شاخص تجارت

[ad_1]

بازارهای سهام در سراسر جهان حفظ انواع “شاخص” برای این سهام را تشکیل می دهند که در هر بازار است. هر شاخص نشان دهنده خاص بخش صنعت و یا بازار گسترده خود را. در بسیاری از موارد این شاخص ها قابل معامله ابزار خود را دارند و این ویژگی است که به عنوان “شاخص تجارت”. یک شاخص نشان دهنده یک دانه عکس از شرکت ها (همچنین به عنوان شناخته شده “قطعات” شاخص) را تشکیل می دهند که شاخص است.

برای مثال S&P 500 شاخص شاخص بازار گسترده در ایالات متحده است. اجزای این شاخص 500 شرکت بزرگ در ایالات متحده آمریکا توسط بازار سرمایه (همچنین به عنوان “کلاه بزرگ”). S&P 500 شاخص نیز قابل معامله ابزار در آینده و گزینه های بازار و آن را معاملات تحت نمادهای SPX در گزینه های بازار و تحت نماد /ES در بازار آتی. سرمایه گذاران نهادی به عنوان به خوبی به عنوان فردی سرمایه گذاران و معامله گران باید توانایی به تجارت SPX و /ES. SPX است که تنها قابل معامله در بازار به طور منظم معاملات اما /ES قابل معامله تقریبا 24 ساعت شبانه روز در بازار آتی.

دلایل متعددی وجود دارد که چرا شاخص تجارت بسیار محبوب است. پس SPX یا /ES نشان دهنده کوچک از کل شاخص S&P 500 از شرکت های سرمایه گذار فورا می شود قرار گرفتن در معرض به کل سبد سهام است که نشان دهنده این شاخص هنگامی که آنها به خرید گزینه 1 یا آینده قرارداد SPX و /ES قرارداد بود. این به این معنی فوری تنوع به بزرگترین شرکت در آمریکا ساخته شده است به راحتی یکی امنیت است. سرمایه گذاران همواره به دنبال تنوع نمونه کارها برای جلوگیری از نوسانات در ارتباط با برگزاری تنها چند شرکت سهام. خرید یک شاخص قرارداد را فراهم می کند یک راه آسان برای رسیدن به این تنوع است.

دومین دلیل برای محبوبیت شاخص تجارت است که با توجه به این ترتیب شاخص خود را طراحی شده است. هر شرکت در شاخص خاصی در ارتباط با این شاخص هنگامی که آن را به حرکت قیمت است. برای مثال ما اغلب می تواند توجه کنید که زمانی که شاخص افزایش یا کاهش یابد اکثریت جزء سهام نیز افزایش یا کاهش بسیار مشابه. برخی از سهام ممکن است افزایش بیشتر شاخص و برخی از سهام ممکن است سقوط بیش از شاخص مشابه حرکت در شاخص است. این رابطه بین سهام و پدر و مادر خود شاخص است “بتا” از سهام. با نگاه کردن به قیمت های گذشته روابط بین سهام و شاخص بتا برای هر سهام محاسبه شده است و در دسترس است بر روی تمام سیستم عامل های تجاری. این اجازه می دهد تا یک سرمایه گذار به پرچین مجموعه ای از سهام در برابر ضرر و زیان های خرید یا فروش یک تعداد معینی از قرارداد در SPX یا /ES ابزار است. سیستم عامل های تجاری تبدیل شده اند به اندازه کافی پیچیده به فورا بتا “وزن” نمونه کارها خود را به SPX و /ES. این یک مزیت بزرگ هنگامی که یک بازار گسترده ای سقوط قریب الوقوع است و یا در جریان است در حال حاضر.

سوم استفاده از شاخص تجاری است که آن را اجازه می دهد تا سرمایه گذاران را به یک “کلان نمایش” بازار در تجارت و سرمایه گذاری روش. آنها دیگر مجبور به نگرانی در مورد چگونه شرکت های فردی در S&P 500 شاخص انجام دهد. حتی اگر یک شرکت بسیار بزرگ بودند به صورت سختی در کسب و کار خود را تاثیر این شرکت را در شاخص بازار گسترده ای است مرطوب شده توسط این واقعیت است که شرکت های دیگر می تواند به خوبی انجام می دهند. این دقیقا اثر تنوع و گوناگونی است که قرار است به تولید است. سرمایه گذاران می تواند خیاط روش خود را بر اساس بازار گسترده عوامل به جای فردی شرکت های ظریف است که می تواند تبدیل به بسیار دست و پا گیر را دنبال کنید.

منفی از شاخص تجارت است که بازده از گسترده بازار معمولا به طور متوسط در اواسط به بالا تک رقمی (حدود 6 تا 8 درصد به طور متوسط) در حالی که سرمایه گذاران باید توانایی برای رسیدن به بسیار بزرگتر بازده از سهام فردی اگر آنها در حال حاضر به صورت نوسانات می رود که همراه با داشتن سهام فردی.

[ad_2]

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.