سیسکو CCNA (640-553) Security Exam Training – با استفاده از “پاک کردن Crypto Gdoi” فرمان

[ad_1]

در مقاله امروز من می خواهم به اطلاع شما در مورد IOS سیسکو privileged EXEC mode فرماندهی به نام “روشن crypto gdoi.” مدیران شبکه (مثل شما) با استفاده از این فرمان برای روشن شدن دولت از زمان جلسه یک گروه دامنه تفسیر (GDOI) عضو گروه با کلید سرور.

در زیر فرمان این نحو:

روشن crypto gdoi [[گروه گروه-نام | ks قفس شمارنده | ks سیاست | پخش شمارنده]

گروه گروه-نام – این (اختیاری) کلید واژه ها و استدلال های ترکیبی استفاده می شود به یک گروه یک نام.

ks قفس شمارنده – این (اختیاری) کلید واژه استفاده می شود برای پاک کردن شمارنده در تعاونی کلید سرور.

ks سیاست – این (اختیاری) کلید واژه استفاده می شود برای پاک کردن تمام سیاست هایی است که بر روی یک کلید سرور. به یاد داشته باشید که با استفاده از این کلید واژه ها در آن فعال نیست (trigger) انتخاب مجدد از کلید در سرور.

پخش counter – این (اختیاری) کلید واژه استفاده می شود برای پاک کردن anti-پخش شمارنده.

توجه داشته باشید: اگر شما انجام این دستور در یک گروه عضو آن سیاست (دولت) حذف خواهد شد (پاک); و آن را مجبور به ثبت نام مجدد با سرور های کلیدی.

و اگر شما انجام این دستور در سرور های کلیدی آن “دولت” حذف خواهد شد (پاک). همچنین اگر رفع اشکالات لازم است بین سرور و این دستور انجام شده است در یکی از آنها باعث خواهد شد که سرور برای بازگشت به انتخابات حالت برای انتخاب اولیه جدید سرور.

اگر شما تصمیم به استفاده از دستور مطمئن شوید که روتر خود را(بازدید کنندگان) در حال اجرا است Cisco IOS 12.4(11)T یا بالاتر.

من امیدوارم که این مقاله بسیار آموزنده بود و کمک به شما به سرعت درک استفاده از روشن crypto gdoi فرمان. اگر شما نیاز به اطلاعات بیشتر; من پیشنهاد می کنم شما به وب سایت من بودند و شما پیدا کردن آخرین اطلاعات در مورد Cisco CCNA (640-553) Security exam تکنیک های.

به موفقیت خود را

[ad_2]

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *