بسیار بهتر از بازده در بازار اوراق قرضه.

وجود دارد برخی از افرادی که به خرید و فروش اوراق قرضه برای زندگی. این کاملا متفاوت از خرید اوراق قرضه را به صرفه جویی در پول است. این افراد می توانند سود فروش اوراق قرضه جدید و تقریبا قدیمی, اوراق قرضه. آنها را بیشتر یا کمتر پول خود را بسته به مهارت های فروش. بیشتر آنها به فروش بیشتر آنها را.

واضح است که سکه های بهتر سرمایه گذاری است. آنها امن تر آنها را بالاتر گرداند و آنها به طور کامل معاف از مالیات. تنها تفاوت این است که زمان آن طول می کشد برای سکه سرمایه گذاری ، تا آنجا که زمان شما را بیشتر می گویند زمانی که شما در حال خرید اوراق قرضه است. اما من فکر نمی کنم شما باید به نگرانی بیش از حد در مورد آن چرا که شما به راحتی می تواند از دست دادن تمام آن را اگر شما خرید اشتباه اوراق قرضه. نه به ذکر است که بازده بیشتر صبر کنید. اگر شما نگران در مورد قرار دادن بیش از حد پول به سکه سرمایه گذاری و سپس خریدار کاهش هزینه کلید تاریخ است. بهترین بخش در مورد این است که شما نمی تقلب خود را از بازگشت اگر شما کمتر پول به سکه.

[ad_2]

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.