شارژ مودم ایرانسل | خرید بسته اینترنت ثابت ایرانسل

جهت باز گردانی به تنظیمات کارخانه در پشت مودم سوراخی وجود دارد که آن را به کمک خلال دندان یا چیز نوک تیز چند ثانیه نگه داشته تا به تنظیمات کارخانه بازگردد و مجدد کانفیگ سیستم را انجام دهید تا مشکل برطرف شود. بعد از این که تمام مراحل بالا را انجام داده و به نتیجه نرسیدید ممکن است به دلیل پیکربندی نادرست اولیه باشد بنابراین مودم را به حالت تنظیمات کارخانه باز میگردانیم جهت این کار کافی است در پشت مودم سوراخی وجود دارد که آن را به وسیله یک شی نوک تیز به مدت 10 الی 15 ثانیه نگه داشته تا به تنظیمات کارخانه بازگردد و باید مجدد پیکربندی شود. برای یک مودم که قرار به حمل و نقل مداوم آن نیست ابعاد چندان اهمیتی ندارد. ریست نشدن مودم ایرانسل میتواند به این جهت باشد که یا دستگاه مودم خاموش بوده در هنگام ریست یا اینکه در فریم ور دستگاه آخرین بروز رسانی نیست که مانع ریست شدن مودم می شود. در اینصورت به قسمت Device Manager روی گزینه Network Adapter کلیک میکنید و از نصب مودم وای فای اطمینان پیدا میکنید اگر کنار آن ضربدر قرمز دیده شد کارت شبکه شما نصب نمیباشد باید نرم افزار آن را از طریق سی دی یا All Driver فایل های برنامه را نصب کنید اگر مشکل Wi Fi بازهم دچار مشکل بودید مودم را یکبار ریست کرده و فایلهای کارت شبکه را از Device Manager بطور کلی پاک کرده و مجدد نصب کنید.

مودم را خاموش و بعد از 5 الی 10 دقیقه مجدد روشن کنید ممکن است با همین کار ساده مشکل برطرف شود. با این وضعیت به ناچار در پنل ایرانسل اقدام به برقراری ارتباط با کارشناسان پشتیبانی کردم تا موضوع روشن شود ،نکته ای که در خصوص کارشناسان ایرانسل متوجه شدم این است که کوچکترین اطلاعات فنی در خصوص سرویس ندارند و یا اگر دارند فقط لینک به بخش های مختلف وب سایت ایرانسل می دهند و زحمت ارائه پاسخ دقیق به کاربر را به خود نمی دهند، در نهایت اعلام کردند که باید برای دریافت ریزگزارش مصرف خودم به دفتر مشترکین مراجعه کنم، این مورد دقیقا همان تجربه کاربری بسیار بدیست که حدود 7 سال قبل در تماس تلفنی با ایرانسل برایم یادآوری شد و دید بسیار بدی نسبت به این شرکت و واحد پشتیبانی آن پیدا کردم. بررسی و ثبت درخواست تعمیر مودم، از طریق تماس با شماره ۶۰۰ از خطوط ایرانسلی و یا ۰۹۳۶۶۰۰۰۰۰۰ از سایر خطوط امکانپذیر است.

پس از تماس مشترک و ارائه مشخصات و شرح خلاصه مشکل، کارشناسان، طریقه ارسال مودم معیوب (پستی یا حضوری)، روند بازگشت مودم تعمیر شده و شماره پذیرش ثبت شده را به مشترک اعلام میکنند. لطفا در هنگام خریدتان به قیمتهای لحظهای موجود در سایت توجه فرمایید و قبل از اقدام به خرید اینترنتی مودم ایرانسل از طریق تماس تلفنی از قیمتهای به روز مطلع شوید. در دو سیمکارت اعتباری و دائمی رایتل در صورت استفاده از بستههای اینترنتی با سرعتهای مختلف، قیمتها به ازای مدت زمان مورد نیاز و حجم درخواستی، لحاظ میشوند و میزان قیمت و حجم در هر دو سیمکارتها یکسان است؛ مثلاً قیمت بسته اینترنتی پایه ۷ روزه با سرعت ۱۲۸ کیلو بیت بر ثانیه ۳ هزار تومان و قیمت بسته اینترنتی پایه ۳۰ روزه، ۱۲ هزار و پانصد تومان است. در حال حاضر روی سایت ایرانسل قیمت gp 2101 پلاس ۲۰۰ هزار تومان درج شده است اما برای مودم gp 2101 در وبسایت ایرانسل قیمتی در نظر گرفته نشده است. اما در کمال ناباوری ، اینترنت 4G به مراتب بهتر از TD-LTE است. یکی دیگر از مزایای این مودم قدرت فوق العاده بالای سیگنال آن است.

به این معنی که حتی در محیط هایی که پوشش 4G در آنها بسیار ضعیف است این مودم بدون مشکل سیگنال ها را دریافت میکند. این مودم به یک صفحه نمایش مجهز است که اطلاعاتی نظیر میزان سرعت دانلود (Traffic Statistics)، وضعیت اتصال بیسیم ( Wi-Fi Status)، نوع شبکه در حال استفاده ((Network Type ( 2G /3G/4G)، قدرت سیگنال (Signal Strength)، وضعیت اتصال به اینترنت (Internet Connection Status)، پیام کوتاه (Messages) و میزان باتری (Battery Meter) را نمایش میدهد. شاید این سوال برای شما پیش آید که آیا میتوانید با سیمکارت و گوشی فعلیتان از اینترنت TD-LTE استفاده کنید؟ جا مودم خود را تغییر دهید شاید بدلیل کمبود یا بودن کنار وسایل الکتریکی دیگر باعث ضعیف یا قطع شدن وای فای میشود. ممکن است آدرس را اشتباه وارد کرده باشید برای جستجوی آی دی به منوی Start رفته و در جستجو کلمه Cmd را تایپ کرده و پس از باز شدن صفحه Ipconfig را تایپ و اینتر می زنید در صورتی که با کاایرانسل شبکه به سیستم وصل شده باشید میتوانید آدرس آی پی خود را در قسمت Default Gateway مشاهده نمایید که معمولا 192.168.1.1 را نمایش میدهد.

این نوشته در متفرقه ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.